Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.443.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir haber buldum. Alberto Moreno'ya teklif yapmışız. Eğer olmazsa Nacho Monreal'e teklif yapacakmışız. Tabi yersen.😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

hasan aliyi beğendiremiyorduk millete west ham talip olmuş
    Bu sene beğendim ama sat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 milyona alınan adam elde patlasa ne patlamasa ne shdhgd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Bu sene beğendim ama sat.

Alıntıları Göster
    satılmasın bir de bu yoklukta onun yerine adam aramayalım. sol bekimiz hiç yok zaten.
  • 10 mil. € istedikleri haberi doğru galiba. Sadece sezonun ikinci yarısında patlama yapan bir topçu için bu kadar da para istenmez. Yerli statüsünde oynasaydı eğer belki istenebilirdi.

• Gündemde ki 2 konuyla ilgili görüşlerim,

Vedat önce Fener diyip sonra Gs ilgi gösterince Gs diye tutturduysa eğer karakteri yok demektir. Karaktersiz topçuyla işimiz olmamalı..

Fejsa transferine çok kızdım çok gereksiz transfer. Bu kadar ihtiyaç varken gidip bu bölgeye adam almak saçmalık! Ama şöylede bir durum var. Ersun döneminde askerdeydim ikinci yarı maçlarını komple kaçırdım, genelde söylenen Ersun'un oyun stilinde Topal kilit rol oynuyordu. Topal eski topal değilse bunlar gidip yeni bir Topal buldular sanki. ( bu sadece tahmin )

Umarım biz haksız çıkarız..

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    5 milyon serbest kalma maddesi varmış :(

• quote:

satılmasın bir de bu yoklukta onun yerine adam aramayalım. sol bekimiz hiç yok zaten.

Alıntıları Göster
    Maaşı çok yüksek. Bedavaya uygun maaşlı gelmeyi kabul ediyorsa caner gelsin. Etmiyorsa cebrail oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Avrupa kulubu değil zaten hocam, kim alır bu odunu avrupadan?

Ama arabistandan kışın bile bizden çok teklif eden kulüp vardı. Şu an kulüpte 2 tane teklif var zaten. İçeriğini bilmiyorum ama biri katardan biri suudilerden.

Elife ise 7.5 milyona kadar çıktı italyanlar. Fb 9daydı en son, 7.5 8 e anlaşılır. Ama yönetim taraftardan çekiniyor çünkü 20ye gideceğini sanıyor

Alıntıları Göster
    Arabistan olabilir eğer dediğin gibiyse josefe 15 milyon veren adamlar diagneyede verir...Elif ise hiç beğenmediğim bi oyuncu ama bizim taraftarlar ne buluyolar anlamak mümkün değil...önliberoya koysan saçma sapan toplar kaptırıp gol yedirir rakibe dengesiz girer tam bi kasap...ofansif orta sahaya koysan öyle ahım şahım adam eksiltme yeteneği yok zaten skorerde değil...Valla salih bile bundan iyiydi bence ama parlattılar bi kere hayırlısı artık..inşallah ben yanılırımda satarız iyi paralara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 3 Haziran 2019; 18:41:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Maaşı çok yüksek. Bedavaya uygun maaşlı gelmeyi kabul ediyorsa caner gelsin. Etmiyorsa cebrail oynasın.

Alıntıları Göster
    1.8 çok yüksek değil, bizim gibi paraların saçıldığı bir lig de hiç de fazla durmuyor. ismail de 1.8 alıyordu...

hasan ali gibi tempolu ve türk beki bulamayız kolay kolay. uğraşmayalım durduk yere. onun yerine caner çöpünü istediğine gerçekten emin misin? özellikle beşiktaşta bizim taraftara yaptığı hareketleri dururken. bu adam delinin teki profesyonellik sıfır salacaksın bunun gibi adamları.

• Hasan Ali 5 milyona giderse aynı paraya yerini dolduramayız bi ek külfet de oradan çıkar.

• quote:

1.8 çok yüksek değil, bizim gibi paraların saçıldığı bir lig de hiç de fazla durmuyor. ismail de 1.8 alıyordu...

hasan ali gibi tempolu ve türk beki bulamayız kolay kolay. uğraşmayalım durduk yere. onun yerine caner çöpünü istediğine gerçekten emin misin? özellikle beşiktaşta bizim taraftara yaptığı hareketleri dururken. bu adam delinin teki profesyonellik sıfır salacaksın bunun gibi adamları.

Alıntıları Göster
    Bazı şartlarım var zaten caner için.

1.8 milyon çok büyük para. İsmail yanlışı hasanı doğru yapmaz. Bizim tavan 3m maaş vermemiz lazım o da sadece 1 veya 2 oyuncuya.

• Sol beke altyapıdan adam koyalım, Hasan gerçek bir profesyonel ve iş ahlakı yüksek. Ama yeteneği bize yetmiyor maalesef.
  • Neustadter,Dinamo Moskova'ya yakınmış.

• Beyler şaka gibisiniz yav. Haber çıkana kadar herkes Hasan satılsın diyordu şimdi millet satılmasın falan demeye başlamış.

Oruç başınıza mı vurdu? Az daha dayanın yav bitiyor
  • Sadece ligde oynuyorsun,avrupada yoksun 1 milyon euro bile harcamak önliberoya yanlıştır, hele ki bu plansız kadro yapılanmasında o pozisyonda oynayabilecek en az 4-5 oyuncu varken.Ön libero şampiyon falan yapmaz yıllardır anlayamadılar adamlar necipler,donklar ile şampiyon oluyorlar
  • quote:

hasan ali vitor döneminden beri oldukça iyi oynuyor ki zaten. anlamsız bir ön yargı var bizim taraftarda. çok kral adam hasan ali. yedek kaldı mı hiç sorun etmiyor adam gibi çalışmaya devam ediyor, hal ve hareketleri desen tam bir profesyonel gerçekten.

çok linç edilmişti zamanında ama baskıya çok iyi dayandı.

Alıntıları Göster
    Hasan gayet iyi oyuncu. Caner gibi bir çöpü isteyip Hasan Ali'yi istemeyen Fenerbahçe taraftarına şaşırmamak lazım, son yıllarda Fenerbahçe taraftarı hangi konuda birlik olduysa o konuda patladı. Futbol'a en uzak taraftar bizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Neustadter,Dinamo Moskova'ya yakınmış.

Artık bizim oyuncumuz değilki. Bizi ilgilendirmiyor

• West Ham 5 mil. € vereceğine direk Arthur Masuaku'yu versin anlaşalım.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.