Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54785479548054815482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine transfer haberleri yazılıp çizilmeye başlandı da takım da planlı transfer yapılması gerekmiyor mu artık yok şu geliyor yok bu geldi oradan bir dünya yıldızı sar tarzı haberler taraftarı beklentiye sokup yönetimi transfer süreçlerini zorda bırakıyor ki gelecek yıl finansal anlamda daha da zorda olacağız önce takımdan gidecekler gitse kalanlardan maksimum 11 e yerleştirilebilecekler seçilse de üstüne transfer yapılsa? Saç çıkıyor visca fenerde diyor hop herkes oley arkadaş visca alınacaksa osayi niye alındı, osayı alındı viscayı ne yapacaz? Ki bunun üstüne elli tane kadro yazılıyor nette adam yazmış dört dört iki kadro sırf devre arasında orta sahaya üç tane oyuncu gelmiş kaç tane topçu var kadro da birini bile yazmamış bu şekilde takım olur mu diyen yok oooo forvete de hazard yaz diyenler var böyle ortam da yönetim kim olursa olsun kafayı yer her yıl yeni kadro dizelim mantığı manyaklık resmen gidecek olan varsa gönderilir kalan kadro üzerine illa transfer yapılacaksa söylersin sportif direktöre böyle böyle oyuncular var bunlara en uygun td yi bul önce Td transferi ile başla hoca gelsin baksın şunlar eksik desin onlar alınsın alt yapıdan çıkarılsın etkileşim manyağı muhabirler çıkıyor şu fenerbahçe de hobaaa kadrolar bilmem neler her yıl yeni kıyafet alıyor gibi topçu alalım kitlesi ile yönetim baş başa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Hayal görüyorsunuz, o maaşa kim alır onu.

Alıntıları Göster

Kendisi de gitmek ister bana kalırsa, bizimkilerin de tutmak isteyeceğini düşünmüyorum. Ben kalacağını sanmıyorum.

• 742793 kullanıcısına yanıt

Bence bu görselin anlamı şu "Sergen sen bu maçtan sonra koş ganyan bayine 6lı oyna hoca moca değilsin ganyancı seni" anlamında yapılmış bir paylaşım gibi geldi ve muhtemelen bu şekilde çünkü bazı videolarda Sergen'in at yarışlarında bahsettiğini hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Girourd

Valencia - Mesut - Visca

İrfan - Sissoko

Moreno - Attila - Ramos - Hysaj

Altay

visca sağ kanatta daha iyi de solda da oynayabilir herhalde

giroud abim

visca-mesut-cengiz(kiralık)

irfan-nicolas dominguez

ayrton lucas-attila-caulker-hysaj

altay

pelkas'ı, ozan'ı satacaklar o kadar para alacaklar. gitsinler sol beke, os'ye para versinler biraz. cengiz kiralık, giroud imza parası, caulker beleş, hysaj beleş.

bir de giroud'a yedek alsınlar yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 9 Mayıs 2021; 2:7:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

visca sağ kanatta daha iyi de solda da oynayabilir herhalde

giroud abim

visca-mesut-cengiz(kiralık)

irfan-nicolas dominguez

ayrton lucas-attila-caulker-hysaj

altay

pelkas'ı, ozan'ı satacaklar o kadar para alacaklar. gitsinler sol beke, os'ye para versinler biraz. cengiz kiralık, giroud imza parası, caulker beleş, hysaj beleş.

bir de giroud'a yedek alsınlar yola devam.

Alıntıları Göster

Visca beleş mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Hayal görüyorsunuz, o maaşa kim alır onu.

