Şimdi Ara

🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 19 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü7 Mobil1 Android
5 sn
102.415
Cevap
232
Favori
3.626.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1780
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 166
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
  • Favoriye Eklediklerim 233
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KingOfShadows (6711 mesaj) The Mandalorian (4126 mesaj) BlackLead (3005 mesaj) Spider-Man (2377 mesaj) fbyram (1775 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (54380 mesaj) Mobil (38660 mesaj) Mini (4961 mesaj) Uygulama (3939 mesaj) (473 mesaj)
  • @
195 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> 🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giriş
    513 Mesaj
    Bu Galatasaraylı Mustafa niye bu kadar abartılıp aguero muamelesi görüyor? Yav tamam iyi oyuncu doğruya doğru ama bu kadarda abartılmaz be abi. Bir durun inanın bana bizim samatta çok daha iyi ama karbonat olunca suarez olsa yine hikaye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3602 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kinyas22

Ben kendi attığım avrupa finali, şl alabilir miydik vs resminden bahsediyorum

olay bu: 1675-1680.ci sayfalar arası

Alıntıları Göster

Ben sana FM yüzünden gitsin diyen yoktu diyorum, sen bana o sayfalarda "FM'de oynatamıyorlar diye gitsin diyenler var" temalı mesajlar gösteriyorsun.

Önce bu arkadaş şu mesajı attı.

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146030005

Bu mesajın sonrasında Gustavo eleştirenler FM, FIFA ağzına almamışken Agustus, He-man vs. Oyuna göre oyuncu yorumluyorlar gibi saçma sapan yorumlar yaptı.

Onların bu mesajlarını görünce aynı arkadaş şöyle düzeltti:

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146037036

FM'de oynatmıyor diye gitsin diyen yoktu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 26 Şubat 2021; 16:50:30 >

• Yarbay
    3602 Mesaj

GS'nin BJK'yi taktığı yok ki. Son 2 şampiyonluklarında olduğu gibi bitime 2 hafta kala her rakip atakta Yugoslav faulü yaparak, kart görmeden kendi evlerinde döve döve yenecekler. Hakem de müsaade edecek.

|
    |
    Black Raven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 45 gün cezanın, 44 gün 4 saat 39 dakika kadarı kaldı.

|
    |

Haklı bir tweet..

|
    |
  • Yarbay
    2984 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

ne yapacağımız az çok belli. her yere saydırdık. ses çıkmadı. en son beincilere giydirdik, abovv diye ses verdiler. olayları iyi analiz ettiğinizde çok da karışık değil.

Analiz ediyoruzda ne oluyor ? Anca tv ye cikip bos bos ayar verdikleri oluyor. Hani noldu cagri yapardi baskan dekoder iptali icin ? Niye yapmadı veya yapmiyor sebebini aciklasinlar ki anlayalim. Kuru sıkı miydi yoksa korktuk mu ? Daha ne olacak . Biz sampiyonlugu hakemlerle gsye kaptirdiktan sonra decoder iptal etsek ne olacak ? Ati alan uskudari gectikten sonra ne olacak ?

Bu ulkede nasrettin hoca diye biri yasadi gs ve bjk yonetimleri bu adamin hayat felsefelerini dusunceleri iyi anlamis bizimkiler herhalde uzak dogudan veya amerikadan gelmis nasretrin hocayi tanimiyor. Ne yapmis nasretrin hoca testiyi kirmadan dovmus . Testi kirildiktan sonra dovsen ne care ? Her mactan once algo yapiyorlar mactan sonrada memnun olmuyorlar algiya devam ediyorlar bizimkilerde beyfendi gibi hakemler iyi kotu niyetli degil diye eveleyio geveliyorlar. Hakemlerde insan ya bu fener bizi kotulemiyor adil davranalim diyecek. Cok bekleriz onlar kim gucluyse kimin sesi cok cikiyorsa onlardan yana

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Alıntıları Göster

Boupendza ile anlaşma tamamsa artık gol orucuna başlayabilir  

|
    |
  • Yarbay
    7263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ben sana FM yüzünden gitsin diyen yoktu diyorum, sen bana o sayfalarda "FM'de oynatamıyorlar diye gitsin diyenler var" temalı mesajlar gösteriyorsun.

Önce bu arkadaş şu mesajı attı.

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146030005

Bu mesajın sonrasında Gustavo eleştirenler FM, FIFA ağzına almamışken Agustus, He-man vs. Oyuna göre oyuncu yorumluyorlar gibi saçma sapan yorumlar yaptı.

Onların bu mesajlarını görünce aynı arkadaş şöyle düzeltti:

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146037036

FM'de oynatmıyor diye gitsin diyen yoktu yani.

Alıntıları Göster

Yazın Gustavo yollansın dedim ama sezon içinde iyi oynadığı zaman da bin kere iyi diye yazdım. Mesajlarım da duruyor, kripto gustavo düşmanj bilmem ne ne biçm üslup bu be? Cevap veremiyoruz engellemiş.

Eğer Gustavo'ya dendiği gibi 10 milyon teklif varsa Vedat kalırdı, Samatta alınmazdı. Çok merak ediyorum hangisi hayırlı olurdu? Yorumculardan ezbere cevaplar istemiyorum.

• Yarbay
    2475 Mesaj
    Her kaleciye değmek faul olarak mı değerlendiriliyor ?

