Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34143415341634173418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Ozana güvenmiyorum hocam eski, yeni ozan diye bakmıyorum fenerde olmaması gereken bir adam. Benim düşüncem bu yönde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon yenildiğimiz maçlarda bile bu kadar kötü değildik. Oyun olarak kasımpaşa bizden çok daha iyi oynadı.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Ben görmedim hocam dediğiniz şekilde Ersun'u bugün beğenen. Ben de severdim ersunu ancak benim güvenim kalmadı artık. Ha aykut ha Ersun bugün aynı idi ikiside.

• Vedat

Moses kruse dirar

Jailson ozan

Hak gustavo serdar isla

Alta

11imiz bu olmalı bence.daha dinamik ve gölü koklayan bir takım illeriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Hem Vitor hem de Aykut Hoca bundan kötü kadrolarla çıkıp gol yemeden bitiriyorlardı maçları. Ersun tam bir defans özürlüsü, hücumu da aksatmaya başlayınca çekilmez oluyor.
    Hem Vitor hem Aykut otobüs çekip maçları gol yemeden bitiriyorlardı ve maç kazanamayıp şampiyon olamıyorduk işte ? Şimdi kötü oyuna rağmen kazandık ?

Hücumu aksatan Emre ve Kruse'nin yokluğu mu yoksa hoca mı sakatladı bu adamları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Hem Vitor hem de Aykut Hoca bundan kötü kadrolarla çıkıp gol yemeden bitiriyorlardı maçları. Ersun tam bir defans özürlüsü, hücumu da aksatmaya başlayınca çekilmez oluyor.
    Adamın ilk maçı hani 5 attığımız Gazişehir maçı bile bağırıyordu takım defans yapamıyor diye ama günah keçileri hazırdı. Açın izleyin o maçtan belliydi her şey, 3.lig takımıyla maç yapsak bize gol atıp eleme şansı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

Ayrıca bugün moses ve Rodriguesi gördükten sonra kesinlikle kanat forvet alınmalı.
    VISCA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Ben görmedim hocam dediğiniz şekilde Ersun'u bugün beğenen. Ben de severdim ersunu ancak benim güvenim kalmadı artık. Ha aykut ha Ersun bugün aynı idi ikiside.
    Bi kaç eleman var isim vermeye gerek yok

• Biz bu ligde kime karşı savunma futbolu oynayacağız da takımın defans yapmaması eleştiriliyor anlamak mümkün değil.

Savunma futbol fetişiniz varsa Konyaspor'u takip edebilirsiniz. Bol mağlubiyet ve beraberlikli maçları oluyor.
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    Son dakikada yaptığı laubalilik beni çıldırttı zaten. Topu orta sahadan alıp sürmüşsün ceza sahasına kadar. Sağında bomboş Vedat var cılız bir şut çekiyorsun. Hiç olmazsa adamdan özür dile bari. Gerçekten bu maç yokları oynadı aldırdığı penaltı haricinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

VISCA

Alıntıları Göster
    HEADSHOT

Bende çok istiyorum Visca'yı. Cuk oturur bizim kanada.
  • Ersun'un jailson'un defansta olmayacağını anlaması bile neredeyse 10 maç aldı. Kaç puan kaybettik bu yüzden yazık. Bence oynatmaya devam ederdi de tepkilerden çekindi. Hatta yanılmıyorsam kupa maçında jailsonu oyuna alıp yine defansa koydu.

Artık bu sene böyle gidecek diğer takımlardan toparlayan olursa şampiyon olamayız.

• Gustavo çok kaliteli ayak ama inanılmaz yavaş kalıyor paslarda bir tek benim mi dikkatimi çekiyor ? Yanında adam kaçıyor müsait pozisyonda ama pası veremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mchll

Gustavo çok kaliteli ayak ama inanılmaz yavaş kalıyor paslarda bir tek benim mi dikkatimi çekiyor ? Yanında adam kaçıyor müsait pozisyonda ama pası veremiyor.
    Bana da batıyor, biraz daha seri oynaması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın adamı Serdar Aziz. Şahane top oynadı yine, enfeste bir gol yazdı kafayla.
  • Takım kötü oynadı evet, ama sonuç önemli her zaman öyle olduğu gibi. Ayrıca unutulmamalı ki Kruse ve Emre gibi çok önemli iki oyuncu bu takımda yok.

Ayrıca olsalar bile her içerideki maçta 5 atacağız diye bir şey de yok. Tekrardan lideriz, üstelik milli araya lider girme şansımız bile var, tadını çıkarın biraz...

• Visca ve İrfan alabilsek ne güzel olurdu

Deniz, Zajc, verebildiğimiz kadar max para.
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Azıcık utanmanız olsun da yazmayın şuaraya.

Adamlara bak ya ulan 10kişi takımı zar zor yendik kendi sahamızda iyi msin sen alooo

• mchll kullanıcısına yanıt
    Çok düşünüyor, top ayağındayken topla çok oynuyor. Bu huyundan vazgeçmesi lazım. Daha direkt ve seri oynaması şart.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Gördüm hocam birini o da aynı şeyi demiş aslında aykut yapınca birşey demiyordunuz Ersun yapınca laf ediyordunuz demiş. Kendi kendini çürütmüş demek ki yanlış olduğunu kabul etmiş Aykut da yanlış yapıyordu ersunda yaptı.

Yabancı liglere bakıyorum adamlar ne güzel paslaşıp atak yapıyorlar en alt sıradaki takımları bile. O yönde ileryecrgimize orta sahayı odunlastirma yönünde ilerliyoruz gelecek vaad etmiyor ve yakışmıyor.

• 
Sayfa: önceki 34143415341634173418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.