Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43654366436743684369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimdir nedir bilmiyorum tek bildiğim tmarkette 20 maçta 8 gol 3 asist yaptığı Tolgay yerine düşünülüyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Madem Robert Skovu alamıyoruz bizde Andreas Skov Olseni alalim. 28 maç 15 gol 4 asist ve henüz 19 yaşında Nordsjaelland oyuncusu kendisi. 1-2 yıl Nordsjaelland kiralık oynatırız pişer.

Şu dönemde bonservis verip 1-2 yıl kiralayacağımız bir dönemde değiliz malesef. Bu başarısızlık hedeflerimizi 2 yıl saptırdı bence. Normalde bunları yapmamız gerekirdi haklısın ama şu an düşmemek için çabalıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Elisi hiç duymadım ama Black Pantherimi örnek alıyor tam olarak. Gomisin de bir furyası vardı.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Heh bende gece gece hangi konuşma arasında söylemişti diye düşünüp duruyordum :D valla 11milyonu direk versinler Skov'a, tutmama ihtimali %5-10 felandır. Ama Elis'ten şüpheliyim mücadeleci bir ligimiz var bu ligde ne kadar başarılı olur bilemiyorum. Fiziği güçlü birine benziyor ama bakalım hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Benim kanım ısındı bu Kasami'ye. Palermo Fulham Olympiakos'ta oynamış. Sanırım Palermo'dayken Milan ve Roma istemiş o Premier Ligi seçmiş. Gittiği gibi klüp satılmış zengin birine. Biraz işler karışmış. Olympiakos macerasında da bir maç sonu hakem yüzünden yenildikleri bir maç sonunda fena giydirmiş hakeme federasyona ve rakibe. 16 puan gerimizdeler küçük takım ancak hakemle yenerler gibi saçma bir çıkış yapmış. Sonrası biraz sancılı tehditler sataşmalar fln klüp evine özel güvenlik bile göndermiş. Hırslı bir oyuncu.
    Daha önce Kasami için yazdığım mesaj hocam. Videolarını seyrettim. Bir de uzunca bir röportajını izledim. Ben sevdim. Hücumcu bir adam. Ortasaha gibi değil. Forvet arkası ve serbest gibi düşünülebilir. İki ayağı da iyi. Şutları da iyi. Hırslı da bir adam. Kariyeri biraz şanssız ilerlemiş daha iyi yerlerde olabilirdi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Şu çöpe 1 TL bonservis verilirse yazıklar olsun.Şener gibi Türk bek var mı piyasada bir de üstüne Şener'i veriyorlar.Şener Ersun'un elinde uçar,hücumcu bek.Böyle bir transfer olacaksa Tolgay + para = Şener olur

Şener'i şimdi vermezsek sezon sonu bedavaya gider.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Şener'in sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Yerli olarak sağ bek Zeki Çelik,Gökhan ve Şener var. Aralarında en iyisi Zeki Çelik tabi. Şener geçen sezonunun ikinci devresi çıkış yapmıştı ama bu sezon yine yokları oynuyor. Piyasa değeride düşmüş durumda. Satsak diyelim maksimum 2,00 mil. € eder. Sözleşmesi sezon sonu bittiği için alıcısıda çıkmaz. Ayriyetten bizden yıllık 1,70 mil. € kazanıyordu. Anadolu ve Avrupa kulüpleri hiç yanaşmaz Giderse eğer Bjk,Gs veya Başakşehir'den birine gider. Takas olmayacaksa eğer Yıllık 1,00 mil. €'dan sözleşme yenileyeceksek yenileyelim. Şener kabul etmezsede kesin olarak yollar ayrılır. Zaten sağ bekde 1,80 mil. € maaş alan Isla ile 2,00 mil. € alan Dirar mevcut. Ek olarak 1,50 mil. € alan D. Reyes'de sağ bekde forma giyebiliyor. Bu pozisyon için maliyet oldukça yüksek zaten.

• Merak edenler varsa FM profilini atıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Merak edenler varsa FM profilini atıyım.

