Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49044905490649074908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • noluyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

noluyor acaba

ŞOK ŞOK ŞOK! "Volkan Ballı istifa etti!"

Aklıma böyle korkunç şeyler geliyor. Volkan Ballı falan da kulüp binasındaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

ŞOK ŞOK ŞOK! "Volkan Ballı istifa etti!"

Aklıma böyle korkunç şeyler geliyor. Volkan Ballı falan da kulüp binasındaymış.

Alıntıları Göster
    sanmıyorum transfer falandır
  • Yağız Sabuncuoğlu'nun CANLI YAYINI VAR.
    https://youtu.be/Wdj1zPVFE0c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 30 Ocak 2019; 17:34:31 >
  • Şener umurumda değil ama 2,5m tolgaya verilirse yazik olur resmen esnaf fikret bizimkileri kazıklamiş olur. Birakin kadro dişi kalsin maaşını ödesinler. Forvet yerine kalite yabanci orta saha alin ama beşiktaşa para kaptirmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameni'ye Eskişehirspor'dan teklif gelmiş, Kameni gitmek istememiş.
  • Transfer falan yok. Sadık ve Moses neyinize yetmiyor diyecekler sanırım en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Yağız Sabuncuoğlu'nun CANLI YAYINI VAR.
    https://youtu.be/Wdj1zPVFE0c
    Özet:

-Kameni'ye Eskişehirspor'dan teklif var, kulüpler anlaştı ama Kameni gitmek istememiş.
    -Slimani işi çıkmaza girdi, Fenerbahçe Slimani'yi gönderemedi. Slimani antremana katılmadı. Kulüple bağı iyice kopmuş durumda.
    -BJK, Şener konusunda açıklama bekliyor anlaşma sağlanmak üzere. Ufak pürüzler varmış sadece.

-Kulüp binasındaki toplantıda Comolli yok.

-Fenerbahçe bu akşama kadar transferleri tamamlayıp yarın rahat bir şekilde lisans işlemlerini tamamlamak istiyor.

• Bir şey olduğu flan yokmuş Yağız denen primci ve bunun için Fenerbahçe'yi kullanan futbol cahili kanaldaki haberlerin izlenmesi ve etkileşim için bir şey uydurmuş işte.

• Bu adam güvenilir kaynağa sahip. Sıkıntı neymiş çok merak ettim hayırlısı.

• portekız lıgını salladıgı ıcın slımanı alındı..castıllo da o lıgden..adam mutsuz dıye yıne kıralama yolundalar.. ılla buyuk paralar verılıp oyuncu mu aranıyor..

gercı beklentısız alınan frey ve bıenvenu..ama yıne beklentısız ve ucuz nobre ve webo guzeldı

sener+para verılıp tolgay alınmasına bende karsıyım ama az para +sener mantıklı su vazıyette

dırar sadece mıllı takımda degıl bızle eslesen monaco da o sezon hep sag bek oynadı dıye hatırlıyorum

gs yıne gol kralı cıkarmayı garantılemıs.. turgay cıner madenden ıyı para kazanıyordu.. transferden löp para gelince daha sevinmiştir.. 70 trilyon para fabrika açarım demiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Janssen + Slimani toplam maliyetleri yaklaşık olarak 15 milyon Euro. Kaç TL yapıyor hesaplarsın sen.

Toplam ligde attıkları gol sayısı 5. Yani her bir gol 3 milyon Euro'ya geliyor. Muazzam bir iş.

Kiralık oldukları için bırakıp gittiler geriye ödenen paralar kaldı.

Eğer Diagne gelirse 27 yaşında, bonservisi bizde, gol kralı bir adam olacak.

Kazık yemiş olabiliriz ama kabul edelim ki bu konuda Fenerbahçe ile yarışmamız mümkün değil

Alıntıları Göster
    Valla biz yillardan beri kazik yedigimiz icin bu haldeyiz zaten
    Cokta umurumda degil kluplerin bu halde olmasi
    Onlar bir sekilde gunu kurtariyorlar ben kendi maddi durumuma bakiyorum

• Tolgay Şener kesinleşmiş beyler. Yağız bunu söyledi az önce.

• Tolgay, Şener tamam diyor abi Yağız, ee nerde sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Bu adam güvenilir kaynağa sahip. Sıkıntı neymiş çok merak ettim hayırlısı.

• comolli yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkms1907

Yerli ortasaha kim var?
    Yerli ortasaha kim mi var? Allah aşkına bana tek tek yazmakla uğraştırma da sadece şunun cevabını ver, yerli ortasahadan bol hangi mevki var?

• 
Sayfa: önceki 49044905490649074908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.