Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49034904490549064907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fulton

Bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor. Beyler bakın öyle ya da böyle, ne kadar kötü olursa olsun şu an bu berbat ligte en iyi "yerli" sağ bek Şener'dir.

Allah aşkına bana Şener'den başka bir sağ bek sayabilir misiniz yerli olarak?

Yakın zamanda yabancı sınırının da geleceği konuşulduğu bir dönemde ligin öyle ya da böyle (kötünün iyisi) en iyi yerli sağ bekini, aylardır topa değmemiş, disiplinsiz, kadro dışı kalmış, ne vereceği belli olmayan ve kendisinden daha kötü bir performansı olan Tolgay ile takas etmek ne kadar mantıklı? Şener ise hazır bir oyuncu "tak-çalıştır" misali.

Her şeyi geç, üzerine 2,5 - 3 milyon vermek nedir yahu? O paraya oyuncu kiralarsın, yeni birini alırsın. Bari para vermeyelim ya, adamların bize para vermesi lazım ellerindeki kadro dışı oyuncuyu alıp hazır oyuncu veriyoruz.
    Ersun hoca istiyorsa kimseye söz düşmez. Uzun zamandır istediğini biliyoruz. Forvet istediğini de biliyoruz, mesela bu konuda eğer alamazlarsa yönetime saydırmak daha doğru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ali Koç canlı yayında demedi mi sözleşmesini uzatmak istiyoruz diye, nereden biliyoruz bedelsiz gideceğini?

Ben bu transferi tek bir şekilde anlayışla karşılarım o da Şener'in kendisinin istemesi sonucu BJK'ye gitmesi. Eğer Şener de çok istiyorsa tamam ağzımı açmam ama yönetim yollarsa üstte de dediğim gibi çok yanlış bir hamle olur.

Öyle veya böyle bu ligte Milli Takım'ın sağ beki bizde ve saçma sapan bir oyuncu için üzerine para verip yollamaya çalışıyoruz. Ciddi manada canımı sıkıyor bu durum, yazıktır günahtır. Hani yerine yabancı da olsa bir yedek sağ bek alınabileceğini bilsem sesimi çıkarmam ama bu, hem ekonomik hem sportif anlamdaki sıkışık zamanda böyle bir hamle yapılması saçmalığın daniskasıdır.

Alıntıları Göster
    Onu söylemesi stratejiydi büyük ihtimalle daha önce GG örneği var, Tolgay için yapılan pazarlıkta Şener hamlesini güçlendirmek için yapılan bir hamle bu takasta üzüleceğim tek nokta bonservisi biraz fazla buldum. Bir de sadece Tolgay transferi beni kesmedi ortasaha için ama şöyle bir durum daha var paramız olmadığı için büyük ihtimalle biri kiralanacaktı gerek var mı kiralığa tartışılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yenilince hiç bir maçın sonrası konuşmayan başkanın, yendikten sonra çıkıp konuşmasından anlamalıydık. İnsanların saf duyguları ile o kadar oynanıyor ki. Salladığın eski yönetim bari Giu filan almıştı, sen olanı da satıyorsun başkan. Neyse.

• quote:

Dirar'ı sağ bekte kaç maç izledin? Isla sakatlandı koy bakalım ne kadar güveniyorsun? Asıl siz sağdan soldan 1-2 kere Dirar'ın sağ bek oynadığını duyup ona güvenerek konuşuyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Dünya Kupasında Milli takımında oynarken bütün maçlarını izledim. Böyle sallama konuşma ne ben seni tanıyorum ne sen beni tanıyorsun. Ayrıca izlediğim tüm maçlarda özellikle defansı olsun Şenerden çok çok iyi. Şenerin defans tarafı inanılmaz berbat. Sağ sol yaparak geçemeyen oyuncuyu dövüyorlar.

