Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45294530453145324533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunumuz da büyük sorun yok. Pozisyona giriyoruz ama bu 4.5 m alan bir çöp varki akıl gibi değil. Bu sene belki 10.bile bitiremeyeceğiz ama bu herif sene sonu milyonları cebine indirdikten sonra uçağına binip gidecek.Olan yine bize olucak. 16. lig maçın da bunun yüzünden puan kaybettik . En az 4 atardık Erzurumspora neleri kaçırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExcessiveScreen -- 18 Ocak 2019; 19:14:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Bence Serdar Aziz de Tolgay da sorunlu oyuncular bu oyunculara kurtarıcı gözüyle bakılmamalı eğer başka transfer yapılamayıp bu oyunculara yönelinirse.
    Serdar Aziz yedek olacak Neu gidecek muhtemelen böyle olunca olumlu bakmamak imkansız.
  • Biz muhtemelen bu yönetimi de teneke bağlayıp def edicez. Sizde işler ne durumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Serdar Aziz yedek olacak Neu gidecek muhtemelen böyle olunca olumlu bakmamak imkansız.

Alıntıları Göster
    Yedekten çok as stoper oyuncusuna ihtiyacı var Fenerbahçenin ama dediğin gibi olursa fenada olmaz tabi bir yedek için biraz fazla maliyetli gibi. Şahsen ben ne skrtele ne neudstatere ne de reyese as 11 oyuncusu diyebiliyorum. İnşallah Sadık inanılmaz gelişme gösterir de şu oyunculara kalmaz forma.
  • quote:

Bence Serdar Aziz de Tolgay da sorunlu oyuncular bu oyunculara kurtarıcı gözüyle bakılmamalı eğer başka transfer yapılamayıp bu oyunculara yönelinirse.
    Ben de öyle düşünüyorum. Sence Ozan Tufan, Beşiktaş'a gitse çok şeyler verebilir mi? Hiç sanmıyorum.

• Ben elimizdeki kadrodan 11 çıkartamam, bırak 11 ' i oynaması gereken 3 oyuncu sayamam, şu kalite ile ligde ki sıralama normal.

Golcü yok takımda, kendisinden tiksiniyorum ama keşke Burak' ı alsaydık diyorum. Futbolu unutmuş SLİMANİ, SOLDADO (yıllardır futbolu unutan insanları alıyoruz nedense) ne olduğu belirsiz, 3-5 taraftar, 2-3 twitter hesabının övdüğü yetenek fakiri FREY. Bunlar acınacak durumda, adam gibi takımda yedek olmaz bunlar, ülkesi önemli değil bitirici adam lazım bize. BÜYÜK TRANSFER HATASI.

Genç oyuncu, wonder kid vs konuşurken olayı yanlış anladık sanırım, böyle çocuklar çatır çatır oynayan takımlarda oynar, bizde kötü gidişatın parçası olmaktan öteye geçemezler. Bence en büyük sorun JAİLSON - BENZİA - ELJİF ' de bu çocuklar (Benzia 1. lig topçusu bile olamayabilir) Fenerbahçe orta sahasını kaldıramaz, hele hele ülkemiz futbolunda kaybolup giderler. Hangi süper zeka orta sahayı tecrürebesiz bu isimlerden kurabilir ki? KOÇ veya Comolli ne sanıyorlardı acaba, 3 genç ile ligin tozunu atmayı mı? Burada Avrupa seviyesinde iki oyuncu net olmalıydı, takımı yönetecek, pozisyonlar yaratacak ama eldekiler pas bile yapamıyor. BÜYÜK TRANSFER HATASI.

Defans evlere şenlik, kötü dediğim Skrtel şu defans hattının en iyisi, Roman ' ı konuşmaya gerek yok. Beklere bakın beklere İsmail-Hasan/Isla-Şener bunlar maç boyunca 5 isabetli orta yapamayacak kadar kötüler, Şener ile Hasan yedeğin olur hepsi bu. Bu adamlar ile ne oynayabilirsin, hangi sistem oynanır?

Kale Harun' a rağmen güven vermiyor, Harun ' da yedek seviyede bir oyuncu.

Özetle şu kadro ile ancak 17. olunabilirdi, artık sıralamanın önemi yok, gelecek senenin kadrosu kuruluyor diyorlar, umarım bu seneki gibi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Kadıköy'e Slimani ile çıkarsa bu sefer sadece Slimani ile kalmaz, herkes yuhalanacak. Taraftarın sabrı taşıyor artık.