Profili fena değilmiş.

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Bu profile göre bakacak olursak istediğimiz kalitede bir oyuncu değil. Bu profile göre ancak sözleşmesi elindeyse imzalarım. Yıllık da maksimum 700 bin € veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bu profile göre bakacak olursak istediğimiz kalitede bir oyuncu değil. Bu profile göre ancak sözleşmesi elindeyse imzalarım. Yıllık da maksimum 700 bin € veririm.
    Elimizde olmayan hızlı adam ihtiyacımızı karşılar en azından. Bu arada Houston dan hızlıca kariyere girip çektim. Fenerbahçe için 4 yıldız değil. 2,5 3 yıldız olur tahminimce Fener için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bence ortalama özellikleri var. Hızı çok çok iyi. FM de teknik top sürme ilk dokunuş gibi özellikleri 14-15 olup da hızı 17-18 olan kanat oyuncusu çok iyi isimler hariç yok zaten. Regenler hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Bence ortalama özellikleri var. Hızı çok çok iyi. FM de teknik top sürme ilk dokunuş gibi özellikleri 14-15 olup da hızı 17-18 olan kanat oyuncusu çok iyi isimler hariç yok zaten. Regenler hariç.

Alıntıları Göster
    Zaten bu haldeki takım için güzel bir transfer.

Geçen sene skora yaptığı katkı. Yaşına göre iyi gibi. Umarım Ersun Hoca'nın elinde etkili bir silah haline gelir bizde.

• Fabregas Monaco yolcusu
  • Keşke Reyes ile takas etsek bu elemanı. Amerika'da meksikalı oyuncular seviliyor ve popülerlikleri de var orda. Reyes + 1 milyon a bitirsinler bu işi :)
  • Trabzondaki castilloya benziyor çocuk,yabancı hakkimiz dolu şu an galiba ama taraftarın seveceği birisi gibi ...

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    fiziği türkiye için gayet iyi.

geçen sene ki garry performansı yapsın kafi. gerçekten oyuncu geçip hızla ceza sahasına bindiren oyuncu görmeyeli uzun seneler oldu. markovic vardı ama kronik sakattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Elimizde olmayan hızlı adam ihtiyacımızı karşılar en azından. Bu arada Houston dan hızlıca kariyere girip çektim. Fenerbahçe için 4 yıldız değil. 2,5 3 yıldız olur tahminimce Fener için.

Alıntıları Göster
    Robert Skov olsaydı eğer çok daha iyi olurdu. Elis için 5,00 mil. € civarı bir bonservis vereceksek eğer Skov için bütçe zorlanmalı 8,00 mil € civarına çıkılmalı. Eğer bu teklifte kabul görmezse şu zamanda (devre arası) Elis tatmin edebilir bizi. Birde Robert Skov'unda FM profilini atabilirmisiniz acaba ? Rica ediyorum Bende FM 18 mevcut. 19 almadım daha. FM 19'u devre arası transfer güncellemesi geldikten sonra ve daha fazla indirime girdiğinde satın alacağım.

• ksenhops kullanıcısına yanıt
    Elisi hiç bilmiyorum ama houstanda kullandığı kanatı otobana çeviren bir herif. Evet bizim ligde mücadeleci bir lig bir omuzda düşebilir mls ama eskisi gibi orası da çok sert bir lig skov olmassa mantıklı olabilir ta ki skov olmadı sanırım 5 vermişiz kabul edilmemiş 15-20 den aşağı satmayacak gibiler.

Elis 22 yaşında olması bir nevi avantaj birde honduraslılar öyle fizik kondisyon olarak çok güçlüler.1-2 milyona halledilirse iyi olur bence.
  • Ali koç küme düşürmeye kararlı kulübü.Elis bizim ligde iş yapmaz.Bu tazrdaki oyuncuların kralı gelmişti zamanında (Markovic) onu bile 2-3 maçta dövmekten beter edip sakatladılar.Skov alınabilse keşke tekniği de var dümdüz oyuncu değil.

• 
Sayfa: önceki 43654366436743684369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.