Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41794180418141824183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyy gustavo düşmanları .... işler yolunda gitmediği dönemde erol bulutun futbolundaki yanlışları konuşmak yerine ilk saldırdığınız kişi gustavo değil miydi.... takım gustavo yüzünden kötü oynuyo bütün pasları yana atıyo gol yok asist yok, onun yerine mehmet topal da aynı işi yapardı demiyor muydunuz?

seride erol buluta eleştiri azalınca siz de gustavoyu eleştirmeyi bıraktınız. naptı galibiyet serisinde 9 gol 10 asistle mi oynadı ? gustavo aynı gustavoydu

gustavo gs başakşehir ve göstepe mağlubiyetlerinde takımda olsaydı... sizin erol bulut yerine kimi hedef göstereceğiniz malum

işinize geldiği gibisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 26 Şubat 2021; 19:18:10 >
  • iş işten geçtikten sonra boupendza'yı alsak ne yazar?

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

ts maçında istenen sonuç gelmesin, takım 1-2 maç sallansın... ben erolcular tarafından kimin tartışmaya açılacağını çok iyi biliyorum

• gustavo güya gs maçına yetiştirilmek için yoğun çaba harcanıyordu ama adam sakatlığından 1.5 ay sonra geri dönecek bu gidişle. başkan, erol'dan önce şu sağlık ekibini kovsun. bu futbolcular nasıl bu kadar sürekli ve uzun süreli sakatlanabiliyorlar ben anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

ts maçında istenen sonuç gelmesin, takım 1-2 maç sallansın... ben erolcular tarafından kimin tartışmaya açılacağını çok iyi biliyorum

Mesut goldo sostom bozoldo 9 da 8 :d
  • Çalıştığım yerde bir abinin ayağında strese bağlı parçalı kırıklar oluşuyor. Özele gidiyor doktor tedavi ediyor sözde.
    Parçalı kırıkları görmemiş git fizyoterapiste demiş. Adam ayağı oynattikca daha çok şişiyor morariyor.
    Neyse doktor hala aynı kafada.
    Daha sonra bizim abi ısrar ediyor sonra üniverisite Hastanesi'nde bir hocaya gönderiyor tanıdık diye. Hoca diyor 2ay alçıda kalacak parçalar toplanmadan düzelmez. Adam iki ay alıcıdan sonra düzeliyor.
    Neredeyse 1sene sürüyor geriye dönmesi.

Bizim takım doktorları da böyle galiba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

erol hoca 10 numarada pelkası oynatmak istiyor, emre ve ali koç engel oluyor diyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 26 Şubat 2021; 19:11:40 >
  • Aaaa olur mu müthiş taktik deha yükselen yıldız Erol bulut eleştirilir mi?

Oyuncular tukaka yoksa Erol hoca Liverpool a gidecek hoca.????

9 da 8 in nasıl olduğunu herkes biliyor aslında da bazıları saplantı içinde olduğundan görmezlikten geliyor.

Dışardan birine anlatsan 9da 8 i yaparken efsane top oynattı rakipler inim inim inledi sanar.

@august landmesser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 26 Şubat 2021; 19:13:4 >
  • ben sistem değiştirdiğimizi düşünmüyorum da... diyelim ki öyle

abi afedersin de taraftarın, sportif direktörün lafıyla sistem değiştirmek zorunda kalıyosan, kendi inandığın taktiği uygulatmıyolarsa

dersin ki kusura bakmayın ben böyle bir ortamda çalışamam

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

eyy gustavo düşmanları .... işler yolunda gitmediği dönemde erol bulutun futbolundaki yanlışları konuşmak yerine ilk saldırdığınız kişi gustavo değil miydi.... takım gustavo yüzünden kötü oynuyo bütün pasları yana atıyo gol yok asist yok, onun yerine mehmet topal da aynı işi yapardı demiyor muydunuz?

seride erol buluta eleştiri azalınca siz de gustavoyu eleştirmeyi bıraktınız. naptı galibiyet serisinde 9 gol 10 asistle mi oynadı ? gustavo aynı gustavoydu

gustavo gs başakşehir ve göstepe mağlubiyetlerinde takımda olsaydı... sizin erol bulut yerine kimi hedef göstereceğiniz malum

işinize geldiği gibisiniz

Gustavo aynı Gustavo diyorsan sıkıntı var.

