Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.149
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    128 Mesaj

Seni seviyoruz.Gerçek Fenerli
    |
    |
    İzole Bant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herneyse. Gönderilmek istendi mi?, istendi.
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Herneyse. Gönderilmek istendi mi?, istendi.
    Ne oldu sol tarafta oynayan bir oyuncu azaldı, belki yeni bir kanat oyuncusu gelecektr.

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ne oldu sol tarafta oynayan bir oyuncu azaldı, belki yeni bir kanat oyuncusu gelecektr.

Alıntıları Göster
    Başkan için Ayew baştacı olurken, Slimani ve Benzia gibi adamlar dururken, Atıf'ın ısrarla gönderilmek istenmesi bence yanlış.
    Mata ile görüştüğümüz haberleri doğru. Hoca öncelikle orta saha istemiş. Daha sonra kanat transferi var. Forvet almak istiyor hoca ama eldeki 3 tane forvetide en azından bu sezon değerlendirmek istiyor. Sezon sonu ikisi yolcu çünkü. Bunu bildikleri için kafaları sahada değil.

Dört transfer yapılabilir. Şener bizde kalmak istiyormuş. Yakında sözleşme yenileriz.

Önceki yönetimin yaptığı son sözleşmeler yüzünden eli kolu bağlı bu sene yönetimin. Bu sezon sadece geçiş olarak bakıldı. Minimum ücretle maksimum başarı istendi ancak hesaplar tutmadı. Sezon sonu gideceklere göre daha kapsamlı çalışmalar olacak.

O 100 futbolcu dedikleri bu sezonda alınacaklar değil. Genel bir liste. Hepsi alınacak veya hepsi bize gelmek istiyor diye birşey yok. Bunu erken söylemesi seçim içindi. Normalde her kulübün böyle listeleri olur. Seçim geç bittiği için bazı şeyler hemen yapılamadı. Mali yapının denetlenmesi Eylül sonunu bulduğu için artık seneye bakarız denildi.

Yarım saatlik konuşmalardan iki üç cümle seçip gaza gelmeyin. O kadar saçma ve gereksiz şeylerle eleştiri yapılıyor ki, ister istemez zeka seviyesini sorgulattırıyor bazılarınız.

Comolli diye bir tutturdular gidiyor. Adam ne teknik ekibe ne de yonetime karışıyor. Aldığı isimleri kendi başına alabilir mi bu mümkün mü yahu? Burası İngiltere gibi değil. Oradaki gibi sistem yok. Alınabilecek olan oyuncuların listesi ve videoları derlenip, hocaya sunuluyor ve hoca kendi kafasına göre seçim yapıyor. Comolli'nin gorevi ise yönetim ve teknik heyet arasındaki köprüyü kurmak. Suçlu ve günah keçisi arıyor millet. Üstelik spor medyası gibi kanser bir oluşuma bu kadar olaydan sonra bile hala inanmakta ısrar ediyor.

Al bak dünkü Ertem Şener'in yaptığına... adam masum bir şekilde başına geleceklerden habersiz adamın biri ile fotoğraf çekiyor. O afam buraya gelip, röportaj yaptığını söylüyor ve hayali senaryolar ile milleti galeyana getiriyor. Başka yerde yapsa anında kapı önüne koyulur ama burası Türkiye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Alıntıları Göster
    Atıf haricinde birde Barış ayrıldı takımdan. Kanat ihtimali yüksek ihtimal, zaten başkan dün orta saha ilk öncelik dedi.
    Soldado'nun gitme durumu var, giderse birde forvet alınır.

Bu gelen futbolcular tutarsa takım tamamen farklı bir kimliğe bürünür.
    |
    |

Ben mi yanlış takım izledim acaba çok merak ediyorum. Aatıf bu takımın en yararlısı falan değildi. Onun orta sahada saçma sapan kaptırdığı toplarla birçok gol yedi bu takım hem yerel ligde hem Avrupa'da. Takımın ileriye top götürme konusunda en sıkıntılı olduğu dönemde bu adam ileride aldığı topu ayağında tutup önliberonun bölgesine kadar geri getiren adamdı.

