Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44314432443344344435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Güiza ile aynı kaderi paylaşacak bu da. Kontra forvetini pas oyunu için getiren takımız

Alıntıları Göster
    Guiza'nın sorunu sistem değildi ki. Adam pozisyona girip atamıyordu. Öyle böyle değil hayvan gibi pozisyona giriyordu hem de. Semih oynayınca pozisyon bulmakta zorlanıyordu. Boş kaleye topu yuvarlayamamın sistemle ne alakası var? Bence psikolojikti Dani'nin sorunu. Karısı mahvetti adamı. 4 maç üst üste gol atıyor sonra 10 maç direklere sarılıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Kulübümüz Envigado kulübünde oynayan orta saha oyuncusu Iván Angulo ile ilgileniyor. Oyuncuyla bizim dışımızda Galatasaray ve Palmeiras kulübü ilgileniyor.

»»https://www.transfermarkt.com.tr/ivan-angulo/profil/spieler/498686

Talisca'nın kardeşi bu. Menajeri kakalayacak kulüp arıyor. Umarım kandırmaz bizimkileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

jailson menajer önerisi + son dk transferi, benzia menajer önerisi, fabian menajer önerisi, ayew menajer önerisi, slimani menajer önerisi, volkandan olmayacağı anlaşılınca yapılan son dakika harun transferi, elis menajer önerisi...

bizim 100 kişilik transfer listemiz nerede? her sezonun kampına yetişecek transfer planlaması nerede? görebilen varsa aydınlatsın beni ben göremiyorum. yoksa benim vizyonum mu eksik?

Alıntıları Göster
    Genç transferleri batur altıparmak işi. Ferdi de cocunun menejerlik şirketiyle geldi. Bütün transferlerimiz menejer transferi yani. Listemiz var falan diyorlardı yalanmış. Zaten bizim gibi bir kulüp için 100 oyuncu düşük bir sayı.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    sülodan iyidi koaladendi (direklere felan tutunuyodu :))) ) traş makinası bile dendi

her seferinde kalite daha da düşüyor

bir sonraki gelen nasıl olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Genç transferleri batur altıparmak işi. Ferdi de cocunun menejerlik şirketiyle geldi. Bütün transferlerimiz menejer transferi yani. Listemiz var falan diyorlardı yalanmış. Zaten bizim gibi bir kulüp için 100 oyuncu düşük bir sayı.

Alıntıları Göster
    kendi adıma ali koçun geleceğini önce küme düşmemeye, sonra da yaz ayında ki transferlere bırakıyorum. bunları söylemesi bile çok acı. fenerbahçe ne hallere geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BBC886F5C

sülodan iyidi koaladendi (direklere felan tutunuyodu :))) ) traş makinası bile dendi

her seferinde kalite daha da düşüyor

bir sonraki gelen nasıl olur acaba
    Guiza>Emenike>RvP>Bienvenu>Drogba Ünal>Slimani

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Uzaktan yakından Talisca ile ilgisi yok. Saçmaladınız bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Aziz yönetiminden beteri gelmez derken yanlış mi düşündük acaba, takım küme düşüyor kılını kıpırdatan yok. Yaz transferleri leş ocak transferleri ne zaman katılacak takıma alışacak 2. Lig için mi adam bakıyoruz Yahu bu comolli ne yapar bu adam takımın halini koca dönem izlemedi mi görüşmelere dönem içinde başlayıp pat pat 2 3 nitelikli adam alması lazımdı. Ocak da sana banko oynuyan adamını kim verir oynamayan adamı ne ara hazırlayacaksın şaka gibi
    Fenerbahçede beterin beteri hep bulunur. Hasan aliden kötüsü gelmez denir ismail gelir. Giuliano ne biçim 10 numara, daha kötüsü gelmez denir benzia gelir. Fernandao kazma, daha kötüsü gelmez denir şaban gelir. Dirar çöp, daha kötüsü gelmez denir ayew gelir.

Daha uzatılır ama üşendim. Azizden kötüsü gelmez dedik ve geldi. 12 numaracı alakuş hala kulüpten para alıyor, haberler hep ercanlar gibilere uçuyor ve ercanlar gibiler başkanı yönlendiriyor (ersunun lobisi var olayı).

