Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni mekana geldik bakalım hayırlısı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Şu kötü gün geyiğini bırakalım Ferdi kanatta oynasaydı, Jailson stoper oynamasaydı başka hesaplar yapıyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre çok doğru konuşuyor. İçimizden çıkmış birisi işte. Emre şu an takıma karşı duygularını anlatıyor, hayali bir çok altyapı oyuncusunun sahada olması. Bunu hedefliyor, bunu biliyor ki takımın başarılı olmasının tek yolu bu. Altyapımızdan çıkanlar, yerli oyuncularımız ya da uzun süredir bizle olacak olan oyuncular takımımızı benimse, mücadele eder, formanın kıymetin bilir.

Dışardan milyonlar akıttığımız oyuncular böyle yapmayabiliyor. Tabii öyle oyuncular da olacak. Takımın orkestra şefi gibi önemli mevkilerde ya da bir tane tecrübeli forvetimiz olacak. Belki oos'mız öyle olacak. Sağ bekimiz sol bekimiz belki. Ama sahada oynayacak oyuncular, arkalarında canavar gibi altyapı oyuncularının formayı kapmak için beklediğin bilecek. Ve belki utanacaklar, 19-18 yaşındaki çocuk Gustavo'dan formayı alıyor. Kruse'den alıyor. Bunu bilecekler ki oynasınlar.
  • Erol Bulut 4-2-3-1 sistemi oynatacağı için Bakasetas, Giuliano veya Carlos Eduardo'dan birini kesinlikle almalıyız. Benim ilk tercihim Bakasetas olur. Ama 5 mil. € isterler şimdi. O yüzden bonservissiz Giuliano gelebilir. O da olmazsa Carlos Eduardo olabilir.

• Ferdi oynadığı maçlara kesinlikle kornerleri o kullanmalı. Ceza alanı içine orta yapılacak serbest vuruşları da o kullanmalı. Duran topları da gayet iyi kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

PS:Erol bulutun deplasmanına gelirken takım elbise giydiği tek takım fenerbahçedir.
  • Yeni konu hayırlı olsun bu konuda daha güzel şeyler konuşmak dileğiyle bizde yerimizi alalım.

Maç güzeldi Emre'yi özleyeceğiz Ferdi çok büyük topçu olur Ömer Faruk'un da max 1 senesi var çünkü çok küçük daha sonra 11e düzenli girer.
  • Maaş bütçeleri yerlilerde max 1m € yabancılar için max 2€ olmalı üstüne kesinlikle çıkılmamalı yoksa batmaya devam ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Eee ne bunlardaki havalar ? Sanki eleyecekler yine klasik portekiz takımı çıkar benfica veya arsenal falan. ben de diyorum kural mı değişti ne oldu

Alıntıları Göster
    Umut fakirin ekmeği. Belki Yunan takımı falan gelir sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 25 Temmuz 2020; 23:51:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahyar daha iyi kafa topu alıyor Vedat’tan sanırım :) hızı ve gücüyle de dikkat çekti bence. şansı hak ediyor.

yeni sezon ve yeni konu hayırlı olsun. başarıya doyduğumuz bir sene olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 25 Temmuz 2020; 23:40:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayseri düştü Mensah için bastırın

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederiz hocam sevinmemize izin verdiğin için...

ben bizim konuya gideyim de arkadaşlara: "fenerli spider-man izin verdi, sevinebilirsiniz" diyeyim, rahat rahat sevinsinler.

inşallah size de yunan takımı gelir katılınca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 25 Temmuz 2020; 23:41:28 >
  • Allahyar, kanat forvete evrilmeli. hızı var Erol Bulut üstüne düşsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

Allahyar daha iyi kafa topu alıyor Vedat’tan sanırım :) hızı ve gücüyle de dikkat çekti bence. şansı hak ediyor.

yeni sezon ve yeni konu hayırlı olsun. başarıya doyduğumuz bir sene olur inşallah.
    Bazı yönlerini geliştirmesi gerek. Ama iyi bir gelecek vadediyor. Ferdi,Ömer Faruk ve Allahyar bizim için çok önemli oyuncular olacak. Zaten Ferdi şu an en önemli oyuncularımızdan biri oldu bile.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Allahyar, kanat forvete evrilmeli. hızı var Erol Bulut üstüne düşsün
    Katılıyorum. Geçen sezon konusunda hazırlık maçlarında oynadığında bende böyle bir görüş belirtmiştim

• kayseri uzun süre toparlayamaz artık.
    beter olsunlar.
    malatya yerine konya düşseydi şahane olurdu
  • Emre Nasuh'u çok beğendim ben. Fazla lafı yapılmamış ama kumaşı sağlam. Çok özgüvenli ve soğukkanlı da duruyordu sahada. Ama hakkında pek bir bilgimiz yok. Oyun stili nasıl acaba.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.