Ben olsam bu pozisyonda gol verirdim, Konyalı kaleci hakem düdük çalmadan topu bırakmış.

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

keşke izin verseymiş

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1361 Mesaj

takım savunması yapabilen, orta sahası dirençli ve hızlı takımlarda gustavo tipi oyuncu gereksizdir. takının hızını keser. belki yaşı itibarıyla şu anda öyle görünüyor, bilemiyorum. ama takım genel olarak durarak top oynuyor zaten. geçiş anları resmen ağır çekim gibi. bizde takım savunması ve orta saha direnci epey sıkıntılı olduğu için gustavo olmayınca işler kötüye gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Mandalorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3845 Mesaj

Arkadaşlar bizim takım çatır çatır takır takır top oynamıyor.

Bu yeni değil, taaa 2014 yılından beri böyleyiz.

Fenerbahçe ne zaman çıkar takır takır top oynar ve bu oyunu hemen hemen her maç yapar ondan sonra derim ben şampiyon oluruz.

Ama baksanıza ne ışık var ne umut.

Daha ilk yarıdaki hatay maçında belliydi bizim takımdan bir cacık olmayacağı.

O kadar adam alındı yıllardır sürüsüne bereket hiç bir fayda görülmedi adam akıllı.

Faydalı olanlar da çok durmadan gitti..

Her sene teknik direktör değiştirmek artık moda oldu, ama onda da bir fayda yok.

Baksanıza hiç birinden bir hayır göremedik..

Ne olacak bu takımın hali daha nereye kadar böyle gider bilemiyorum..

Allahtan gençlik yıllarım fenerin dolu dolu başarılarını görmekle geçti..

• Yüzbaşı
    583 Mesaj

sene sonu erol bulut her türlü gidecek, samandıra da temizlenecek diyorlar. sene sonu başkanlık seçimi var. ali koç tek aday olacakmış. 3 senelik 2. döneminde yabancı bir hocayla yeni sayfa açacakmış.

kesin yaşanır diyorum ben de.

|
    |
    john mclane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2462 Mesaj

İstanbulda kar mı kaldı yahu ? Bu görüntüler eski mi yeni mi ?

• Yarbay
    2462 Mesaj

Algılar başlamış Fenerbahçe 6 mağlubiyet alıp şampiyon olabilecek miymiş daha önce bir kere olmuş. Ulan daha önce 21 takımlı lig mi oynandı ? 6 mağlubiyet dediğin fazladan olan maç sayısı zaten. Yazık bu medyaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 27 Şubat 2021; 11:30:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    2462 Mesaj

Nerede gördüğümü hatılamıyorum ama

4 1 2 3 kadro gördüm trabzon maçı için bir spor haber sitesin ts maçı için beklenti diye

düşünülebilir ama sanmıyorum erol bulutun değişiklik deneyeceğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 26 Şubat 2021; 18:13:57 >
    |
    |
  • Yarbay
    3845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

sene sonu erol bulut her türlü gidecek, samandıra da temizlenecek diyorlar. sene sonu başkanlık seçimi var. ali koç tek aday olacakmış. 3 senelik 2. döneminde yabancı bir hocayla yeni sayfa açacakmış.

kesin yaşanır diyorum ben de.

Açar açar, ancak kitap sayfası açar..

Aziz yıldırıma hala çok kızıyorum, fenerbahçenin bu duruma gelmesindeki en büyük pay onun.

Ama elini masaya vurduğu zamanda ses getiriyordu..

Aziz yıldırım ne zaman 2014'de şampiyon yapan ersun yanalı gönderdi, ondan sonra yaptığı ettiği aldığı sattığı hiç bir şey fayda getirmedi..

Tabii birde Doktor alex'i kovalar gibi rencide ederek göndermesi onun için sonun başlangıcı oldu..

|
    |

• Yarbay
    7263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

takım savunması yapabilen, orta sahası dirençli ve hızlı takımlarda gustavo tipi oyuncu gereksizdir. takının hızını keser. belki yaşı itibarıyla şu anda öyle görünüyor, bilemiyorum. ama takım genel olarak durarak top oynuyor zaten. geçiş anları resmen ağır çekim gibi. bizde takım savunması ve orta saha direnci epey sıkıntılı olduğu için gustavo olmayınca işler kötüye gidiyor.

Ben bu sezon Başakşehir maçında sakatlanana kadar Gustavo'ya bayıldım hocam.

Şimdi burada bazı arkadaşlar paso birilerini satıyor. Altay, Attila, Ozan... Ya bu adamları satıyoruz da yerini nasıl dolduracağız diyen yok.

Vedat satıldı, yeri doldu mu? Ben satılmasın dedim yerini dolduramayız dedim, satıldı ve Samatta geldi. Yeri Samatta ile doldu sandım, oyuncu tarzı olarak değil ama kaliteli bir adam geldi sandım, yanıldım.

E sen mesela Altay'ı satarsan mı yerini daha çabuk doldurabilirsin, Vedat'ı satarsan mı daha çabuk doldurabilirsin? Biz satışa mecburuz ama bu oyuncuların yerini de doldurmamız lazım, güç kaybedeceksek oyuncu satışının ne anlamı var. Diyeceklerim bu kadar. Arkadaşlar Attila'yı satsın yarın stoper arasınlar, Altay'ı satıp yerine kaleci arasınlar, Vedat'ı satıp kırk yılda bulduğu forveti satıp forvet arasınlar.

|
    |

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,235
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.