• Kimseyi alamıyorsanız sowu alın. 3-5 tane sallar da kümede tutar belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Guiza>Emenike>RvP>Bienvenu>Drogba Ünal>Slimani

Alıntıları Göster
    güzel iidir dedim

kalite her sene daha da düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Guiza'nın sorunu sistem değildi ki. Adam pozisyona girip atamıyordu. Öyle böyle değil hayvan gibi pozisyona giriyordu hem de. Semih oynayınca pozisyon bulmakta zorlanıyordu. Boş kaleye topu yuvarlayamamın sistemle ne alakası var? Bence psikolojikti Dani'nin sorunu. Karısı mahvetti adamı. 4 maç üst üste gol atıyor sonra 10 maç direklere sarılıyordu.

Alıntıları Göster
    Her maç 5 tane yoldan geçen adamın gol atacağı pozisyona giriyordu adam çok ilginçti ya

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Onuda beceremez bunlar
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    doğrumudur bilmiyorum o bölge için ihtiyacımiz yok denmiş sow da galatasarayda oynamak isiyorum diye okudum kaynaği bulursam paylaşirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Fenerbahçede beterin beteri hep bulunur. Hasan aliden kötüsü gelmez denir ismail gelir. Giuliano ne biçim 10 numara, daha kötüsü gelmez denir benzia gelir. Fernandao kazma, daha kötüsü gelmez denir şaban gelir. Dirar çöp, daha kötüsü gelmez denir ayew gelir.

Daha uzatılır ama üşendim. Azizden kötüsü gelmez dedik ve geldi. 12 numaracı alakuş hala kulüpten para alıyor, haberler hep ercanlar gibilere uçuyor ve ercanlar gibiler başkanı yönlendiriyor (ersunun lobisi var olayı).

Alıntıları Göster
    Alex -> Diego -> Giuliano -> Benzia
    Roberto Carlos -> Andre Santos -> Caner Erkin -> Hasan Ali -> İsmail
    Emre B. - Meireles -> Josef - Topal -> Jailson - Eljif (yanlış anlaşılmasın ikisi de genç oldukları için beğendiğim topçular ama Josef - Topal en azından defans yapabiliyordu. Bu ikili de hem defans yok hem atak yok. Belki sistemle alakalıdır.)
    Lugano -> Kjaer -> Neustadter -> Diego Reyes
    Webo -> Fernandao -> Soldado -> Slimani
    Kuyt -> Dirar -> Ayew
    GG -> Şener -> Isla

Her sene geriye gitmişiz.

• Ver Lefter'e, yaz deftere

#EfsanelerÖlmez

• Burada adı geçen çoğu oyuncudan yönetimin haberi bile yoktur.
    Ümidim iyice kırılmaya başladı. Saçma sapan adamların isimleri çıkıyor.
    Elis bizim aradığımız oyuncu değil, belki hırsı ile birşeyler yapar.
    Ayrıca Guiza>Emenike>RVP demek futbola ihanettir. O sıralamadaki bütün futbolcuların toplamı Rvp'nin giydiği krampon etmez.
    Popülist konuşmaları bir kenara bırakın. Rvp'yi gs almış olsa burada hepiniz ağlanıyordunuz.
    Adam ölüsüyle ilk sezonunda 22 gol attı 3 asist yaptı. Mavrayı bırakın. Rvp bir dünya yıldızıydı. Bize fazla geldi.
  • Çok fazla yabancı var takımda. Oyuncu alsak bile göndermeden yapacak birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Alex -> Diego -> Giuliano -> Benzia
    Roberto Carlos -> Andre Santos -> Caner Erkin -> Hasan Ali -> İsmail
    Emre B. - Meireles -> Josef - Topal -> Jailson - Eljif (yanlış anlaşılmasın ikisi de genç oldukları için beğendiğim topçular ama Josef - Topal en azından defans yapabiliyordu. Bu ikili de hem defans yok hem atak yok. Belki sistemle alakalıdır.)
    Lugano -> Kjaer -> Neustadter -> Diego Reyes
    Webo -> Fernandao -> Soldado -> Slimani
    Kuyt -> Dirar -> Ayew
    GG -> Şener -> Isla

Her sene geriye gitmişiz.

Alıntıları Göster
    lugano = kjaer

giuliano > diego

geri kalanına katılıyorum. neyse mesele bu değil zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 13 Ocak 2019; 2:27:25 >

• kurşun döktürmek şart oldu gibi

• Gs bakkaldan süt alamaz alan carvalho gelecekti cacık oldu bonservis bedeli istiyorlar şap gibi kaldılar. Bizde yabancı kontenjanı sorunu var yok sa 2 kişi açıklanırdı normal şartlarda eğer biri gitmez ise transfer olmayabilirde son güne tolgayı alır ali koç sinirlenip.
  • 
Sayfa: önceki 44314432443344344435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.