Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29172918291929202921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erenfb1907

issiar dia vol2 bu adam.tipik kontra atak topçusu.bize lazım olan viscayken gene saçma sapan transferler yapıyoruz

bence saçma değil. beleş ve çok kolay çalım atabilen hızlı bir adam. en kötü bruma gibi satarsın sıkıntı olmaz. 5-6'ya satsan yine sıkıntı olmaz çünkü beleş geliyor.

kafası biraz daha çalışırsa, daha iyi kararlar verirse çok işimize yarar. mesut da geliyor topu bırakır önüne koşsun dursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanakgl

Samuel gelir herhalde. Bizimkiler devre arası ucuza halletmek için baskı kurmaya çalışıyor olabilir. Forvet de alacaklar gibi durmuyor. Adı bile geçmiyor.

Ben de böyle düşünüyorum hatta bir transfer için çabalayıp bı adamı yedek tutuyor bile olabilirler. Thiamı forvet düşünürsek, Perotti'de gitti iki kanat gelmesini kimse yadırgamaz sanırım.

Bi baba kanat 6 ay sonra Samuel

Veya 300-500 verip şimdi Samuel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu atilla gelir formayı kapar izlenimi verdi bana tabi videolar ne kadar değerlendirme şansı verir tartışılır.

• Bu atillaya ağır diyenler ne taraflarıyla izlemişler acaba? Benim gördüğüm artıları hava topları iyi, süratli, ayağı oldukça iyi

• Lemos giderse stoper alacakmisiz cisse ve ademi gönderilmeye çalışılıyor giderlerse bir kanat forvet alinacakmis keşke boupenzayi çökse emre

• Enner Valencia ' da transfer başarısı, bedava aldık, ve çok iyi futbolcu, sakatlık, hastalık geçirmese çok daha iyi bir durumda olurdu.

Osayi' nin gelmesi ile yedeğe düşecek gibi görünüyor tabi.

Sokratis gitmedi dimi bir yere, Atilla ' nın yanına harika olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Ocak 2021; 0:24:32 >
  • Osayi müthiş transfer. Mesut'u da kadroya katabilirsek über bir kadro olacak.

• Beyler ben yaşım itibariyle hatırlamıyorum ancak 30+ olanlar hiç yarım sezon önceden free transfer yapıp söz kestiğimizi gördü mü

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Kanatsız olmuyor. İkinci yarılar daha zorlu geçiyor. Sadece Valencia ve Sinan ile olmaz bitmez bu lig. Mesut gelirse bilemem tabi. Eğer iyiyse verelim üç beş gelsin şu eleman hızlı topçuya açız biz. Sürpriz yapıp belki de kiralık idarelik birini alırız ama kiralık futbolcuyu da pek sevmiyorum.
  • Vedatim durumu zor. Kiralik gelir mi boyle bir dusunce var mi bilmiyorum ama yarim sezon isin fena olmazdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bright osayi çakma neymar gibi oynuyo
    Neymarın çakmasi bile güzel ama 😄

• SakinAdam16 kullanıcısına yanıt

Olsa dahi hiç resmi olarak açıklanmadı bu güne kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Anlıyorum hocam ben de isterim iyi çıksın da ben bu adamı zamamında izledim.Gerçekten çok kötüydü.Savruk ve dengesiz en katlanamadığım stoper tipi.Stoper dediğin Lugano gibi Ramos gibi Merih gibi Kaan Ayhan gibi Luyindama gibi yere sağlam basacak.

Stoper en önemli mevkilerden biri ve aldığımız adamın bizim alt yapıdakilerden hiçbir üst özelliği yok.Sinirim öfkem buna.Alıyorsan tam adam al.

Serdar aziz sadık lemos bir tane daha adam alınacak nasıl bir tip alınacağını bilmiyoruz.Sadıkla lemos ikilisinin bizim gençlerden fazla neleri olabilir bunu merak ediyorum?

Bunu buraya hatırlatalım.Lemosu sezon sonu 15 milyona satma hayalleri kuran emre abi müritlerine selam olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanakgl

Kanatsız olmuyor. İkinci yarılar daha zorlu geçiyor. Sadece Valencia ve Sinan ile olmaz bitmez bu lig. Mesut gelirse bilemem tabi. Eğer iyiyse verelim üç beş gelsin şu eleman hızlı topçuya açız biz. Sürpriz yapıp belki de kiralık idarelik birini alırız ama kiralık futbolcuyu da pek sevmiyorum.

Ben süpriz kaliteki isim bekliyorum

• O kadar transfer yapılmış, arada başarısız 1-2 tane olabilir, neyin kafasını yaşıyorsunuz ki?

• Rwenzori kullanıcısına yanıt

Ben adamın düzgün bir stıper olmadığını 2016 sezonunda anlamışım. Fenerbahçe futbol aklı bunu bugün anlayamıyor mu?Sanki aldığın her adam iyi çıktı da bir iki tane olur diyor.

Mert hakan Tisserand Lemos Ademi Cisse hepsi fiyasko

• 
Sayfa: önceki 29172918291929202921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.