Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut kadroya sağ kanat,sağ bek ve stoper alıp şampiyonluğa oynayabilirdik.

Stoperle birlikte en kritik yer sağ kanattı ama bizimkiler şaşırtmadı yine.Bol bol artık Deniz'in,Ferdi'nin,Sinan'ın,Dirar'ın topun üstüne basıp geriye döndüğünü izleriz.Denizi,Ferdiyi sağ kanata hapsedince adamların performansı düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Sağ taraf sırf kanat değil bekler de sıkıntılı. Dirar- Garry- Deniz üçlüsünden en az ikisini yollayıp bek+ kanat transferleriyle kapatabiliriz umarım. Bunları yapamayıp bi de Vedat’ı satarsak durum daha da kötü. Zahavi hariç adı geçen forvetler de iç açıcı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zahavi, mahavi, valencia falan boş transferler. Seneye de bunları göndermeye uğraşırız. Vedattan gelecek parayı santrafor ve stoper e kullanmak lazım. Burası en önemli mevkiler. Ne vereceği belli olmayan kalitesi şüpheli adamlar olmamalı. Godin gelirse Lemos ile iyi bir ikili olurlar. Marcel Trassand da alınmalı. Sadık büyük takım oyuncusu değil. Serdar da bunları yedekler. Santrafor da Manzukic kalitesinde biri olursa daha da transfere gerek yok.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Bizim kalitesiz ligimize gelmez.Şuan kimse laf etmesin nskaladan welingtona herkes gelsin falan diyordu.Şunu farkketim bizim ligimiz çökmüş.Şahsi fikrim bizim kalitemiz artık eufa avrupa kupası.Zaten giden takımların aldıkları maçlar veya oynadığı top ortada.Kızılyıldız muamelesi görür olduk.

Şimdiden diyorum ve defalarca dedim.Bazı arkadaşlar bunu dedim diye beni bloklamış.Hatta biri git şirket takip et burası futbol kulübü dedi...Neyse.

30 yaşını geçmiş adama 2.5 milyon euro verip 3 yıllık sözleşme imzalamak bizim ligimiz için lüks.Bizim lig avrupalı gözünden 20 milyon euro barajını geçmeyen oyuncu alınabilcek lig olup avrupaya oyuncu transfer etmemiz lazım.Böyle devam edilirse bulgaristan ligine döneriz.

Milli takımda 35 yaşındaki burak hala forvet oynuyorsa bu önce bizim alanyaspor ankaragücü vs anadolu takımlarının 30 yaşındaki zenci forvet oynatan takımların suçudur.Sonra van persie yok falcao gibi adamlara tatil köyü olmamızdır.Valla şu milli takımı sözde milli almanya ve almanya altyapısından yetişen oyuncuları çıkarsan adam kalmıyor..Üzücü valla.

Özetle ligimizin şu şekilde olması lazım.2-3 kulüp genç oyuncu yetiştiren olup 3 büyüklere oyuncu satması.3 büyüklerde yaşlı+genç karması yapıp avrupaya satması.Heee yaşlılarda öyle 2.5 falan değil.1.5 falan vericeksin.

Fenerin bu senedeki gibi 35 yaşındaki sosaya 2.5 milyon + menajer parası verirsen ligimiz muz ligine dönücektir.Yoksa 5 yıl önce ulan keşke paok çıksın rahat eleriz ya da ulan salzburg çıksın rahat takım falan lafları tersimize döner.Zaten döndü.Fener şuan salzburg ile 5 maç yapsa 1ni zor kazanır.

• Nsakala ,welingtondan verim alan Erol hocam bakalım bizde neler yapacak.Aylar sonra takımda bir teknik adam olması güzel :!

• DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    Bulgar ligi, Macar ligi gibi olmaya doğru hızla ilerliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeric

Bulgar ligi, Macar ligi gibi olmaya doğru hızla ilerliyoruz.
    Keşke, onlar bizim gibi ödeyemeyecekleri paraları vermiyorlardır. Bizim kulüplerin küçük ülkeler kadar borcu var.

• Bizim bekler lig için fazlasıyla yeterli. Sağlam 2 stoper şart. Akpom gibi bir de forvet alıdık mı sağ açık olmasa da olur. Son dk transfer yapmasınlar 1 hafta içinde tamamlasınlar şu transferleri yeter. Fabian, reyes, benzia gibi bir adam getirmeye kalkarlar, gerek yok. 2 stoper 1 forvet alsak yeter. Gustavo giderse yerine visca için 3-4m ödersek o iş çözülür.
  • omeric kullanıcısına yanıt
    Vedat satılıp Hulk gibi biri forvet alınmayacaksa takımda kalsın. Yapılan transferlerin de 1-2 tanesi hariç çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama Erol Hoca bunları hizaya getirir ama iyi bir forvet şart, ya Vedat takımda kalacak ya da dediğim gibi Hulk gibi ilk 11 oynayacak bir isim. Smolov bile 11 için yeterli olamaz maalesef.

• revivo oynadı fenerde. gayet de güzel oynardı. siyasetçi ile futbolcuyu birbirinden ayırın bir an önce.yoksa yazdığınız gibi saçmalıklar çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 26 Ağustos 2020; 0:42:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Vedat satılıp Hulk gibi biri forvet alınmayacaksa takımda kalsın. Yapılan transferlerin de 1-2 tanesi hariç çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama Erol Hoca bunları hizaya getirir ama iyi bir forvet şart, ya Vedat takımda kalacak ya da dediğim gibi Hulk gibi ilk 11 oynayacak bir isim. Smolov bile 11 için yeterli olamaz maalesef.
    Ali Koç'u aradım Hulk'u alın dedim. 20 milyon euro maaşı nasıl alalım dedi. Sen Koç ailesindensin alırsın dedim. Tamam dedi kapattı.
  • Umarım Zahavi gelir de ligde 25 gol atar. Bu boş kafatasçı ırkçı tayfa da İsrailli birisinin golüne sevinmek zorunda kalsınlar.

• 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.