Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam yapmayın gözünüzü seveyim. Fatih Terim'in özelliği bu birini bir mevkiye koyar verir gazı bakar 2 maç tutmuş tamam der senin yerin orası.

Bizde hem onu düşünecek hoca Yok hemde o seviyede çılgınlıklara karşı sabır yok. Koyar ferdî yi Bir maçta takım sıkıntı yaşar 1ay muhabbet edilir nasıl Ferdi orada oynar diye.

Mesela Marcelo Bielsa hocamız olsa bu kadro ile bir top oynatır herkes gıpta ile bakar. Ama adam en az 4 futbolcuyu da döver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 4 Aralık 2020; 1:31:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KGMP'nin futbol verilerini karsilastirdigi futbol benchmark verileri açıklandı.

Brüt karlilikta 27.olan GS Avrupa bazında büyümede ise 1.oldu, onu Beşiktaş takip etti..

Ve sözde gelirse kara geçeceğiz diyen, genç oyunculara yönelecegiz diyen, her yerden para kisan Ali Koçlu Fenerbahçe listeye bile giremedi..

Not : Bu istatistikler yıllık olarak yapılır, 1.onceki sezonun verileri açıklanır her yıl..

Bir adamin başarısız olduğunu kabullenmeniz için daha neler olması lazim bilmiyorum..
  • E bunları aziz yildirim da yapiyodu zaten, böyle olmasın diye seçilmedimi adam, sonuç?

O zaman Ali Koç neden var..Transferler tutsun diye getirdik adamı dimi :)

Gerçekten yazmamak icjn direniyorum ama mesajlarıma o kadar saçma cevaplar veriliyor ki delirmemek elde değil.

Ben Ali Koç başarısız diyorum. Aynısını sen futbolcu tutmamış diyorsun, 1 sene değil ki 3 sene, 10 transfer değil ki, 60 transfer.

Yazdığın bütün mesaj Ali Koç un başarısız olması ile ilgili, ama bunu yazarken bile fark edemeyecek kadar kör olmuşsun..

Benimle aynı şeyi farklı cümlelerle yazmışsın :) Çok yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOpen -- 4 Aralık 2020; 8:48:4 >
  • 3 sene oldu, Dirk Kuyt gibi, Alex gibi, vs..Veya Ahmet veya Mehmet...

İlk 11 de mutlaka olmalı diyebileceğimiz 1 tane futbolcu bile transfer edilememisken, hala umut besleyenler var..

60 transferde sözde değil özde banko oyuncumuz bile yok..Hala savunmayın arkadaş ya..Evet başarısız deyip kabullenin ki, biz de kaderimizi kabullenelim..

3 senedir transfer yapıyoruz ama hala şu mevki tamam, bu mevkiye transfer yapmamıza gerek yok diyemediysek.NOKTA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOpen -- 4 Aralık 2020; 8:53:45 >
  • MrOpen kullanıcısına yanıt
    Ne güzel kıvırıyorsunuz hocam. Çok iyi kıvrılma dersleri almışsınız.
    Yıldırım'ın getirdiği son sponsorlukların ne kadar geliri varmış? Aziz Yıldırım 6 sene şampiyon olamayan, 12 sene Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyen bir kulübe 35M₺lik sponsor getirebilir miymiş?

Bundan sonraki mesajınızda da AY döneminde iyi oyunculardan bahsettiniz. Bunların tutma sebebi ne olabilir? Mesela 60 oyuncunun tutmama sebebi ne olabilir? Mesela bu oyuncular arasında bariz kalite farkı olabilir mi? Takımdaki en iyi diyebileceğimiz oyuncu desek akla Gustavo geliyor. Demek ki, Ali Koç'un yönetiminde transfer yapabilme hüneri varmış ama sorun şu ki, Gustavo 3M€ üzeri maaş alıyor ve bu kadar yüksek maaş alan tek oyuncumuz. Haaa, demek ki iyi oyuncu için maaş da lazımmış. Neredeyse bütün transferleri fırsat transferi olarak yapmaya çalışıyoruz. AY değil dereyi, okyanusu kuruttuğu için onlarca fırsat transferi yaptık. Kulübün yaşayabilmesi için kaliteden feragat etmesi gerekti. Kaliteden taraftarı sarhoş eden oyuncu alamıyorsak bunun sebebi hâlâ AY'dir. En az 5 sene diyeceğim bunu.

Git kendi haline delir. Mezdeke açarak delir.

• Alanya ve başakşehir maçları dışında puan kaybı yaşamaz isek inşallah ilk yarı gayet güzel bitmiş olur bence. 24 puan ilk yarı için 44 puan. maç başı 2.2 puan. son beş sezonun ortalaması 2.16 puan. tabii 40 maç var o ayrı olay ama. 2.4+ üstü net şampiyonluk yazar

• şu maçı bugüne alamıyorlar mı fenerbahçesizlikten ölücem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 4 Aralık 2020; 9:53:48 >
  • Şu fikstür komedi yahu, 6 gün 7 gün aralar havada uçuşuyor zank diye Kasımpaşa 3 gün sonra Alanyaspor maçı var. Sonra 4 gün, 7 gün sonra tekrar 3 gün.