• Hasan Ali kırmızı çizgimizdir.
    Bu arada

• 5 saat uyuyalım dedik yine ortalık karışmış. Slimani gitmezse ve bu yüzden santrafor almazsak gerçekten çok sıkıntı çekeriz. Soldado ve Frey ile yürümez bu iş kesinlikle. Gol atabilen santrafor ve kanat forvet oyuncumuz yok daha.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ah başkan ah iyiki takımı başkan olmadan izledin analiz yaptın. Tolgaya,Serdara muhtaç bıraktın. İyi stoper alsan Neus yedek kalırdı. İyi kaleci alsan Volkan devam etmezdi. Kiraliklar rezalet(Slimaniyi olumlu demiştim). Baştan Ersun hoca da direttin ne hale geldik. Eğer ki Ayew seneye kalırsa istifa etmelisin ya da art niyet ararız

• Yahu Şener kötü olabilir ama en iyi yerli sağ bek, başka kim var yerli? Ama Tolgay'ın mevkisi yerli oyuncuların en çok bulunduğu mevki zaten. Ben üstüne para vermeden bile karşıydım Şener - Tolgay takasına.

Sen bi de yetmiyor gibi BJK'nin de sağ bek ihtiyacı varken üzerine 2.5 milyon euro veriyorsun? Tüm fiyaskolar içinde yapılmış en rezalet hareket bu olur bence.

• Başkan Slimaniyi şişlemiş

• Oooof of.

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    Yerli ortasaha kim var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Hasan aliyi göndersek vay efendim nasıl gönderdinizciler gelir.
    HAK'ı gönderen Hakkın rahmetine kavuşur.

• Ne oluyor acaba yav :D acayip merak ettim, Abdurrahim Albayrak kulüp binasının önüne bariyer mi bıraktı.

• Castillo'yu öyle 4+4 M filan bitirecek kapasite yok bu yönetimde. Boşuna hayal kurduk. Yarın çıkıp mali durumumuz kötü derler. GSnin ben kendimi bildim bileli mali durumu berbat. Her sene "Men yiceksiniz xde" diye geziyoruz. Tablo malum. Boyle giderse daha bu makas çok açılır. Bizde millete CL'de zor rakip gelsin diye dua etmekten yoruluruz.

• Neler oluyor Aziz başkanım geri mi dönüyor yoksa?

• quote:

Bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor. Beyler bakın öyle ya da böyle, ne kadar kötü olursa olsun şu an bu berbat ligte en iyi "yerli" sağ bek Şener'dir.

Allah aşkına bana Şener'den başka bir sağ bek sayabilir misiniz yerli olarak?

Yakın zamanda yabancı sınırının da geleceği konuşulduğu bir dönemde ligin öyle ya da böyle (kötünün iyisi) en iyi yerli sağ bekini, aylardır topa değmemiş, disiplinsiz, kadro dışı kalmış, ne vereceği belli olmayan ve kendisinden daha kötü bir performansı olan Tolgay ile takas etmek ne kadar mantıklı? Şener ise hazır bir oyuncu "tak-çalıştır" misali.

Her şeyi geç, üzerine 2,5 - 3 milyon vermek nedir yahu? O paraya oyuncu kiralarsın, yeni birini alırsın. Bari para vermeyelim ya, adamların bize para vermesi lazım ellerindeki kadro dışı oyuncuyu alıp hazır oyuncu veriyoruz.
    Şener sağ bekte 3lük oyuncuysa Tolgay orta sahada 5lik oyuncu. Yedek sağ bekini yollayıp orta sahaya daha kaliteli yerli alıyorsun. Sorun ne? Bu ligden 2.5 milyona alabileceğin Türk orta saha söylesene sen Tolgay kalitesinde?

• undomiels kullanıcısına yanıt
    😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Oooof of.

Vaziyet alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

En çok koşan 3. isim Topal. Ön liberosuz mu oynamayı düşünüyorsun gol atamayan kadro ile?

İyi ki TDler sizler gibi düşünmüyor yoksa kesin düşerdik zaten Malatya maçında.

Alıntıları Göster
    Şu geçen 18 maçta Topal'ın yaptığı gibi defanstan topu çıkaramadığımız için bu hale geldik. Ha bir de zor bela girilen pozisyonun forvette bulunan "şey" tarafından harcanması var. Takımın temel sorunu topu ileriye taşıyamamak. Hala daha Topal en çok koşan 3.isim diyorsunuz. Koşu mesafesi yalnız başına hiçbir şey ifade etmeyen bir istatistik.

• 
Sayfa: önceki 49034904490549064907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.