Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.082
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    2919 Mesaj

bende guilano'yu beğenmiyordum gösterişsiz top oynuyordu aralara gizlenip golleri çakıyordu.pasör özelliği yoktu. 10 numara değil gizli forvet yani ikinci forvet türünde birisi ama koşan bir yapıda..
    benzia ve özellikle şaban'ın bu kadar verimsiz çıkacağını kimse bilemezdi. şaban gelince ben dahil çoğumuz sevindi son dk alınan benzia'ya da aynı şekilde. guiliano ve hayvandao'un mumla aranması tamamen araplardan verim almamakla alakalı, şaban kaçırdıklarının değil yarısını sadece 1/3'ünü atıp bize sadece 6 puan kazandırsaydı cocu bile kovulmazdı.elimizde hoca yiyen türden forvet var hiç böylesini görmedim
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Ocak 2019; 18:9:10 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    Bursa maçının iddaa oranları 1/1 ya da 0/1 diyor.

Offf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 17 Ocak 2019; 18:10:19 >

• Yarbay
    5118 Mesaj
    Adrien silva hayırlı olsun ama kariyeri tamamen slimaniyle aynı. Çok çekinceliyim..

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bende guilano'yu beğenmiyordum gösterişsiz top oynuyordu aralara gizlenip golleri çakıyordu.pasör özelliği yoktu. 10 numara değil gizli forvet yani ikinci forvet türünde birisi ama koşan bir yapıda..
    benzia ve özellikle şaban'ın bu kadar verimsiz çıkacağını kimse bilemezdi. şaban gelince ben dahil çoğumuz sevindi son dk alınan benzia'ya da aynı şekilde. guiliano ve hayvandao'un mumla aranması tamamen araplardan verim almamakla alakalı, şaban kaçırdıklarının değil yarısını sadece 1/3'ünü atıp bize sadece 6 puan kazandırsaydı cocu bile kovulmazdı.elimizde hoca yiyen türden forvet var hiç böylesini görmedim
    2 yılda 2 gol atmış bir forvet. Ben de görmemiştim. Ahmethan oynasa bundan iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Adrien silva hayırlı olsun ama kariyeri tamamen slimaniyle aynı. Çok çekinceliyim..
    Ben de bu sebeple soğuk bakıyorum o transfere. 1.5 senedir 20 maça çıkmış çıkmamış. Alışacak oynayacak kiralık ama kafayı buraya verecek vay babam vay.

Cabaye getirirdim ben. Zaten 18 ay götürecek adam arıyoruz. Bari bonservisi bizde olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Ocak 2019; 18:15:59 >
    |
    |
  • Yarbay
    2827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bursa maçının iddaa oranları 1/1 ya da 0/1 diyor.

Offf
    aybaba canavar gibi bir takım ortaya çıkardı. türk futbolu adına çok iyi işler yaptı bu sezon. birçok genç kendini gösterme imkanı buldu. yaş ortalaması 23-24. ancak fenerbahçe’nin tecrübeli ayaklarıyla bu maçı alacağını düşünüyorum. soldado-topal-valbuena-ekici-ayew falan bu tarz ortamları sever. kalede de mutlaka volkan olmalı. harun’a büyük tepki olacaktır bunu kaldıramayabilir. ancak her şekilde çok çok çok zor bir deplasman

|
    |

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    Basına ve dünkü başkanın slaytına bakınca hoca 442'ye dönüş yapabilir. Hücumcu bekler ve kanat forvetler olmadığı için bu düzene dönebiliriz.

Moses Tolgay Jailson Ayew

Frey X

Şeklinde olabilir. Mosesi kanat forvet olarak düşündüğünü sanmıyorum. Özellikle içerideki maçlarda baskılı oynamak mümkün.

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Basına ve dünkü başkanın slaytına bakınca hoca 442'ye dönüş yapabilir. Hücumcu bekler ve kanat forvetler olmadığı için bu düzene dönebiliriz.

Moses Tolgay Jailson Ayew

Frey X

Şeklinde olabilir. Mosesi kanat forvet olarak düşündüğünü sanmıyorum. Özellikle içerideki maçlarda baskılı oynamak mümkün.
    Tolgay gelmez. Silva alındı muhtemelen. Silva alındıysa gelmesin zaten tolgaya ihtiyaç yok.

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Benim de aynı nedenden dolayı çekincelerim var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Benim de aynı nedenden dolayı çekincelerim var.

Alıntıları Göster
    Hiç 90 dakika oynadığını da görmedim son 1.5 senedir. Alındığında evraklar yetişmemişti 6 ay idmana çıktı. Sonrasında da dikiş tutturamadı. 1.5 senedir oynamayan adam almak büyük kumar. Neyse başkan tvde anlatır artık geçmişte şöyle istatistik kasmış ama işte şanssızız diye. Bu kadar kiralık adam almış, formayı umursamıyorlar da der arkasından. Benim pek ümidim kalmadı yönetimden aynı kafa devam ediyorlar. Elimizde 11.9 milyon euro para var güya geleceğin kadrosunu kuruyoruz, harcasalar bari. Seneye yanacak bu para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Ocak 2019; 18:31:59 >
    |
    |
  • Yarbay
    6863 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

Bana geleceklerden çok gidecekler heyecanlandırıyor. Messi gelse Slimani ve Benzia'nın geri yollanması kadar heyecanlandırmaz.
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

demiştim mata gelmez silva gelir. son gün moses bekliyorum. serdar zaten oldu gibi

Prömiyer lig çöplerine devam. Bu comolli nereden bela oldu kulübün başına allah belasını versin.

|
    |

|
    |
SEO
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.