Ya zaten ligin arası marası yok bari şu başları biraz yoğun yapsaydınız da diğer günler biraz daha rahat olsaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

bjk gitmeden önce forumun yarısı sergeni istiyodu.

sergen sıkıntı bir adam, FT gibi değil hem iyi taktisyen hem de yetenek avcısı.. inşallah işleri paok maçındaki gibi gider, oyununu oturtamaz da 10 maç sonra kovulur

Alıntıları Göster

ben sergenle ilgili görüşümü geçen yıl da belirttim, sezon başı da belirttim.

Şimdi BJK maçını unutmamız lazım. o maç TR liginin bizim açımızdan istisnası. Sergen Yalçının TR liginin en zeki TDsi benim dediği maç.

TR de bize bunu yapacak, bize bu rezalet futbola zorlayacak 2. bir takım yok. (GS-TS-Başak-Alanya dahil)

Ha bu demek değil ki sergen yalçın BJK yi şampiyonluğa taşıyacak şampiyonluğa gidecek. şampiyonluk devamlılık süreklilik kalite ve kadro derinliğiyle alakalı. (bizi yener ama bu hafta kasımpaşaya takılır) En iyi TD ye de sahip olsan şampiyon olamazsın, Beşiktaş günü kurtardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 4 Aralık 2020; 12:24:11 >

• Bize gelince hala şampiyonluğun en büyük adayıyız. Bize oyun olarak üstünlük sağlayacak Anadolu takım yok... her takımda Lemosun ağırlığını, tisserandın kademe defosunu ortaya çıkaracak Aboubakar

sosayı, Gökhan gönülü çok zor duruma düşürecek ortasaha kanat oyuncuları yok . olsa bile o organizasyonu sağlayacak genel bir takım oyununa sahip değiller.. ve onlar da çok fazla hata yapıyor

Derbiler şampiyonu belirlemez, bunu en iyi biz biliriz. Birkaç hafta sonra BJK maçı unutulur galibiyetlerle bu hava dağılır. şampiyon olunca da ERol bulut en iyi TD ilan edilir. Ama değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 4 Aralık 2020; 12:29:25 >
  • quote:

ben sergenle ilgili görüşümü geçen yıl da belirttim, sezon başı da belirttim.

Şimdi BJK maçını unutmamız lazım. o maç TR liginin bizim açımızdan istisnası. Sergen Yalçının TR liginin en zeki TDsi benim dediği maç.

TR de bize bunu yapacak, bize bu rezalet futbola zorlayacak 2. bir takım yok. (GS-TS-Başak-Alanya dahil)

Ha bu demek değil ki sergen yalçın BJK yi şampiyonluğa taşıyacak şampiyonluğa gidecek. şampiyonluk devamlılık süreklilik kalite ve kadro derinliğiyle alakalı. (bizi yener ama bu hafta kasımpaşaya takılır) En iyi TD ye de sahip olsan şampiyon olamazsın, Beşiktaş günü kurtardı...

Alıntıları Göster

Sergen bence bu sene çok net sınıfta kaldı. Zeki bir adam olabilir ama sadece zeka yetmiyor, başka meziyetlerde lazım. Ben uzun vadede de çok başarılı olacağını sanmıyorum. Ligde bu sene hiç izlemedim ama Avrupa'da Okan Buruk çok çok iyiydi bu yıl hangi kulüp giderse gitsin o kadar performans sağlayamazdı. Çağdaş Atan tam bir futbol hastası diyorlar, İlhan Palut var.

Erol Bulut en iyi TD falan değil bence, TD'ler arasında da inanılmaz farklar yok. Önemli olan ten uyumunu yakalayabilmek. Tabi TD'nin zamanla üzerine koyması da var.

• Hala kovulmadı mı ?

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Utku-rosier-rıdvan-necip-montero-atiba-souza-mensah-larin-aboubakar-ghezzal

altay-gökhan-novak-lemos-tisserand-gustavo-sosa-ozan-perotti-cisse-pelkas

ilk 11 ler belirlendi maçın başlamasına 30 dk var. herkes heyecanla maçın başlamasını bekliyo.... maç başlamadan kaç oyuncuyu yer değiştirirdin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 4 Aralık 2020; 13:18:43 >
  • quote:

Utku-rosier-rıdvan-necip-montero-atiba-souza-mensah-larin-aboubakar-ghezzal

altay-gökhan-novak-lemos-tisserand-gustavo-sosa-ozan-perotti-cisse-pelkas

ilk 11 ler belirlendi maçın başlamasına 30 dk var. herkes heyecanla maçın başlamasını bekliyo.... maç başlamadan kaç oyuncuyu yer değiştirirdin ?

rosier, ghezzal, atiba. abou'yu da cisse'yi görünce düşünmedim değil ama sakat.

• Kante1907 K kullanıcısına yanıt
    Kovamamışlar. Seni çağırıyorlar kov diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Kovamamışlar. Seni çağırıyorlar kov diye.
    Sene sonu kovarlar zaten.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt

ben rosieri kesin alırdım, ama ghezzalı almak için perotti ya da pelkası karşıya vermen lazım verir miydin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 4 Aralık 2020; 13:27:10 >
  • Kante1907 K kullanıcısına yanıt
    Görürsem söylerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Görürsem söylerim.
    Eyvallah renkdaşım
  • quote:

ben rosieri kesin alırdım, ama ghezzalı almak için perotti ya da pelkası karşıya vermen lazım verir miydin ?

veririm perotti'yi sakat oyuncu.

• 
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.