Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54895490549154925493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahyar rotasyonda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil 2 tane çok sağlam bek lazım gökhan ve caner olmamalı bu isimler genç dinamik hızlı bek lazım 2 tane sağ sol bekimiz de ölü
  • Bu arada bizim kötü sol bek novak yine gol atmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Allahyar fena değil
    10 tane mevlüt eder

mevlütün gelmesini savunan insanlar vardı bu forumda işim olmasa bulup ifşa edicem ama tarzım değil
  • 3 e 2 geldik gol atamadik, pas secimlerini yapan allahyar ve bu pozisyondan memnun olanlar var. Gercekten fenerbahçe kalitesi cok dusmus

• Allahyar teknik hırslı Ve de hızlı.Ancak boş alana hareketlenmeyi bilmiyor.Bu büyük bir eksik.Zamamnıda koşu atamıyor boşluklara.Frey bu konuda daha iyi.Bu da zor gelişen bir özellik ama çoçuk daha çok genç.Bütün sezon şu adama bir gram şans verilmedi ayıptır.

Ferdi olmuş Ferdi yerine transfere gerek yok.Ömer de seneye kullanılırsa ikinci eljif olur.

Hasan ali yedek olarak yarı fiyata kalmalı.Ara kıvamda iş yapıyor hem de Türk

Faletta çok kötü bir hata yaptı.Yanına çok iyi bir adam alınırsa kalabilir.

Garry de sağı solu belli değil.Maç içinde bile hırsı tavrı değişiyor adamın.
  • SonJnow kullanıcısına yanıt
    İroni yaptın galiba.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, kötü bir oyuncu değil. Ancak bence yabancı kontenjanından yiyebilecek kadar iyi bir oyuncuda değil.

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    you know nothing jon snow
  • Ferdi yerine adam alınmasın. Altına imzamı atarım.
    Hasan Ali çok kötü be abi. Koca maç 1 ortası ceza sahasına düşmez mi adamın? Hep adama çarptırıyor..
    Ömer bence seneye Acunun takımına kiralanmalı. Hollanda liginde parlarsa bizde oynamadan çok iyi paraya okuturuz. Ancak gitmeden önce 5 yıllık sözleşmeyi dayamamız lazım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Kimsenni orta yapma özelliği hasandan 3 hat kötü olamaz,yani profesyonel anlamda futbol oynayan kimse o kadar kötü orta yapamaz.

Novağın hücumdaki en büyük özelliği topsuz alan koşuları,adam öyle bir noktada duruyor öyle bir noktada bekliyor ki top adamı buluyor.Ben savunmada oynayıp bu özelliğe sahip bir adam daha önce hiç görmemiştim.Adam öyle bir yerde bekliyor ki mesela foevete açılan orta bi şekilde sekiyor adamın önünde önüne düşüyor sol ayağıyla gol atyıyor ya da öyle bir yerde bekliyor ki rakip savunma hücum oyuncularını savunuyor bir orta geliyor herkes novağı unutuyor adam çat kafayla gol atıyor.

Bu arada trabzonda sosa olduğu için çoğu kişi bilmez ama novak çok iyi de duran top kullanır.
    Maçları izlemediğin belli hocam. Novak in Caner gibi orta açtığını zannediyorsunuz

• Rize maçını kazanıp küme düşürürsek üzülürüm.

• Allahyar Seyyadmeneş değil de Allahyar topuk pası bu .
  • Dirar'ın yerine altyapıdan koyulan herhangi bir sağ bek daha kötü olamaz, o kadar söylüyorum. Ferdi, seneye banko 11 oyuncusu olmalı. Mevlüt acilen gönderilmeli, Allahyar rotasyonda olmalı. Kiralıktan Berke gelince Harun'un yerine rotasyona girmeli.
  • Kaptannnn

• Top ferdiye gelsin de bir şeyler yapsa diye bekliyorum resmen

• Ferdi de çok yorgun. Yok mu genç sol açık.

• DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    hayir, altyapi bilgisi yetersiz ve pozisyon alma bilgisi. Cok sırıtıyor, ustelik sadece 1 tane hava topu aldi, top indirdi. Siz neyi begendiniz kanka benim goremedigim ne yapti

• Güle güle kaptan...

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• 
Sayfa: önceki 54895490549154925493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.