Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43524353435443554356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre Mor+Skov ve ya Fischer paketi güzel olur Ersun hoca adam eder emreyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu günleri hatırlıyorsunuz değilmi?
    Elli tane ortasaha alındı ama o günden bugüne tuttugunu koparan deli fişek gibi bir tane adam gibi ORTASAHA alınmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 6 Ocak 2019; 1:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Tolgay en iyi oynadığı dönemleri tüm sezona yaysa arsenalde rahat oynar.

Ama dünyanın en istikrarsız oyuncusu

Acayip top kaybı yapıyor

Tolgay+Serdar’ı alırsanız maç başı en az 1 gol yersiniz bunların hatasından
    harun da mac bası 1 alıyor zaten ıcerı.

her mac 3 gol kım atacak

valbuena ya tahammul edılmezken emre mor top kayıpları ve defans katkısı sıfırken 2 maca cıkamaz bızde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bu günleri hatırlıyorsunuz değilmi?
    Elli tane ortasaha alındı ama o günden bugüne tuttugunu koparan deli fişek gibi bir tane adam gibi ORTASAHA alınmadı
    Fenerbahçe'de bu geyikler 2009-2010 sezonundan sonra başladı. Hatta unutmam forumda insanlar profil fotoğraflarını kırmızı çarpı atılmış Baroni resmi yapardı.

Ondan sonra yalnızca Meireles biraz açlığımızı dindirdi. Onun da formu kısa sürdü.

• Obi mikel fabregas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Emre Mor+Skov ve ya Fischer paketi güzel olur Ersun hoca adam eder emreyi.
    Ersun hoca tanrı değil herkesi adam ediyor zaten adam, Ersun hoca bunu adam eder yok bunu eder diye diye. Ne kadar çöp varsa alalım diyorsunuz. Emre Mor alıp ne yapacaksınız çok merak ediyorum. Çöp kovası koy daha iyi futbol oynar. Hiç mi Emre Moru izlemiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank W.

Bizim böyle Genk-Anderlecht-Salzburg-Zagrep vb profillerde takımlarla işbirliği sıcak temas kurmamız lazım. Buradalardan mutlaka geleceğin yıldızı olacak futbolcular çıkıyor ve biz o futbolcular için basamak teşkil edecek kulübe dönmemiz gerek. Örneğin Mane Salzburgdan sonra Southampton değil bize gelmeli. Bazı arkadaşlar yazıyor Salzburg bu futbolcuları nerden buluyor falan ama biz bulsak da alamayız coğrafya kültür her şey etkiliyor 17 yaşındaki çocuk Danimarka'dan Belçika'dan ailesini bırakıp hiç bilmediği kültüre dine sahip bir ülkeye yerleşmek istemez Fenerbahçe müthiş bir kulüp olsa bile istemez ama 21-23 yaşlarında artık futbol kültürü oluşmuş profesyonel bir kişiliğe büründüğünde geleceğini parlatacağını düşünürse gelebilir.

Örneğin Salzburg tam bu yönde bir transfer yaptı ve gelecekte izleyin görün. Erling Braut Haland
    Haland müthiş futbolcu olacak. 4.5 milyona aldı salzburg ve çok şaşırdım bu transferin bu kadar ucuza bitmesine. 40-50 satarlar en az. Kuzey liglerinde acayip genç yetenekler var.

• Frank W. kullanıcısına yanıt
    Bizim vizyonumuz farklı ali koç vizyonu bu arada Haland namı ise tank o adamın. Büyük potansiyelli bir kaç seneye o oyuncu 30-40 okutur onu. Hocam bizdeki scout ekibi mangalcı tayfada ondan onlardaki ise gidip yakından adamı takip ediyorlar bizde menajerler gelip öneriyor öyle bakıyorlar. Onlar bir adamı 3-4 ay önceden gidip memlekette maçlarını izliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Obi mikel hayırlı olsun diyebilir miyiz?

