Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44374438443944404441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Fenerliyimde misem bulaniyo şu çabadan yonetim bu sene saha dişinda her şeyle ilgilendi maşallah bravo şimdi der ali koç 3 senede 9 sampiyonluk kazandim diye

Alıntıları Göster

Hakkını aramasından miden bulanıyorsa, bırakalım hakkımızı yesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pozisyona penaltı demiştim, ama öncesinde Babel elle düzeltmiş.

Şaşırdık mı? Şaşırmadık....

Sivas garibim yakmışlar yine...

Taş gibi de top oynadı elemanlar.

Abi yeter ama vallahi yeter ya.

En son ne zaman penaltı ile maç kazandığımızı unuttum.

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

Kardeşim bu forumda ceza almanin ilk kurali fenerli olmak zaten. Şimdi bunu dedim ya bi süre kendinize iyi bakın

Alıntıları Göster

iyi tatiller

• quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

Erol istifa

Sürekli moral bozucu mesajlar atıyorsunuz. Kaç tane Hoca gönderdik faydası oldu mu?

• Şu Gökhan neden her maç ilk 11 anlamıyorum? Beşiktaş maçına Gökhanla çıkarsak delik deşik oluruz. Kadıköy'deki derbide onun yüzünden 2 gol yemiştik. Derbide kesinlikle Nazım oynamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 7 Mart 2021; 23:13:50 >
  • Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Erol ile her her maç berbat hocam.
  • mustafaeae43 kullanıcısına yanıt

Ne bekliyorsunuz yada ne düşünüyorsunuz? Sizin şunları yazmanız bile ceza verenleri ve sebep olanları yüceltmek gibi birşey. Burda adminleri ne sanıyorsunuz? Ben burda ki adminler hakkında ne düşündüğümü söylesem ceza yerim. Biz yerli teknik direktörlere vasıfsız boş diyoruzya hah öyle birşeyler. Buraya admin olmak için üniversite bitirmek belli bir kaliteye ulaşmak lazım değil sanırım. O yüzden kalite yerlerde. Adminlerin çoğu cezalarının sebebide puan kaybı sonrası gelip milleti kışkırtan kendine muhatap bulan kişiler. Dışarıda muhatap olmayacağınız insanlar burda yazdıkları ile sizi kışkırtıp ceza almanıza sebep oluyor. Muhtemelen bu mesajdan sonra yine yiyeceğim. Hakkınızı helal edin edin. Ufak işler bunlar. Basit sıradan.

• Raz Muay kullanıcısına yanıt
    Helal olsun kardeş
  • Geçen sezon allahyarı istanbulspora yolladık çocuk süre bile alamamıştı,ukraynada estiriyor.Bu sezon da ismail ne güzel tam forma şansı bulduğu takımda oynuyordu,çok bilmişler çocuğu oynadığı yerden aldılar üst lige çıkmaya çalışan demirspora yolladılar kadroya bile giremiyor bravo tebrik etmek lazım.Sonra ömer faruk niye kaçıyor.

Plan program namına ortada hiçbirşey yok,herşey tesadüfi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ice Platypus

Şu Gökhan neden her maç ilk 11 anlamıyorum? Beşiktaş maçına Gökhanla çıkarsak delik deşik oluruz. Kadıköy'deki derbide onun yüzünden 2 gol yemiştik. Derbide kesinlikle Nazım oynamalı.

Son maç iyiydi, açıkçası çok aksayacağını düşünmüştüm hatta burada Gökhan'ı üçlünün sağına yazıldığını görünce, Gökhan yapamaz diyordum ama hoca iyi kullandı bence, tabi Gökhan'da iyi oynadı.

• Yönetim sağlık ekibini değiştirme kararı almış. Sizce de biraz geç olmadı mı?