Alıntıları Göster

Abimiz kendini süperstar sanıyor. Haksız da sayılmaz gerçi bugüne bugün Bayern München efsanesi. Fenerbahçe'de yedek kalmayı yediremez kendine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Visca'yı kiralık verecek Göksel Gümüşdağ? Adam para nerdeyse kıblesini oraya çeviriyor, ne kiralığı, ne bedavası? Bu haberleri de Göksel Gümüşdağ gündeme getirtmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Bjk yenilirse tek farkla 5 fark olarak dusun. Gs bir maci 3 farkla ikinci maci da uc farkla alirsa olay biter. Bjk strese girdi bi mac yenilir belki

Alıntıları Göster

Üç üç yetmez hocam. Zaten altı fark var. Beşiktaş bir farkla yenip bir farkla yenilse bile eşit oluyo averajlar. Öyle bi durumda daha çok gol atana mi bakiyolar orasini bilmiyorum

• Ben yanlış görmediysem sevinç fotoğraflarının hiç birinde Gustavo yoktu. Ancak adam süre verildiğinde profesyonelce çıkıp görevini yapıyor. Helal olsun.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt

Sağ bek, stoper, sağ açık, sırtı dönük santrafor transferleri şart. Ne yapılacaksa bu 4 transfer halledilkten sonra yapılmalı. Bizim yönetimi azıcık tanıyorsam Novak'ı yollamadan sol bek, Thiam-Valencia-Frey dururken Kenan Karaman peşinde koşarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ben yanlış görmediysem sevinç fotoğraflarının hiç birinde Gustavo yoktu. Ancak adam süre verildiğinde profesyonelce çıkıp görevini yapıyor. Helal olsun.

Senelik 3 milyon euro alan adam görev verildiğinde sahaya çıkıp oynuyor, takdire şayan gerçekten. 5 milyonun altına antrenman bile yapmam ben.

• bjk başkanı şampiyonluğu kendi eliyle verecek inşallah büyük panik var onlarda  

• Bi mucize olsada sampi olsak sirf emre icin istiyorum

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

neden yazmışım bilmiyorum 

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Sağ bek, stoper, sağ açık, sırtı dönük santrafor transferleri şart. Ne yapılacaksa bu 4 transfer halledilkten sonra yapılmalı. Bizim yönetimi azıcık tanıyorsam Novak'ı yollamadan sol bek, Thiam-Valencia-Frey dururken Kenan Karaman peşinde koşarlar.

doğru söylüyorsun da benimki hayal kadro. hayal derken de gerçekçi bir hayal tabi. 

bence de sağ bek, iki kanat, stoper ve santrafor şart. kanat için zaten cengiz kiralık, visca diyorlar. giroud boşta, vedat kiralık konuşuluyor. bunlar tam anlamıyla nokta atışı olur, inanılmaz olur. ha bunlar alır mı, düşünür mü orası muamma. rotasyona burak gelirse o da efsane olur ama burak lille efsanesi olma yolunda gidiyor 

ozan giderse fakat merkeze koyacak adam yok. sosa yaşlanıyor, irfan-mhy desek mesut'un arkasına başka kaldırabilecek adam yok. mustavo abim de köyüne dönecek diyorlar. hiç değilse beleş dorukhan'ı alsınlar illa para vermeyeceğim diyorlarsa. dominguez'i çok beğeniyorum ama. çok iyi olur.

şu kurduğum kadroya bayıla bayıla bakıyorum 15 dk'dir. 

mesut sakatlandı desen

irfan-mhy

dominguez(sosa)

dönme ihtimalin de var. gideyim de fm oynayayım bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 9 Mayıs 2021; 2:17:28 >

• fenerbahçe sivasa beşiktaşta göztepeye takılır şampiyon galasaray olur. at fava bekle

• alper potuk fb hicbir katkı vermeden onca para aldın ekmek yedin golden sonea sus isareti yapıyosun !!! fb bi gol atar hevesin kacar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 9 Mayıs 2021; 2:18:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

Bi mucize olsada sampi olsak sirf emre icin istiyorum

Sıf emre için umarım olamazsınız şampiyon. Umarım bi 20 yıl daha kupa hayali kurarsınız   seversiniz hayal kurmayı.  

• quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

Sıf emre için umarım olamazsınız şampiyon. Umarım bi 20 yıl daha kupa hayali kurarsınız   seversiniz hayal kurmayı.  

