Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51045105510651075108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• yaa bu bejekeliler de etekleri tutuşunca gelmişler bizim forum ağlıyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

yaziklar olsun bu insanlarin eline guc veren yonetimin. once bolum uzaklastirmasi vermis hirsini alamayip admine sikayet etmis. Bizim yonetimden ders alsalar keske.

Birde FB bolumunde yazdiklarimi bana kanit olarak gosteriyor ve ''piskin'' kelimesini de hakaret olarak gorup islem yapilmasi gerektigini soyluyor. Nefret bir insana neler yaptiriyor.

"Seninle muhattap oluyor isem..." (Karşısındakini muhattap görmediğini, yani küçümsediğini belirtmiş. Birini küçümsemek de hakarete girer.)

"Seviyesiz kelimeler..." (Seviyesiz kelimeleri seviyesizler kullanır. Yani seviyesiz diyerek hakaret ediyor)

Utanmaz, arlanmaz, pişkin gibi kelimeleri hakaret sayan bu güzide bölüm yetkilisi arkadaş kendi yazdıklarına baksın o zaman önce.

Hatta hakaret sebebiyle kendisini cezalandırmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnondraX -- 19 Nisan 2021; 0:22:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deathless66

Göztepe iki maçta da yattı cimboma

Bende onu anlatmak istedim hocam. Bize gelince de yamyam gibi oynuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rıza Çalımbay'dan korkuyorum açıkçası..
    Umarım yanılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

yaziklar olsun bu insanlarin eline guc veren yonetimin. once bolum uzaklastirmasi vermis hirsini alamayip admine sikayet etmis. Bizim yonetimden ders alsalar keske.

Birde FB bolumunde yazdiklarimi bana kanit olarak gosteriyor ve ''piskin'' kelimesini de hakaret olarak gorup islem yapilmasi gerektigini soyluyor. Nefret bir insana neler yaptiriyor.

bjk bolumune mod diye atananan kisiye bakin hele millete “ bu gereksizlerin macini izledim “ diyen herifi mod yapmislar. Simdi de adalet dagittigini mi saniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Hocam ben lisedeyken yemek kartımız vardı o karta günlük çentik atılırdı, hizmetliye demişler ki şuraya çentik at yemek sırasının başına da bir masa sandalye koymuşlar yemin ediyorum şu an Bakan, Ceo seviyesinde toplantılara katılıyorum ben öyle kasılma görmedim. Başları ayak ayakları baş, tescilli trolü de yönetici yaparsanız böyle olur, Yeni Türkiye'nin yeni forumu takılmayın.

çok doğru bir yorum.

• Sivasspor taraftarı bjk'ye fena bilenmiş ilk devredeki maçtan dolayı.

Bakalım umarım rıza hoca ve oyuncuları da aynı moddalardır Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Bunlar genelde Anadolu takımına kaybettiren şeyler, gereksiz niye olay yaratıp baskı oluşturuyorsun Sivasspor olarak, 12 maçtır yenilmeyen taş gibi takımın var çık yen sonra istiyorsan istediğini konuş.

• Bu ne ya ciddi ciddi belge yayınladılar. Resmen kuruldu lig. Şampiyonlar ligi gelirleri düşecek. Olan yine bize olacak.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt

Yıllar sonra şampiyonlar ligine katılmayı garantilesek şampiyonlar ligi iptal edilir, bizde öyle bir şans var.

• Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    Bğyük takımlar kurmuş. Nasıl olacak Cl devam edecek mi bu takımlar Cl'ye katılacak mı vs. Açıklarlar yakında sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Hadi hayırlı olsun. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Bu ne ya ciddi ciddi belge yayınladılar. Resmen kuruldu lig. Şampiyonlar ligi gelirleri düşecek. Olan yine bize olacak.

Saçmalıktan başka bir şey değil bu lig. Şimdi diğer yerel liglerin ne anlamı kaldı? Şl mantığını daha da geliştirip daha iyi hale getirilmesi çok daha mantıklı.

1- Kim Manchester United'sız Epl, Real Barçasız La Liga, İnter, Milan Juventus olmadan Seria a izler?

2- Bu liglerdeki geride kalan takımların motivasyonları ne olacak? Amatörden farkı kalmaz hepsinin.

3- ŞL ve Avrupa ligi küçük takımlar için elde etmesi daha kolay hale gelebilir ama o eski heyecan yakalanır mı? Zor.

En önemlisi insanlar bu maçları yılda bir kaç kez olduğu için heyecanla ve zevkle takip ediyordu, tek bir lig haline gelirse hiçbir anlamı kalmıyor. Futbol zaten uzun zamandır eskisi kadar zevk vermiyordu üstüne bu çıktı başımıza.

• Ricky Gervais kullanıcısına yanıt

Evet bizim sevdiğimiz ve heyecanlandığımız taraf bu takımların senede 1 kez o da çeyrek finalde,yarı finalde, finalde karşı karşıya gelmeleriydi. Şimdi Allah'ın her günü karşı karşıya gelecekler.

• yıllar sonra şampiyonlar ligine katılma fırsatı yakala, şampiyonlar ligi kalkma aşamasına gelsin. Yine şaşırtmadı fener

• Harbi ne olacak? Adamlar zaten sizden kopmak için bu turnuvayı kuracaklar neden ceza parası ödesinler?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Harbi ne olacak? Adamlar zaten sizden kopmak için bu turnuvayı kuracaklar neden ceza parası ödesinler?

Turnuvaya katılacak futbolcuların, teknik direktörlerin, hakemlerin lisansları iptal edilirse ne olacak. Düşünsenize 25 yaşında bir futbolcusunuz ve sizi Tottenham artık istemiyor. Ligdeki diğer takımlar da talip olmuyor. Bu adam hiçbir takıma transfer olamayınca ne olacak? Kariyeri sona mı erecek? Bu tarz şeyler görebiliriz ilerleyen günlerde. Daha çok su kaldırır bu olay.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 51045105510651075108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.