• Köstebek yine ilk 11 i sızdırmış. (Tweeti atanı kast etmiyorum)

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Twitter'da Emre Belözoğlu nun kulüpten eşyalarını topladığı, yönetimin istifadan vazgeçirmeye çalıştığı iddiasi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 8 Mart 2021; 0:47:47 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt

Bu köstebek ya da köstebekler kimse takımın taktiklerini duran top korner organizasyonlarını vs de rakiplere sızdırıyordur.İyice çiftliğe döndü koskoca çınar,yazın da transferleri sızdırıyordular.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Twitter'da Emre Belözoğlu nun kulüpten eşyalarını topladığı, yönetimin istifadan vazgeçirmeye çalıştığı iddiasi var.

Keşke öyle birşey olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Köstebek yine ilk 11 i sızdırmış. (Tweeti atanı kast etmiyorum)

Gerçekten bu durum çok sıktı. Fenerbahçe tepeden tırnağa aşırı derece amatörce yönetiliyor. Bence bunun sebebi Ali Koç'un Fenerbahçe'ye odaklanmaktan çok reklam yüzü olmayı tercih etmesi ve asıl problemlere dönmek yerine saçma sapan projelerle uğraşması. Kulüpte baştan aşağı bir disiplinsizlik hakim. En ufak bir sakatlığı olan oyuncumuz en az 2 hafta olmuyor. Ben artık sağlık ekibinin bu hareketleri kasıtlı yaptığını düşünüyorum çünkü bir değil iki değil kaçtır aynı durum oluyor. Derbiye yetişecek mi diyen Gustavo Konya maçının kadrosuna daha yeni giriyor. Mesut Özil'in sakatlığına 1.5 ay diyorlar ama muhtemelen sezonu kapattı. İkinci olarak sırf önceden Fenerbahçe forması giydi diye diğer takımların tekme tokat kovduğu adamları Fenerbahçe bünyesinde barındırıyor. Bana mesela biri açıklayabilir mi Selçuk, Volkan, Mehmet Aurelio idmanlarda takıma ne gibi fayda sağlıyor? Üçüncü olarak Emre Belözoğlu hangi vasıfla sportif direktör görevine gelip kulübün en önemli iş kolundan biri olan transfer ve scouttan sorumlu tutuluyor? Bu adam yüzünden elimizdeki tek yedek 6 numaramız gitti ve dibimizde duran Eran Zahaviyi en fazla 3 milyona kapatacağımıza yok yere sırf Premier Lig'de oynamış diye Emre Belözoğlu'nun 30 gol atma garantili 6.5 milyonluk Samatta kilitlendi. Takım kanat çöplüğüne döndü ama bu adamın ve yönetimin mükemmel planlaması sayesinde 4 forvetimiz bir Aboubakar etmiyor. Dördüncü olarak yönetimin yine basiretsizliği göze çarpıyor. İyi bir yönetici eğer futbolda başarılı olmak istiyorsa maddi manevi anlamda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirip teknik direktöre yetkiyi vermelidir. Ama bize bakıyorsun kulüpte profesyonellik kalmamış. Kulüp yol geçen hanına dönmüş. Kulübe en ufak yardımda bulunan adamlar kendini kulübün sahibi zannedip teknik direktöre her yandan baskı uyguluyor. Bunun sorumlusu yukarıda belirttiğim gibi yine yönetimdir. Vallaha bu ortamda ve bu kadar yanlışlığa rağmen takımı buraya kadar getiren Erol Bulut'u tebrik ediyorum. Adamın eline istediği kadro verilmeden toplama kampı gibi kadro verildi ve adamın başarılı olması zorla diretildi. Sezon sonunda muhtemelen kendisi gider çünkü böyle bir ortamda kimse çalışmak istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 8 Mart 2021; 0:1:15 >

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] İNCİNMİSSİN. 😁😁😁

• Ali Koç şeffaf yönetim dedi neyini beğenmiyorsunuz

• Yarınki maç için yine kimse ne olacak bilmiyor, tüm fenerliler diken üstünde her zamanki gibi

Biz mi ezeriz, Konya mı ezer, berabere mi geçer... yok her şey olabilir

• 
Sayfa: önceki 44374438443944404441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.