Alıntıları Göster

Erol vasifsizi olmasaydi coktan sampiyonduk

• Mesut'un bu akşam gömüldüğü kadar kötü oynadığını düşünmüyorum. Gayet güzel 2-3 tane pas çıkardı ve şunu da eklemek istiyorum Mesut'un bazı paslarını anlayabilecek bir iki isim olsa takımda (ki bana göre Visca - Valbuena profili kanat, Giroud tarzı santrafordur bu isimler) çok daha iyi maçlar çıkarabilir. Fiziken yetersiz olduğunu zaten cümle alem biliyor ama iyi bir hücum hattında ve sezon öncesi de iyi kamp yemiş bir Mesut'tan hâlâ ümidimi kesmiş değilim.

Bana göre takımın en kötü ismi Pelkas'tı bu maç özelinde. Sonrasına ise Sosa'yı yazarım. Sosa'nın da golde hatası gerçekten büyüktü ve bazı pasları kötüydü. Yine de haftalardır oynadığı iyi oyununu bir maçla çöpe atmak olmaz. Onun dışında Emre'nin sisteminde mecburen bir veya iki oyuncu oyundan düşmek zorunda kalıyor zaten. Mesela Pelkas son maçlarda sürekli sola kaydığı için bana göre performansı düştü. Yine aynı şekilde bazen İrfan bazen de MHY kötü oynadığı dakikalar olmuştu geçmiş maçlarda. Bunlar genelde değişik pozisyonlarda oynamalarından kaynaklı bana göre yani sistemden dolayı diyebiliriz.

Zaten bakıldığı zaman Mesut ortaya İrfan'da onun yerine kayınca takım bir nebze vites arttırdı özellikle ikinci yarıda.

Yine aynı şekilde Tisserand en iyi maçlarından birini çıkardı, ileriye dönük oyunda gerçekten etkili zaten. Tek falsosu savunma anlamında kötü olması yoksa şu durumda gayet iyi ve yeterli bir stoper olurdu gelecek sene için ama adam savunma anlamında tam bir saatli bomba olduğu için güven vermiyor maalesef. Harun ve Caner fena değildi. Caner çok güzel paslar çıkardı, alışılagelmiş kaos futbolu oyununu pek oynamadı diyebiliriz kendisi için. Bana göre Emre Bello'nun en büyük hatası maça Ozan'ı sağ bekte başlatarak çıkması oldu. İlk yarıda orta saha resmen çökmüş vaziyetteydi. MHY - GG değişikliği doğruydu onu da erken farketmesi biraz işin artısı oldu. Valencia yine kritik bir anda maçı aldı. Zaten kolu kanadı kırık hücum hattının yegane verim alabildiğimiz en etkili ismi. Yeteneği çoğu zaman yetersiz olsa da her maç bir şekilde gol atmayı becerebiliyor. Cisse ve Samatta'nın yanında çölde bir vaha gibi kalıyor hatta abartmadan söyleyeyim.  

Son olarak takım kaç maçtır oynadığı güzel oyunu devam ettiriyor ettirmesine ama falsoları var mı? evet var. Bana göre ilk yarı özelinde çok basit pozisyonlar verdik bu birincisi, ikincisi ise gerçekten sezon başından beri berbat bitiriciliğe sahip bir FB takımı var. Hayatımda bu denli kötü bir FB hücum hattı hatırlamıyorum ve hatta abartarak söylüyorum bu forvetlerle 79 puanda olmak bana göre müthiş bir başarıdır rakiplerinin forvetleri Aboubakar, Mustafa, Falcao gibi isimler olduğu yerde. Samatta'yı defterden silmeyi anca bu hafta akıl edebildiler sanırım. Oysaki bana göre Şubat ayındaki GS derbisinden sonra dakika oynatmazdım ben olsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 9 Mayıs 2021; 2:24:8 >

• 
Sayfa: önceki 54785479548054815482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.