Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44894490449144924493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu soldado ne güzel aşırtma gol atmıştı gözümüz gönlümüz açılmıştı niye bu kazmada ısrar ediyorsun atamıyor işte, olmuyor. hiç değilse frey'i oynat bari görelim.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Leicester=Slimani=Silva daha bu takımdan hangi oyuncuları kiralayacağız acaba slimani ile aynı silva bana göre adam cukkayı alıp gidecek 6 ayda ne verecek bu adam hiç umudum yok. Maç eksiği çok fazla gidip bundesligada 2 ligde oynayan adamlardan alsak gam yemem.

Adamlar en azından süre alıyor. Ama maç eksiği çok fazla alışıncaya kadar saç baş yoldurur. Ayrıca bonservis harcamayacak ise sezon sonuna bu bonservis kalmayacak bana mantıklı gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

yahu soldado ne güzel aşırtma gol atmıştı gözümüz gönlümüz açılmıştı niye bu kazmada ısrar ediyorsun atamıyor işte, olmuyor. hiç değilse frey'i oynat bari görelim.
    şabanı oynatarak bizi fıtık edecekler. soldado oynasa ne olurdu sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

yahu soldado ne güzel aşırtma gol atmıştı gözümüz gönlümüz açılmıştı niye bu kazmada ısrar ediyorsun atamıyor işte, olmuyor. hiç değilse frey'i oynat bari görelim.
    Hoca belki çelınç yapıyor, ben Slimani ile bile yenerim diyerek rakiplere gözdağı vermek istiyor belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Hoca belki çelınç yapıyor, ben Slimani ile bile yenerim diyerek rakiplere gözdağı vermek istiyor belki

Alıntıları Göster
    olabilir
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Umarım, topaldan kurtulsak senenin boşa gitmesinde iyi bir şey bulacağım bir tane.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    silva ile şabanı bir tutmak bence haksızlık. şaban farklı bir olay uzmanların incelemesi gereken bir konu.ben akıl sır erdiremedim

silva gelsin sonuçta zorunlu opsiyon yok bildiğim kadarıyla.adamın bir kumaşı var.

• quote:

O çöplerden başka şansın yok iyi olsa 20 milyondan başlıyor, genç almaya kalksan çok büyük takımlar uyanmış oluyor. Senin paran yok 10 milyonu ikinci lig takımları tek mevki için harcıyor.

Alıntıları Göster
    11.9 milyon euro paran var iki mevkiye yeter, Jailsonu 4 milyona aldın ön libero eksiğini kapattın. Şaban, ayew bunların maaşını öpücükle mi ödüyoruz, ikisinin maliyeti 8 milyon euronun üstünde ve katkı sıfır. Silva gelecek 1.5 sene gelse en az 6 milyon euro para vereceksin az para mı bu? Ve adam gittiğinde elinde hiçbir şey olmayacak. Biz bu halimizle niye futbol piyasasının uçtuğu bir yerden transfere kalkışıyoruz? Arjantin, brezilya, şili buralar yok mu? Ligleri de biteli çok oldu. Genç al demiyoruz 1.5 senedir oynamayan adam alma diyoruz.

Gören de diyecek ki bütün ekonomisi bitik takımlar prömiyer lig çöpü topluyor. Silva riskine gireceğime gider güney amerikadan 8 milyona arjantinli bir ortasaha paket yapar getiririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Tutmuyom yalnız ama reyes silva slimani süre alamayan oyuncular reyes 6 ay aynı şekilde silvada bir 6 ay yoktu sonra sözleşme yapmış. Slimani neredeyse hiç süre almıyordu biz hep oynamayan adamları alıyoruz devre arasında bu büyük kumar hocam. Adam doğru düzgün süre alsa gam yemem yıldız bir oyuncu evet ama kiralık 1 veya 1.5 ayda alışacakmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

11.9 milyon euro paran var iki mevkiye yeter, Jailsonu 4 milyona aldın ön libero eksiğini kapattın. Şaban, ayew bunların maaşını öpücükle mi ödüyoruz, ikisinin maliyeti 8 milyon euronun üstünde ve katkı sıfır. Silva gelecek 1.5 sene gelse en az 6 milyon euro para vereceksin az para mı bu? Ve adam gittiğinde elinde hiçbir şey olmayacak. Biz bu halimizle niye futbol piyasasının uçtuğu bir yerden transfere kalkışıyoruz? Arjantin, brezilya, şili buralar yok mu? Ligleri de biteli çok oldu. Genç al demiyoruz 1.5 senedir oynamayan adam alma diyoruz.

Gören de diyecek ki bütün ekonomisi bitik takımlar prömiyer lig çöpü topluyor. Silva riskine gireceğime gider güney amerikadan 8 milyona arjantinli bir ortasaha paket yapar getiririm.

Alıntıları Göster
    Ben de diyorum ki Slimani gibi işe yaramaz adamları alabiliyoruz oralardan Jailson'ın daha iyisi olunca keriz değiller adamlar piyasayı yüksekten açıyor, çok çok iyi scoutingin olacak Polonya'dan, Sırbistan'dan, Afrika'da ki kabilelerden falan adam bulacaksın scouting olmadan öyle dediğin gibi transfer yapmak zor maalesef.

Gelsin ya ben illa Silva demiyorum ama şartları da görmek lazım. Ersun hocam işinii bilir, transfere gerek yok diyorsa yoktur. Bi de şu yanından bak Silva gelirse yabancılardan biri gidecek

• quote:

Ben de diyorum ki Slimani gibi işe yaramaz adamları alabiliyoruz oralardan Jailson'ın daha iyisi olunca keriz değiller adamlar piyasayı yüksekten açıyor, çok çok iyi scoutingin olacak Polonya'dan, Sırbistan'dan, Afrika'da ki kabilelerden falan adam bulacaksın scouting olmadan öyle dediğin gibi transfer yapmak zor maalesef.

Gelsin ya ben illa Silva demiyorum ama şartları da görmek lazım. Ersun hocam işinii bilir, transfere gerek yok diyorsa yoktur. Bi de şu yanından bak Silva gelirse yabancılardan biri gidecek

Alıntıları Göster
    11 jailsona razıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

11 jailsona razıyım.

Alıntıları Göster
    Ben de razıyım da onu da fırsatla almadılar mı?

Bu arada Topal'ın eksikliği hissediliyor, Pirlonun uzun pasları olmayınca atağa çıkamıyoruz.
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Aatıf sürekli kendini hazır tutmasa gelen geçen teknik direktörler onu kullanma yoluna gitmezlerdi. Dediğim gibi büyük bir takımda rotasyon oyuncusundan fazlası olamaz şu noktadan sonra. Sivasspor günleri iyiydi çünkü takım bir anlamda onun üzerine kuruluydu.
  • Dakika 70 topal girer gol yedirir diyenler ?

• Sadık nonoştaderden 2 kat daha iyi

• Sadık şahane ya. Fevkalade topçu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 17 Ocak 2019; 20:43:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Dakika 70 topal girer gol yedirir diyenler ?
    Volkan içeri alır diyenler?

• Slimaniiii isabetli şut işte be olm helal be

• Kaleyi buldu
  • KALEYİ TUTTURDU

• 
Sayfa: önceki 44894490449144924493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.