Umarım bütün bunlar ders olur yönetime. Hollanda, arap ülkeleri ve asyadan gelen oyuncular olmaz bu ülkede. Mentalite uymuyor. Brezilyalı, Afrikalı, Balkan ülkeleri, Fransa ve Almanya üzerinden gelen oyuncular dhaa çabuk uyum sağlıyor. Özellikle Balkanlar ve Brezilya bu konuda oldukça verimli. Araplardan uzak tutun şu kulübü.
    Ne Arabı kardeşim ne Arabı. Bırakın şöyle ırkçı lafları. Muhammed Salah gelse istemeyecek misin? Nabil Fekir 10 numarayı giyse "aaa bu Arap da nerden çıktı" mı diyeceksin? Her şeyi geçtim Kasımpaşadaki Trezeguet örneği var. O da Arap. Hem de Kuzey Afrika arabı! Hasan Ali'ye attığı çalımı izledin mi YouTube'dan? Dünyanın gelmiş en büyük futbolcularından biri olan Zinedine Zidane da Arap.... Arapmış pehhh. Sen Arabın çöpünü al, yada Arap gelsin Istanbul gecelerinde salsın kendini. Sonra Arap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

sevilla, şabanı istiyormuş.gel de inan.yalan haber ama rüya gibi
    'Her defolu malın bir kör alıcısı olur' diyeceğim de, haklısın bu mal için geçersiz bir söz.
  • supernova034 kullanıcısına yanıt
    şaban bu kafayla giderse seneye kiralık gidebileceği kulüp bulamayacak.hadi bu senelik kendisi bize kakalattı ama seneye işi zor.köyüne döner köy takımında şabanlık yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Ben elimizdeki kadrodan 11 çıkartamam, bırak 11 ' i oynaması gereken 3 oyuncu sayamam, şu kalite ile ligde ki sıralama normal.

Golcü yok takımda, kendisinden tiksiniyorum ama keşke Burak' ı alsaydık diyorum. Futbolu unutmuş SLİMANİ, SOLDADO (yıllardır futbolu unutan insanları alıyoruz nedense) ne olduğu belirsiz, 3-5 taraftar, 2-3 twitter hesabının övdüğü yetenek fakiri FREY. Bunlar acınacak durumda, adam gibi takımda yedek olmaz bunlar, ülkesi önemli değil bitirici adam lazım bize. BÜYÜK TRANSFER HATASI.

Genç oyuncu, wonder kid vs konuşurken olayı yanlış anladık sanırım, böyle çocuklar çatır çatır oynayan takımlarda oynar, bizde kötü gidişatın parçası olmaktan öteye geçemezler. Bence en büyük sorun JAİLSON - BENZİA - ELJİF ' de bu çocuklar (Benzia 1. lig topçusu bile olamayabilir) Fenerbahçe orta sahasını kaldıramaz, hele hele ülkemiz futbolunda kaybolup giderler. Hangi süper zeka orta sahayı tecrürebesiz bu isimlerden kurabilir ki? KOÇ veya Comolli ne sanıyorlardı acaba, 3 genç ile ligin tozunu atmayı mı? Burada Avrupa seviyesinde iki oyuncu net olmalıydı, takımı yönetecek, pozisyonlar yaratacak ama eldekiler pas bile yapamıyor. BÜYÜK TRANSFER HATASI.

Defans evlere şenlik, kötü dediğim Skrtel şu defans hattının en iyisi, Roman ' ı konuşmaya gerek yok. Beklere bakın beklere İsmail-Hasan/Isla-Şener bunlar maç boyunca 5 isabetli orta yapamayacak kadar kötüler, Şener ile Hasan yedeğin olur hepsi bu. Bu adamlar ile ne oynayabilirsin, hangi sistem oynanır?

Kale Harun' a rağmen güven vermiyor, Harun ' da yedek seviyede bir oyuncu.

Özetle şu kadro ile ancak 17. olunabilirdi, artık sıralamanın önemi yok, gelecek senenin kadrosu kuruluyor diyorlar, umarım bu seneki gibi olmaz.
    Biraz ağır eleştiri olmuş ama haklılık payınız çok. Ankaragücünün, Malatyasporun filan da öyle aman aman kadroları yok. Hollandalı hoca tutmayacağını bile bile lades demek gereksizdi. Beni şu takımda heyecanlandıran tek oyuncu Mehmet Ekici. Valbuena filan bile takımın yıldızı olacak adamlar değiller. Takımda lider de yok bak gör Sadık çok faydalı olacak. Ama "atan" olmadıktan sonra önemi yok. Slimani salmış kendini zaten ben olsam derhal kapının önüne koyarım. Benzia olsun Frey olsun Reyes olsun berbat transferler. Sayın Ali Koç'un halen daha Comolliye sahip çıkmasını anlayamıyorum. Madem gidemeyeceğiz seneye Avrupaya, çok iyi bir forvet almamız lazım. Brezilyalı çok iyi golcüler var da şöyle Portekiz ligi görmüş yabancı gelmesin, Talisca hariç başarılı olamıyorlar. Bize lazım olan şöyle tank gibi bir ceza sahası golcüsü. Dilerim bulunur..

• fenerlimasuk kullanıcısına yanıt
    O da kadro dışı kaldı. Arap futbolcuların zerre saygısı yok takımlarımıza. Salah gelmez de hadi Romaya gitmeden önce bize geldiğini varsayalım. Çöp olur giderdi. Fransa liginde bir takımda olsalar it gibi oynarlar. Fransızlar bunlara yapmadığını bırakmamış ama tapıyorlar Fransa'ya. Kendim bizzat gittim gözlerimle gördüm. Bildiğin sömürge. Bizim takımlara gelince bakıyorlar burası kebap yat babam yat. Ahlak yok. Cehalet çok. Irkçılık değil uyum ve verim analizi. Arap topçu almayacaksın bu kadar basit.

