Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44384439444044414442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7-8 haftadır şöyle koltuğa yaslanarak rahat rahat maç izlediğimi hatırlamıyorum
  • Yarın’ki maçta orta saha’mız bu şekilde olmalıdır.

Sosa - İrfan - Pelkas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene önce ciddi ciddi alzheimer diyordular bu adama,hiciv olarak falan da değil bildiğin hastaneden raporu varmış sözde  

Adam kendi kurduğu shaktar hegomonyasını sonlandıracak ezeki rakibi dinamo kiev ile,geçenlerde yazacaktım unutmuştum.

• Ahmet Çakar yarınki maç için fenerbahçe rahat kazanır dedi

Geçmiş olsun yarın puan kaybı geliyor

• Allahyar 2 tane atmış bugün

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

Allahyar'ın formu nedeniyle son durumunu merak ettim. Oynadığı ilk maçı izlemeyi düşünüyorum. Ben kulüple hiçbir bağım olmamasına rağmen 1 günlük hafta sonu tatilimden 90 dakika ayıracağım ama kulübümüzde bu iş için para kazanan bir yetkili, görevli en azından şu golleri izlemiş midir acaba? Böyle biri yoksa bu kulüp neye göre transfer yapıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Mart 2021; 1:58:43 >
  • Allahyar takımda kalsaydı muhtemelem üç forveti de kesmişti, İstanbulspor'un oynatmaması onların sorunu taş gibi kafa vuran zeki bir adamdı. Zaten über süper bir adam olsaydı da bizle işi olmazdı iyi bir yedek olarak kalırdı ama yönetim gidip para verip başka bir adam almaya 6 ay sonra onu kiralamaya karar verdi.

Hadi bakalım Boupendza'nın bonservisi çıkacak gibi  

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Geçen sezon allahyarı istanbulspora yolladık çocuk süre bile alamamıştı,ukraynada estiriyor.Bu sezon da ismail ne güzel tam forma şansı bulduğu takımda oynuyordu,çok bilmişler çocuğu oynadığı yerden aldılar üst lige çıkmaya çalışan demirspora yolladılar kadroya bile giremiyor bravo tebrik etmek lazım.Sonra ömer faruk niye kaçıyor.

Plan program namına ortada hiçbirşey yok,herşey tesadüfi.

Buna gerçekten katılıyorum. Maalesef kimden ne verim alabileceğimizi bilmiyoruz. Frey ve Allahyar gittikleri yerde çabalıyorlar oynuyorlar. Baktığımızda 6.5 milyonluk Samatta topa vurmayı unutmuş durumda.

İsmail'in olayı çok trajikomik. Çocuğa üzüldüm ne güzel süre alıyordu. Şimdi yedekte bekliyor bazen kadroya bile girmiyormuş.

Genç futbolculardan da nasıl verim alınır hiç bilemedik. Bakalım belki gerçekten bir gün kulüp profesyonek bir hocaya ve ekibine proje takımı olarak emanet edilir ve zaman içerisinde tıpkı basketbol şubede olduğu gibi güzel şeyler izleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-Kartal

Sen kendini ne zannediyorsun statü falan kim olduğumu nerden biliyorsun eziklik psikolojisi bu olsa gerek ergence yazıyorsun hadsizlik yapıyorsun haddini bil

dostum had bildirmek sana kalmaz gerçekten o kapasite yok sende rahat ol sözüme güven.

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Kendi sahasında maç kazansmayan, oynadığı maçların çoğunda, özellikle iç sahada yenik duruma düşen takım nasıl şampiyon olacak...? Ne gs, ne bjk bizim kadar iç saha kaybı yaşamıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

Buna gerçekten katılıyorum. Maalesef kimden ne verim alabileceğimizi bilmiyoruz. Frey ve Allahyar gittikleri yerde çabalıyorlar oynuyorlar. Baktığımızda 6.5 milyonluk Samatta topa vurmayı unutmuş durumda.

İsmail'in olayı çok trajikomik. Çocuğa üzüldüm ne güzel süre alıyordu. Şimdi yedekte bekliyor bazen kadroya bile girmiyormuş.

Genç futbolculardan da nasıl verim alınır hiç bilemedik. Bakalım belki gerçekten bir gün kulüp profesyonek bir hocaya ve ekibine proje takımı olarak emanet edilir ve zaman içerisinde tıpkı basketbol şubede olduğu gibi güzel şeyler izleriz.

Alıntıları Göster

Frey ve Allahyar olsaydı şu an hangisini oynatacağız diye tartışıyorduk çünkü as forvetimiz gamsız.

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt
    Öyle top maçın başında oynanmaz... rus ruleti gibiydi o dakikalar... biz öyle oynarsak, bu beceriksizlik ve bitmek bilmeyen gaspetliğimizle her maça 2-0 yenik başlarız...
  • yarın bi şekilde yeneceğimizi düşünüyorum, önemli olan gençlerbirliği ve beşiktaş maçı 3/3le çıkarsak yolumuz açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcaysson -- 8 Mart 2021; 2:57:28 >
  • Ben burada Frey ve Allahyar'ı savunurken herkes beni yerden yere vuruyordu. Profilim açık mesajları kontrol edebilirsiniz. Hangi oyuncuyu nasıl oynatacağını bilmezsen istersen Ronaldo'yu getir yine çöp gözükür insanların gözüne.

• Aynı neyi nasıl oynatacağını bilmeme mevzusu Osayi içinde geçerli bu arada. Adam uç oyuncusu değil adam kontratak oyuncusu olmasına rağmen adamı uca hapsedip yarım saat top çeviriyoruz sonra Osayi bir şey yapmıyor oluyor. Ferdi'de aynı şekilde yanlış kullanılıyor.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Şu yazdığına inandın mı?  

• 2-0 yeneriz
  • Frey şu an olsa cisse samatta'dan daha çok katkı vermişti takıma. Küme düşen takımda 26 maç 10 gol 3 asist yapmış adam. Takımın attığı gol 35. Frey tek başına yüzde 40'na katkıda bulunmuş  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 8 Mart 2021; 8:43:4 >

Attığı 2. golün benzerini cisse son maçta kaçırmıştı  

• 
Sayfa: önceki 44384439444044414442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.