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Şöyle düşün yiğithan daha antremanda bile sakatlanan bir oyuncu açıkcası bu zamana kadar sakatlıktan çoğu maçlara çıkamadı bile bu yüzden vermiş olabilirler.Yönetimin çok fazla kusuru var şimdiden bonservisleri saçıyor yerli ile dolduruyor ama sezon sonu bir çok adam gidecek onları satmalı araplar alır sadece ikili görüşmeleri iyi yapsalar 1-2 milyon kazansak bile kar derim.
  • tesadüfe bak. sadık için S4DIK diye marka uydurmuştum dalgasına, 44 numaralı formayı almış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

tesadüfe bak. sadık için S4DIK diye marka uydurmuştum dalgasına, 44 numaralı formayı almış.
    Sadık için demiyorum, boşta numara yok ama bizim takımda niye saçma sapan numaralar alınıyor? Sağ bek 2 alsın sol bek 3 alsın. Stoper ikilimiz niye 33-37? 4-5 olsun işte. Jailson veya topal varken köybaşı niye 6 numarayı alıyor ki?

Forma numarası takıntısı var bende. FMde dört dörtlük forma numarası veririm herkese, mevkisine ve yedeklik durumuna göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Sadık için demiyorum, boşta numara yok ama bizim takımda niye saçma sapan numaralar alınıyor? Sağ bek 2 alsın sol bek 3 alsın. Stoper ikilimiz niye 33-37? 4-5 olsun işte. Jailson veya topal varken köybaşı niye 6 numarayı alıyor ki?

Forma numarası takıntısı var bende. FMde dört dörtlük forma numarası veririm herkese, mevkisine ve yedeklik durumuna göre

Alıntıları Göster
    Ben de abuksabuk numara veriyorum stoper 12 numara paftan çocuk çıktı 44 falan

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ben de abuksabuk numara veriyorum stoper 12 numara paftan çocuk çıktı 44 falan

Alıntıları Göster
    İdeal 11'imde 11'den büyük numara olmuyor

Yedek sağ bek 22 alıyor, yedek sol bek 33, yedek forvet 99, yedek 10 numara 20. Hep böyle yedekler de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 6 Ocak 2019; 2:11:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

İdeal 11'imde 11'den büyük numara olmuyor

Yedek sağ bek 22 alıyor, yedek sol bek 33, yedek forvet 99, yedek 10 numara 20. Hep böyle yedekler de.

Alıntıları Göster
    33 stoper 6 sağ bek 2 stoper 4 ortasaha da çift yönlü ortasaha 9 forvet 7 en klas oyuncu 1-25 kaleci... 11, 12 numarayı pek kullanamıyorum çok dandikler

• Roman yolcudur. Serdar geliyor sanırım. Sonunda yumuşaktan kurtuluyoruz. Ersun "aramızdan ayrılanlar olabilir" demiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

33 stoper 6 sağ bek 2 stoper 4 ortasaha da çift yönlü ortasaha 9 forvet 7 en klas oyuncu 1-25 kaleci... 11, 12 numarayı pek kullanamıyorum çok dandikler

Alıntıları Göster
    7 sağa 11 sola veriyorum genelde. 11 sol ortasaha/sol açık numarası.

1930'lardan sonra uzun bir süre 2-3-5 oynadı takımlar. Ben bütün bu numaraların tarihini zamanında lefterle oynamış bir dedeyle muhabbet ettiğimde ondan öğrenmiştim. Hatta çizmişti nasıl oynadıklarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 6 Ocak 2019; 2:25:9 >

• martax32 kullanıcısına yanıt
    Şener bize ne kattı ki rakibe bir şey katsın. Vazgeçilmez, sürekli aynı form grafiğiyle oynayan bir bek değil. Ayrıca Fenerbahçe seviyesinde bir bek olduğunu düşünmüyorum.

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Benzia'nın bu kadar diniyle gündeme gelmesi yanlış. Getirilmesi yanlış. Kendisi benim gözümde Sow'dan daha çok adamdır. Kilo fitlik problemi yok. Çıkıp Allah biliyor vs de demiyor. Ha kafası dank etmiyor, klasik müslüman coğrafyasının ürünü ama Sow'a tepki göstermeyen insanların bu adama göstermesi doğru değil.

Benzia'nın bileklerin, topu alışını, çalımlarını seviyorum ama kendisinin sahadaki karakteri sadece bu kadar. Slimani'den başkasına pas vermeyecek kadar da tanıdık kafa. Keşke kimseyi kıyafetiyle vs yargılamasak. Hangi kültür, hangi görünümden olursa olsun. Kıyafetleri değil kötü olmalarının nedeni.
  • 
Sayfa: önceki 43524353435443554356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.