Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30453046304730483049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

1990 ile 2000 arasında da çok fark var hocam, o zamanlar her oyuncuya para saçılmıyordu jovic örneğindeki gibi. Disiplinsizliğinden dolayı tutunamadı oralarda bizim burada iş yapmıştı. Ama tolga ciğerciyle falan bir tutmak saçma olmuş, o dönemin yıldız bir oyuncusuydu sonuçta. Baliç zaten türk tarihinin nispi olarak en pahalı transferi olabilir, şimdi bile o paralara çıkamıyoruz.

Alıntıları Göster

Hocam Tolga örneği zaten abartı :) 94 ile 99 arasında 5 sene var ve Baliç'e ödenen para Hagi'ye ödenen paranın 5 katı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Cocuk senin kücüklügünmü güzel edit olmus

O gözler... O gözlere ancak Mesut Özil sahip olabilir. Mesut'un çocukluğu o.

• dirar için erzurumla maaş konusunda nasıl bir anlaşma yapıldı acaba tek merak ettiğim bu

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • 💥 TRANSFER | AC Milan, Mario Mandzukic ile yarım sezonluk sözleşme imzalandığını açıkladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carmenfantasy kullanıcısına yanıt

Hocam bunun ırkçılıkla alakası yok keyiflerine göre top oynuyolar.Belhanda feguliye bakın canın isterse topnu oynar yok canım istemiyor oynamıyolar.

• Özil ‘ in takipçi sayısı 3 büyüklerinden fazla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Yav sürekli mesaj düzenlemek istemiyorum ama bu sefer flood yapmış gibi oluyorum. Rahatsız olursanız kusura bakmayın. Güzel bir haber geldi.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Bence Sivasspor maçında MHY işimize yarayacak geçen sezonun kilit oyuncusuydu Sivas için takımı ve oyuncuları bilen bir futbolcu. Evet üst düzey performans sergilemedi hala fakat maç maç artan bir formu var. Ligimiz içerisinde iş yapar.

Bir de Sosa'nın da yetişeceğini düşünüyorum muhtemelen MHY ile değişmeli oynayacaklardır.

• fbyram kullanıcısına yanıt

eksi 35 derece sıcaklık olan sene. Bizden önceki maçlarında Umut Bulut un kulağı düşecekti.

Gizli fenerli olarak sivas tribününde izlemiştim. Hayatımda hiçbir maçta bu kadar zıpladığımı hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

Bence Sivasspor maçında MHY işimize yarayacak geçen sezonun kilit oyuncusuydu Sivas için takımı ve oyuncuları bilen bir futbolcu. Evet üst düzey performans sergilemedi hala fakat maç maç artan bir formu var. Ligimiz içerisinde iş yapar.

Bir de Sosa'nın da yetişeceğini düşünüyorum muhtemelen MHY ile değişmeli oynayacaklardır.

MHY'nin oynaması çok önemli bizim için. Dediğiniz gibi gittikçe artan formu var, üstelik MHY olmazsa sol bekte Novak oynamak durumunda kalacaktı. Ankaragücü maçındaki en kötü oyuncumuz Novak'tı.

Gustavo - MHY - Pelkas üçlüsü ideal bir üçlüye yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

MHY'nin oynaması çok önemli bizim için. Dediğiniz gibi gittikçe artan formu var, üstelik MHY olmazsa sol bekte Novak oynamak durumunda kalacaktı. Ankaragücü maçındaki en kötü oyuncumuz Novak'tı.

Gustavo - MHY - Pelkas üçlüsü ideal bir üçlüye yakın.

Alıntıları Göster
    Novak deli etti 30 yasinda oyuncu koşu yapacaği yeri gustavo eliyle gosteriyo yok boyle bir sey
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

çok eğleniyorum ya okurken en son rvp gittiğinde bu şekilde yıkıldıklarını söylüyorlar 

Alıntıları Göster

Ben okurken üzüldüm biraz. Ama Mesut bize geldiği için değil tabi. Alex'i kaybettiğimizde hissettiklerim geldi aklıma. Efsanevi ve bağ kurduğun bir simgeyi kaybetmek hoş olmuyor ki Arsenal son güzel yıllarını Mesut ile yaşadı

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

2 tane fernandao 1 tane de v.persie atmıştı galiba. Vitor kekosuna ne sinir olmuştum persie yedek oturduğu için Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Böyle anılarla sivas maçına galibiyet totemi kuruyoruz hocam Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davidddd kullanıcısına yanıt

Bende eskişehir tarafında izlemiştim. Bir defasında da ankaragücü gecekondu tarafında fener atkısıyla izlemiştim Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] . Renkler tuttuğu için çakmamışlardı Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 30453046304730483049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.