Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30623063306430653066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Javelin.

Beyler Sivas'ta hava buz gibi. Normal yürürken bile insan donuyor. Saat 7'de koşmayı düşünemiyorum.

Hocam stad ısıtmalı diyorlar doğru mudur? Senden iyi kimse bilmez orayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir biz avaraj kasamadık şu sezon. Buldular mı 5 - 6 atıp geçiyorlar.

• Galatasaray da bu galibiyetle temposunu yakalayacaktır. Yarın galibiyet almaktan başka şansımız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

yahu adam bir şeyi de bilmeyin şu sitesinde ya adamı deli etmekten başka bir işe yaramıyorsunuz.

o zaman bina yıkıldığında devlete laf etme. "Devlet stadı yapıp kulüplere hediye etmiş kullanmaları için." ben de diyorum ki zemin yapısını adam akıllı yapmadıkları için kulüplerin çimleri günü kurtarmalık oluyor. al bak bakalım. tokini yaptığı stad. https://medyabar.com/haber/2801342/bu-stada-hibrit-cim-yakisir al bakalım maliyet olur diye eklimeyen hibrit çim.

https://www.hurriyet.com.tr/kaliteli-futbol-icin-alttan-isitma-sistemi-22016056 alttan ısıtmalı stadlar.

adama sanki çok güzel stad yapıyorsun da erzurum çok meraklı tarla gibi statta oynamaya zaten.

hibrit çim kullanan stadlar

hayvan gibi yağan yağmur sonrası villeral stadı

aha bu da antalya stadı yeni sözde https://beinsports.com.tr/mac-ozetleri-goller/super-lig?s=2020-2021&r=15&t=fraport-tav-antalyaspor-0-6-atakas-hatayspor-mac-ozeti

Kardeş kendin bilmişlik taslıyorsun. Devlet çimler ile uğraşmaz. Bak koyduğun linki okuyamayacak kadar duyarsız birisisin.

"Dünyanın çeşitli yerlerindeki statlarda alttan ısıtma sistemi kuran Danfoss'un Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan, ciddi yatırımların yapıldığı futbolda bu konuda kulüplerin feragat etmesinin akıl karı olmadığını söyledi."

Stadın öyle olmasının sebebi Erzurumspor yönetimi yada farklı bir stadda farklı bir kulüp.

Villereal'in çimleri ile İspanya Kraliyeti ile ilgileniyor haklısın. Villereal yönetimi de tatile çıkmışlar yüzüyorlar şuan.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Hocam ben stadda çalıştım diyebilirim bir ara. Var diyorlar ki deseler bile olduğuna inanmıyorum. Ha ama ne zaman görsem çimlerle ilgileniyorlardı ama profesyonel bir ekipten ziyade bildiğin çiftçi gibi insanlar oluyordu Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Ayrıca bu soğukta çimi geç canlı her varlığın içi titriyor. Bugün saat 6'da dışardaydım kalın giyinmeme rağmen içim titredi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 20 Ocak 2021; 21:7:24 >
  • Mesut yarın oynar mı? Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 
  • Eyvah lan, şimdi fark ettim de muslera da dönmüş cimboma, daha puan kaybetmez bunlar. Gereksiz puan kaybedersek sezon biter bizim için bu saatten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Galatasaray da bu galibiyetle temposunu yakalayacaktır. Yarın galibiyet almaktan başka şansımız yok.

çok zor. 1 puanı öpüp başıma koyucam ben açıkçası eğer gelirse.

her türlü şey aleyhimize şuanda. ozan'ın yokluğu, stoper ikilimiz, -15 hava derecesi, sivas'ın 3-4 haftalık yaptığı çıkış vs vs.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Hocam abartmayin alt tarafi denizliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Kardeş kendin bilmişlik taslıyorsun. Devlet çimler ile uğraşmaz. Bak koyduğun linki okuyamayacak kadar duyarsız birisisin.

"Dünyanın çeşitli yerlerindeki statlarda alttan ısıtma sistemi kuran Danfoss'un Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan, ciddi yatırımların yapıldığı futbolda bu konuda kulüplerin feragat etmesinin akıl karı olmadığını söyledi."

Stadın öyle olmasının sebebi Erzurumspor yönetimi yada farklı bir stadda farklı bir kulüp.

Villereal'in çimleri ile İspanya Kraliyeti ile ilgileniyor haklısın. Villereal yönetimi de tatile çıkmışlar yüzüyorlar şuan.

Alıntıları Göster

Farz edelim ki devlet dandik çim yaptı, kulüpler bi zahmet gitsin de hibrit çime biraz yatırım yapsın. Koskoca stad yapılmış, alt tarafı hibrit çim staddan pahalı olacak değil ya. Vodafone arena sanırım hibritti ve on numara bence.

• kalender46 K kullanıcısına yanıt

Mesut Özil videosundaki yorum mükemmelmiş Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Alıntı

metni:
    Arif Emre DemirciGolü atan Türk Golü yiyen Türk kazanan Almanya
  • yarın saat 19.00'da güneş falan da yok bildiğin buz pistine dönecek ortam. merakla bekliyorum valla neler olacak

havanın -13 derece olması bekleniyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Ocak 2021; 21:11:0 >
  • ehhh hadi zorluk çıkarmayın verin işte şu adamı

zaten ferdi'nin ameliyat olma ihtimali varmış omzundaki platinleri aldırmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

çok zor. 1 puanı öpüp başıma koyucam ben açıkçası eğer gelirse.

her türlü şey aleyhimize şuanda. ozan'ın yokluğu, stoper ikilimiz, -15 hava derecesi, sivas'ın 3-4 haftalık yaptığı çıkış vs vs.

Alıntıları Göster

Valla bunlar bahane olmamalı bence. Rakip de -10 derecede oynuyor sonuçta bize özel değil, ona göre hazırlanmaları lazım. Sivas 2 maç kazandı diye bizi durduracaksa zaten işimiz zor. Ozan olmayınca orta sahanın çökme ihtimali var maalesef bu yüzden orta sahaya transfer gerektiğini söylüyorum. Umarım öyle bir şey olmaz, olursa da zaten şampiyon olamayız ozanın olmadığı her maç puan kaybedeceksek. Neyse görücez bakalım.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Sivaslı Mert Hakan oynuyor iyi yanından bakarsak. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Bize fizikle oynayacak adam lazım beyler hava gerçekten çok soğuk Sivas'ta. Adamın içini titretiyor.

• quote:

Hocam ben stadda çalıştım diyebilirim bir ara. Var diyorlar ki deseler bile olduğuna inanmıyorum. Ha ama ne zaman görsem çimlerle ilgileniyorlardı ama profesyonel bir ekipten ziyade bildiğin çiftçi gibi insanlar oluyordu  Ayrıca bu soğukta çimi geç canlı her varlığın içi titriyor. Bugün saat 6'da dışardaydım kalın giyinmeme rağmen içim titredi.

O zaman işimiz zor desene.. 😒

• quote:

Bize fizikle oynayacak adam lazım beyler hava gerçekten çok soğuk Sivas'ta. Adamın içini titretiyor.

sen sivas'lıydın dimi, git stadı ısıt mübarek şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ehhh hadi zorluk çıkarmayın verin işte şu adamı

zaten ferdi'nin ameliyat olma ihtimali varmış omzundaki platinleri aldırmak için

• 
Sayfa: önceki 30623063306430653066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.