• quote:

şaban bu kafayla giderse seneye kiralık gidebileceği kulüp bulamayacak.hadi bu senelik kendisi bize kakalattı ama seneye işi zor.köyüne döner köy takımında şabanlık yapar
    Araplar almaz mı acaba ya.
  • Cıa etki alan ajanı fetöcüler,şu takımı bu hale düşürdünüz ya,gelecek 7 neslinizi ne hale sokacağız göreceksiniz.
  • quote:

Yedekten çok as stoper oyuncusuna ihtiyacı var Fenerbahçenin ama dediğin gibi olursa fenada olmaz tabi bir yedek için biraz fazla maliyetli gibi. Şahsen ben ne skrtele ne neudstatere ne de reyese as 11 oyuncusu diyebiliyorum. İnşallah Sadık inanılmaz gelişme gösterir de şu oyunculara kalmaz forma.

Alıntıları Göster
    Sadık ve Skrtel lig için yeterli bence ben de isterim çok çok iyi oyuncular gelsin ama devre arası, paran falan yoksa zor.
  • supernova034 kullanıcısına yanıt
    [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• quote:

Ben de bunu anlamıyorum. Bu adamın menejeri yok mu kardeşim. Aptal mı bu adam? Herif rezil rüsva oldu burda. Git şuna başka takım bul konuş daha düşük maaşa gitsin belki olur ya dikiş tutturur başka takımda. Dediğin gibi böyle giderse bu adamı kimse istemez kiralık falan.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

Tam kabus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

O da kadro dışı kaldı. Arap futbolcuların zerre saygısı yok takımlarımıza. Salah gelmez de hadi Romaya gitmeden önce bize geldiğini varsayalım. Çöp olur giderdi. Fransa liginde bir takımda olsalar it gibi oynarlar. Fransızlar bunlara yapmadığını bırakmamış ama tapıyorlar Fransa'ya. Kendim bizzat gittim gözlerimle gördüm. Bildiğin sömürge. Bizim takımlara gelince bakıyorlar burası kebap yat babam yat. Ahlak yok. Cehalet çok. Irkçılık değil uyum ve verim analizi. Arap topçu almayacaksın bu kadar basit.
    Nereden biliyorsun Salahın bize geldiğinde çöp olacağını? Trezeguet, gayet kıvama gelebilecek bir oyuncu, onu takım oyuncusu yapmak teknik direktör mahareti. Mustafa Denizli uğraşmaz böyle şeylerle. Sadece Araplar değil Brezilyalısı Arjantinlisi Zencisi Türkiyeye gelince yatıyor. Lincolnden başla Guiza Gutiye, Ferrariden bilmem kime yol olur. Bizim gurbetçiler de Almanyada doğmuş büyümüş, oraya daha iyi adapte oluo oynamaları kadar normal şey var mı?

Gelsin bakalım Nabil Fekir..Nasıl coşturuyor tribünleri de takımı da. Zidane diyorum hala Arap uyum sağlamaz diyorsun. Üzüntü verici olan, hala ırkçılık yapmadığınızı iddia etmeniz. Fenerbahçe ırkçı değildir, hiç bir zamanda olmamıştır. Ahmet Düverioğlu nasıl canımız ciğerimizse, Datome de öyledir, Guduric de hatta Frey de. Freyi Isviçreli olduğu için değil yeteneksiz olduğu için eleştiriyoruz. Gamsız adam Brezilyadan da çıkar Arabistandan da. Karşı çıktığimız şey gamsızlık olmalı, Araplık değil.

• tugtim kullanıcısına yanıt
    menajeri paraya bakar.şaban'da gurur olsaydı devre arası giderdi diyeceğim ama şu haliyle şu maaşla kimse almaz.ben ali koç un yerinde olsam acımam parası neyse verir gönderirdim.neymiş dün taraftar yuhalayınca şaban soyunma odasında ağlamış

ersun, yarım saat tv de pozisyonları kendisiyle konuşmuş

hepsi boş işler şaban tam bir canavar cocuyu yedi korkarım ersunu da yiyecek tek kurtuluş kendisini göndermek

• quote:

menajeri paraya bakar.şaban'da gurur olsaydı devre arası giderdi diyeceğim ama şu haliyle şu maaşla kimse almaz.ben ali koç un yerinde olsam acımam parası neyse verir gönderirdim.neymiş dün taraftar yuhalayınca şaban soyunma odasında ağlamış

ersun, yarım saat tv de pozisyonları kendisiyle konuşmuş

hepsi boş işler şaban tam bir canavar cocuyu yedi korkarım ersunu da yiyecek tek kurtuluş kendisini göndermek
    Ağlasın her maç yuhalayalım, twitterdan, instagramdan falan da eleştirelim gitsin tek taraflı bari fesetsin.
  • 
Sayfa: önceki 45294530453145324533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.