Başakşehir maçı ile beraber hocanın sisteminde Gustavo Fenerbahçe kariyerinde en iyi maçları çıkarmaya başladı. Kendinizi bir şeye şartlamışsınız her türden yorumu hocayla alakalı falan sanıyorsunuz. Ben geçen yılda yazıyordum, gelmeden önce de yazdım hepsi duruyor. Beğenmesem yine beğenmedim derim kimden korkacağım, ben popülizm yapmam gördüğümü söylerim doğru yanlış.

Başakşehir maçında Caner'i, Göztepe maçında da takım genel olarak kötü olduğu için hocayı, oyuncuları herkesi suçladım. Ben derbilerde Gustavo'yu kadroya geçen yılda yazdım bu yılda yazdım.

Aynen şimdi whatsapp grupları kurduk Erolcular olarak yeni hedefimiz Mesut. Argüman sun cevap verelim, böyle boş şeyler yazma rica ediyorum. Hoca da gitsin diyorum. Saçı izleyip izleyip geliyorsunuz.

• @august landmesser26

Ha çok Yaşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 26 Şubat 2021; 19:28:15 >
  • Beşiktaş şampiyon olacak, şimdiden hayırlı olsun. Biz de Erol Cloud'u destekleyelim.

• uğur meleke: topla oynama yüzdeniz neden düşük

alanyaspor td si erol bulut: futbolcu kalitesinden dolayı topa sahip olma yüzdesi doğal olarak yüksek olacak.. şu an benim elimde olan takım 12m euro maliyetli bir takım, fenerbahçe büyük takım 60-70 milyondan bahsediyoruz

• VAR olmasaydı eli tespit etmeleri çok zordu ama Beşiktaş farkı açar gibi geliyor. Bence 3-4 tane daha bulur. 5-0 falan sürpriz olmaz yani.

• Erolcular diye bir tarikat yok arkadaşlar.

Herkes kendince doğru gördüğünü savunmuyor, yarın bu adam ya ben yanılmışım da diyebilir ya da bu saatten sonra hoca başarısız olur da diyebilir.

Falanca filanca oyuncuyu neden hocayı korumak için öne atsın insanlar? Hoca bulunmaz hint kumaşı mı? O gider başkası gelir. Dünyada başka hoca yok mu?

Yaptığınız şey her şeyden önce ayıp başka bir şey değil. Burada görmediğiniz insanlara iftira atıyorsunuz, söylemediği şeyleri söyledi diyorsunuz, kendi kendinize uydurduğunuz şeylere cevap veriyorsunuz. Ya sen şurada hata yaptın, yanlış söyledin ya da katılmıyorum deyin tamam eyvallah ama şunu yapmayın.

• Sergen iyi hoca değil ya, aslında Erol ondan çok daha iyi. Ljaiç' i bitirdi adam...

Şu Denizli bize karşı oynasın, emin olun tek kale yapar ama Beşiktaş ilk devre bitmeden 3 yaptı.

Biz 1 yapsak topu rakibe verir defans yapardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 26 Şubat 2021; 19:43:29 >
  • Üç büyükler arasında büyük takım gibi oynayan sadece bjk var. Doğruya doğru..

• yine bir şubat ayı ve yine lige havlu atmak üzere olan bir fener.

ts de tam kadroymuş. bizi yenerlerse 3. olacaklar ve şampiyonluk yarışına onlar da girecek. ölüm kalım maçı gibi bir şey onlar için. hayvan gibi asılacaklardır. bizimkiler yenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Şubat 2021; 19:43:24 >
  • O kadar sevindik gol ofsaytmış.

• 
Sayfa: önceki 41794180418141824183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.