Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34123413341434153416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

Jailson oyuna sonradan girdi dinamik olması normal.Gustavo çok daha az pas hatası yapıyor.

Alıntıları Göster
    Genel olarak Jailson dinamik bir oyuncu, klasik 6 numara gibi değil zaman zaman 8 numara gibi davranıyor. Gustavo gibi değil. Evimizdeki maçlarda Ozan - Jailson yapardım ben olsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Ozan varya bugün beni delirtti
    Bugün takım ölü gibiydi, Muriqi hariç herkes çok kötüydü.
  • Hayatımda Ozan kadar topa yakışmayan bir futbolcu görmedim. İsterse 100 tane asist yapsın, 200 tane gol atsın, ciğersiz gibi sağa sola koşsun. Daum bi aralar Volkan'ı kalede görünce dehşete düşüyorum demişti ha aynen Ozan'ı da ben sahada görünce dehşete düşüyorum. Bu arada Ersun Yanal diye bağıracak futbol görmedim ben neye bağırıyor bu arkadaşlar. Karambole maç kazandık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1cemoo -- 8 Kasım 2019; 22:36:28 >
  • Bu kötü futbola rağmen bu haftayı lider geçebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acı olan ne biliyor musunuz bu gece düştüğümüz rezil durum görmezden gelinip alınan 3 puana bakılacak.
  • Yav bu ozan rakipten kac para aliyorsa bi fazlasını verelim

• Vedat strikerlığını da geliştirirse birkaç takım hariç her takımda forma bulur. Seneye vedatlı kadro kurmayın.

• Ersun hocayı severim ama bugün şansı yaver gitti. Rezalet bir kenar yönetimi gösterdi. Tolga - ozan ile hiç top yapamadık , kafası kesik tavuk gibiydi takım. İkinci yarı zajc veya deniz’i 10 numaraya alsaydı daha çok top tutabilirdik .
    Bu arada vedat çok büyük oynadı. Helal olsun. Pamuklara sarmak lazım.

• o son pozisyonda pas atılmaz. Kale önünde top önünde. Herhangi bir profesyonel futbolcu gol yapması lazım. Ozanın bu gün 2 tane çok kötü şutu var. Biraz daha sakin ve yerden köşelere çalışması gerekiyor. O daima doksana ampul gibi asma derdinde.
  • gustavo kadar ofansif yönü zayıf oyuncu azdır tamam iyi top kapıyor falan ama artık tek yönlü orta sahalar pek kabul görmüyor günümüz futbolunda
  • 1cemoo kullanıcısına yanıt
    Adamın 4 yılda verdiği ne şimdi verecek son senesi diye sözleşme için kasıyordur bir de kasmasa hiç bir faydası olmayacak. Bizimkilerde muhtemelen yiyecek imzalarlar yakında.

• L U I S G U S T A V O

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• Hayaller:
    [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

Hayatlar:

• Tolga'yı koyuyorsan Ozan'ı koymayacaksın
    Takım leş gibiydi.Penaltılar doğru kimse ağlamasın.

• bizim taraftarda bi değişik maç sonu ersun yanal diye bağırıyor adam kendi sahasında kasımpaşa karşısında vakit geçirmek için oyuncu değişikliği yapıyor aykuta laf ediyorduk bununda pek farkı yok
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Muriqi bugün çok pas hatası yaptı. Ben hiç beğenmedim. Verilmeyen paslar var ama akan oyunda da kötüydü. Yanılmıyorsam geçen hafta da kötü oynamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ersun Yanal artı ona sabreden yönetim istifa

Penaltılar olmasa kendi sahımızda hezimet yaşayacaktık resmen
    Penaltilar oynanarak kazanilmiyomu birader ne saçma yorum bu havadan mı geldi sanki penaltilar

Evet kötü oynadik temposuz oynadik ama bir şekilde kazandık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 8 Kasım 2019; 22:50:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

Aykut hoca zamanıda böyle kadroda yoktu.Ve asla bu kadar taraftar desteğini almadı.

Alıntıları Göster
    3 sene aldı onlara saysın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç rezillik görmesek bu gün rezil olduğumuza inandıracaklar

Nice rezillikler gördü bu takım Aykutlar, Cocular falan. Bugün iyi değildik eyvallahta takımın beyinleri Emre ve Kruse yoktu. Beklerimizde maç tempolarını bulmuş değil.

Martaval okumayın burada.
  • Takımı beğenmedim. Eyyamcı taraftar bir de ersun yanal diye tezahurat yapıyor. Kasımpaşa daha iyi oynadı 3-3 bitebilirdi. Fizikler berbat sanki 2 gün önce ŞL maçına çıktılar. 1 haftadır yatıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 34123413341434153416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.