Aatıf iyi bir rotasyon oyuncusu. Kendine bakan, kendini hazır tutan bir isim. Bedelsiz transfer edilmişti. Katkı alınmaya çalışıldı. Ayrıca bana göre bu ülkede top oynamış en profesyonel Arap kökenli oyuncudur kendisi. Onun dışında pozitif bir yanını söylemem mümkün değil maalesef.
    |
    |
    supernova034 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Başkan için Ayew baştacı olurken, Slimani ve Benzia gibi adamlar dururken, Atıf'ın ısrarla gönderilmek istenmesi bence yanlış.

Alıntıları Göster
    Başkan beğeniyor ama başkan beğeniyor diye değil Ersun Yanal beğeniyor diye kalıyor bu adamlar.

@mpolat35 Hepsinin yerli olmayacağını varsayarsak yabancı oyunculardan Kameni hariç bir kaç kişi daha gidecek sanırım. O zaman gerçekten takımın çehresi değişir.
    |
    |
    Bahsedilenler: mpolat35

Orijinalden alıntı: AutumnLeaf

Ben mi yanlış takım izledim acaba çok merak ediyorum. Aatıf bu takımın en yararlısı falan değildi. Onun orta sahada saçma sapan kaptırdığı toplarla birçok gol yedi bu takım hem yerel ligde hem Avrupa'da. Takımın ileriye top götürme konusunda en sıkıntılı olduğu dönemde bu adam ileride aldığı topu ayağında tutup önliberonun bölgesine kadar geri getiren adamdı.

Aatıf iyi bir rotasyon oyuncusu. Kendine bakan, kendini hazır tutan bir isim. Bedelsiz transfer edilmişti. Katkı alınmaya çalışıldı. Ayrıca bana göre bu ülkede top oynamış en profesyonel Arap kökenli oyuncudur kendisi. Onun dışında pozitif bir yanını söylemem mümkün değil maalesef.
    Son paragrafta yazdıklarını baz alarak söylüyorum. Elimizdeki adamlar rotasyon oyuncusu bile değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 17 Ocak 2019; 16:58:13 >
    |
    |
    [22 Aralık 2019 13:47:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Hay, Aatıf'ınız batsın ya. Kanat transferi yapılacakmış zaten. Aatıf dururken Valbuena'yı mı yollayalım?
    |
    |

Başkan beğeniyor ama başkan beğeniyor diye değil Ersun Yanal beğeniyor diye kalıyor bu adamlar.

@mpolat35 Hepsinin yerli olmayacağını varsayarsak yabancı oyunculardan Kameni hariç bir kaç kişi daha gidecek sanırım. O zaman gerçekten takımın çehresi değişir.

Alıntıları Göster
    Kameni zaten sayılmıyor hocam. Kameni'ye lisans çıkartılmadı 15. kişi olduğu için. Takımdan sadece Kameni'nin ayrılması 1 yabancı futbolcu hakkı doğurur.
    Soldado ayrılırsa 2, başka yabancı gönderirsek 3 tane yabancı oyuncu alabiliriz :)
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Kameni zaten sayılmıyor hocam. Kameni'ye lisans çıkartılmadı 15. kişi olduğu için. Takımdan sadece Kameni'nin ayrılması 1 yabancı futbolcu hakkı doğurur.
    Soldado ayrılırsa 2, başka yabancı gönderirsek 3 tane yabancı oyuncu alabiliriz :)

Alıntıları Göster
    Bozuk yazmışım Kameni'nin etki etmediğini anlatmaya çalışmıştım ama olmamış.
    |
    |

|
    |

Comolli'nin yetkileri alındı iddiası için '' comolli tek patrondur'' dedi.

''Takımın içinde bulunduğu durumun sorumlusu ben ve arkadaşlarımdır. 7 aylık tabloda başarısız durumdayız. Taraftarlardan özür diliyorum. Çok mahcubuz'' cümlelerini de kullandı ama siz lafı cımbızla çektiğiniz için duymamışsınız! sanırım.

