Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30613062306330643065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Orasi oylede tisserandin kontratinin son yiliydi o detay onemli

Alıntıları Göster

Son yılı değildi. 2022'de bitiyordu  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Sivas'ta hava buz gibi. Normal yürürken bile insan donuyor. Saat 7'de koşmayı düşünemiyorum.

• Of galatasaray 2-0 öne geçmiş, puan kaybetseler çok tatlı olacaktı. Şimdi yarın biz de puan kaybedip "hala öndeyiz sıkıntı yok"cuların gazabına uğramayız inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Beyler Sivas'ta hava buz gibi. Normal yürürken bile insan donuyor. Saat 7'de koşmayı düşünemiyorum.

Aslında böyle maçlar için kadroda bi kaç iskandinav bulundursak iyi olurdu. Novak var kesin oynamalı mesela.

Şaka bi yana yenilirsek tffye suç atacaklar ama puanlarımız geri gelmeyecek. Şimdiden ona göre hazırlanıyordur takım umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Fakir SMS'i.

• O değil de şubat ayı çok zor fikstür. Ocak ayını 7/7 yaparsak muhteşem olur.

Ama şubat ayı fena. Şumudicanın aldığı rize, taş gibi fiziği olan hatay, galatasaray, başakşehir, karagümrük, trabzon, göztepe...

Şubat ayınad 6 lig maçında 4g 2b bile çıkarsak süper olur.

Gerçi Mesut Özil effect var yazarken hatırladım :)

Şubat ayına 26 maç 18 gb 4b 4m gibi bir puanla çıktığımızı düşünüyorum. Muazzam. İlk yarı için 45 veya 46 puan hesaplamıştım. 44 ile bitirirsek güzel olur.

Hadi bir ay olmasın 2 haftalık bile bir kamp dönemi olsa bizim için çok güzel olurdu

• Lig sonuncusuna şov yapıyor gesem

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Geçen Arsenal ile Fifa oynayayım dedim yavaş adam sevmiyorum aldım oraya demek ki içime doğmuş  

Alıntıları Göster

7 Aralık...

• GS'yi yönetenler gerçekten çok kötü. Adamlar ciddi ciddi gitmiş hype yaratması gereken kampanyayı IBAN paylaşarak duyurmuşlar. Sadece Mesut Özil imza gününde bile GS'nin kampanyasından fazla "Fener Ol" yapılır bu şekilde.

• Demin babam ile gs macini izliyoduk. Bana mesut özil ile ilgili bisey anlatti. Bende dedim gelip buraya yazayim.

Olay şu. Biz yurtdisinda yasiyoruz almanyada. Babamin bi arkadasi var uzun yillardir. Onunda bitane oglu var 12 13 yasinda civari. Max 15dir. Kendisini tanimiyom o yüzden bilmiyom. Fotograf gösterdi beraber cekilmisler özil ile onu gösterdi. Iste bu cocuk fifa prosuymus. Mesut özil ile tanimislar fifa oynuyoken. Mesut özilde yardimci oluyomus fifaci genclere turnuvalara katilmalari icin felan. 2 ay önce de bu cocugu ziyarete gelmis. Benim eve 15dk yürüme mesafesi. Cocuga 10bin euroluk gaming seti hediye etmis. Koltuktur pc dir felan herseyi ödemis. Turnuvalara katilmasi icinde yardimci olacagina söz vermis. Bu cocugun babasida benim babama anlatmis. Benim Babamda demin bana anlatti maci izliyoken. Bende buraya geldim belki sizi ilgilendirir diye :D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 20 Ocak 2021; 20:7:1 >
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt

Üst üste çok zorlu maçlar. Bence Hatay maçı aralarında en kolay diyeceğim maç olacak. Bugün Malatya 2-3 tane topçularını kitleyip çok basic bir şekilde yendi.

Rize'nin kadrosu bence aşırı aşırı iyi değil fakat Sumudicadan ötürü, Galatasaray zaten doğal olarak, Trabzon da keza doğal olarak, Göztepe hocadan ötürü bütün güçleriyle yüklenecekler, Karagümrükte bir iki topçusunu iyi tutarak kitlenebilecek bir takım. Bu maçlara en güzel sistem de maç maç düşünmek olacaktır. Aralarından bazıları beraberliğe bile razı olacağı için deli gibi yatacaklar iş zor puan kaybı zaten kesin olarak yaşanacak.

Bu maçlarda yaşanacak puan kayıplarında da kötümserliğe gerek olmadığını düşünüyorum. Çünkü ertesinde seriye bağlayacağımız maçlar olacak.