Aatıf duyarı da gördük

Transferler Bursaspor maçına yetişmeyecek gibi duruyor. Bugün gelse bile 3 antrenman ile ilk 11 oynamazlar. En geç pazartesi bahsettiği 3-4 transferin bitmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 17 Ocak 2019; 17:10:44 >
    |
    |
    MaXiLoPeZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 1 saat 57 dakika kadarı kaldı.

sana birisi atıfın dirarla birlikte göbekli olan fotoğrafını atsın, benim vücudum daha iyi atıftan. Dirar ise mükemmel vücuda sahip. Fakat ben aralarında Dirar'ın gitmesini Atıf'ın kalmasını seçerdim. Atıf tekniği olmasa da bilekleri yumuşak bir adam. Dirar'dan önce ama yine de son tercih benim için. Ayrıca ilk paragrafın son cümlesi atıf'ın beyinsizliğini de çok güzel özetliyor.
    |
    |
    AutumnLeaf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cardiff Niasse'de alıyor. Kenneth Zohore'ye çökmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 17 Ocak 2019; 17:24:29 >
    |
    |
    aatıf'tan hiçbir zaman tam randıman alamadık.evet kötü bir futbolcu değildi ama bizi maçlarda kurtaran biri hiç olmadı,sivas gibi takımlarda kral olur göreceksiniz rize'de daha başarılı olacak. geçen yıl devre arası da göndermeye çalıştık gitmemişti.burada önemli olan yerine gelecek oyuncudan katkı alabilecekmiyiz.eğer alırsak kimse aatıf'ı aramaz
    aynen guiliano gittiğine oh be penaltı reyiz'den kurtulduk diye göbek atan taraftar asist ve gol katkısı yapamayan benzia gelince penaltı reyiz'i arar hale geldik
    aynısını hayvandao - şaban olayında da görüyoruz.şaban gol atamayıca hayvandao aranır hale geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 17 Ocak 2019; 17:26:47 >

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

aatıf'tan hiçbir zaman tam randıman alamadık.evet kötü bir futbolcu değildi ama bizi maçlarda kurtaran biri hiç olmadı,sivas gibi takımlarda kral olur göreceksiniz rize'de daha başarılı olacak. geçen yıl devre arası da göndermeye çalıştık gitmemişti.burada önemli olan yerine gelecek oyuncudan katkı alabilecekmiyiz.eğer alırsak kimse aatıf'ı aramaz
    aynen guiliano gittiğine oh be penaltı reyiz'den kurtulduk diye göbek atan taraftar asist ve gol katkısı yapamayan benzia gelince penaltı reyiz'i arar hale geldik
    aynısını hayvandao - şaban olayında da görüyoruz.şaban gol atamayıca hayvandao aranır hale geldi
    Hocam Gui öyle böyle gol atıyordu. Tamam tarz olarak ben de pek beğenmezdim. İstediğim tarzda bir futbolcu değildi ama gol atıyordu. Fernandao da öyle. Bizim klasımıza yakışmayan bir futbolcuydu bence ama o da atıyordu yani gol. Ama Atıf ne yaptı da gelen gideni aratır durumu yaşayalım? Hem Fernandao ve Gui bir saygısızlık yapmadı bildiğim kadarıyla işine gücüne baktı ikisi de. Atıf hem performans yok hem abuk sabuk işlere kalkıştı.
    Anasının babasını tanıyamayacağı adam göksel Gümüşdağ demiş ki bize devlet sponsor olma ihtimali 0. Gerçekten halkın zekasıyla dalga geçiyorlar ki hala anlamıyor bizim halkın iradesi. Güzel işmiş ya keşke bizim de u15 takımızı igdaş üstlense de oyuncu çıkartsak ?
    |
    |
    [17 Aralık 2019 21:43:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Giunun isminin atıfla aynı metinde geçmesi kendisine hakarettir.

|
    |
    Alpha Centauri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.