Tek isteğim şu 1-1.5 ayı sakatlık-kırmızı kart olmadan atlatmak sonrasında biraz rahatlayacağız diğer takımların zor maçları başlayacak.

Mesut'u en verimli şekilde kullanmayı başarabilirse hocamız bize çözdüğü maçlarda olacaktır.

Not: 1 tane kanat kesinlikle lazım...

• Yok artık. Kalu, Grandsir felan uğraşacağımıza Ahmed Musa için niye girişim yapmadık ki  

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Tabii devlet hatta stadlara çim kalem müdürü atasın hatta. Yahu devlet çıkıp şunu yaptuk bunu yaptık demiyor mu ? Böyle stad yaptık şöyle stad yaptık demiyor mu ? Ben de çıkıp derim ki bu çimlerin hali ne o zaman

Kardeş gerçekten çok boş konuşuyorsun. Devlet stadı yapıp kulüplere hediye etmiş kullanmaları için.

Stadları yönetmekten sorumlu olanlar kulüpler devlet değil. Devlet ne diye çimler ile uğraşsın. Yoksa birde kulüplerin altını değiştirsin, mamasını versin istersen.

Burada ilk sorumlu olan kulüpler, kulüplerin sorumluluklarını kurala bağlayıp denetlemesi gerekende TFF.

Örnek olsun diye söylüyorum. Altınordu'nun antrenman sahasındaki çimler bile süperlig deki stadlardan kaliteli. Sebebi ise Altınordu önem veriyor. Biz dahil süperlig kulüpleri ise hep ikinci plana atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Demin babam ile gs macini izliyoduk. Bana mesut özil ile ilgili bisey anlatti. Bende dedim gelip buraya yazayim.

Olay şu. Biz yurtdisinda yasiyoruz almanyada. Babamin bi arkadasi var uzun yillardir. Onunda bitane oglu var 12 13 yasinda civari. Max 15dir. Kendisini tanimiyom o yüzden bilmiyom. Fotograf gösterdi beraber cekilmisler özil ile onu gösterdi. Iste bu cocuk fifa prosuymus. Mesut özil ile tanimislar fifa oynuyoken. Mesut özilde yardimci oluyomus fifaci genclere turnuvalara katilmalari icin felan. 2 ay önce de bu cocugu ziyarete gelmis. Benim eve 15dk yürüme mesafesi. Cocuga 10bin euroluk gaming seti hediye etmis. Koltuktur pc dir felan herseyi ödemis. Turnuvalara katilmasi icinde yardimci olacagina söz vermis. Bu cocugun babasida benim babama anlatmis. Benim Babamda demin bana anlatti maci izliyoken. Bende buraya geldim belki sizi ilgilendirir diye :D.

Mesut Özil çok yardımsever birisi.

• Genç Düşünür kullanıcısına yanıt

Öyleymis gördüm

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

Hocam Mesut Özil'in e-spor takımı da var, M10 Esports adında.

• Aquess kullanıcısına yanıt

Ooo öyle yardim edecek demekki

• mpolat35 kullanıcısına yanıt

yahu adam bir şeyi de bilmeyin şu sitesinde ya adamı deli etmekten başka bir işe yaramıyorsunuz.

o zaman bina yıkıldığında devlete laf etme. "Devlet stadı yapıp kulüplere hediye etmiş kullanmaları için." ben de diyorum ki zemin yapısını adam akıllı yapmadıkları için kulüplerin çimleri günü kurtarmalık oluyor. al bak bakalım. tokini yaptığı stad. https://medyabar.com/haber/2801342/bu-stada-hibrit-cim-yakisir al bakalım maliyet olur diye eklimeyen hibrit çim.

https://www.hurriyet.com.tr/kaliteli-futbol-icin-alttan-isitma-sistemi-22016056 alttan ısıtmalı stadlar.

adama sanki çok güzel stad yapıyorsun da erzurum çok meraklı tarla gibi statta oynamaya zaten.

hibrit çim kullanan stadlar

hayvan gibi yağan yağmur sonrası villeral stadı

aha bu da antalya stadı yeni sözde https://beinsports.com.tr/mac-ozetleri-goller/super-lig?s=2020-2021&r=15&t=fraport-tav-antalyaspor-0-6-atakas-hatayspor-mac-ozeti

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Tutmaz hocam

• Pato zu Sivasspor??

• 
Sayfa: önceki 30613062306330643065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.