Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43504351435243534354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şener'le kafa kafaya bile olmaz. Adam kadrodışı bi kere
  • OneForSorrow kullanıcısına yanıt
    Şener'İn pozisyon bilgisi 0 bence. Ama ayağı iyi, çalım malım da atıyor. Öyle türk sağ bek zor.
  • Brahimi haberi çıkmış portekiz kaynaklarında. Muhteşem olur gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Liglerinde Samatta 15, Skov 18 ve Fischer 7 gol atmış. Keşke gelseler toplam 40 gol atmışlar. Maalesef bizim toplam 16 golumuz var.
  • şenerin defansif yönü berbat, seneye gg77 giderse iyi yedek olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldum olası şu oyuncu bizi istiyor, Bu oyuncu bizi istiyor tarzı açıklamalardan rahatsız oluyorum nedense, Hangi takım olursa olsun bir takımdan ayrılmamış ise o oyuncu için kötü bir durum oluşuyor, Alacaksan al işte ne saçma açıklamalar ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Şener'İn pozisyon bilgisi 0 bence. Ama ayağı iyi, çalım malım da atıyor. Öyle türk sağ bek zor.
    Aynen öyle tolgay gibi bir orta saha elbet bulunur ama yabancı sınırlaması düşünüldüğünde milli takımın bekini üstüne para vererek yollayamazsın.Beşiktaş her türlü karlı çıkar o işten az buz para da istemiyorlar
  • DimitriSelenin D kullanıcısına yanıt
    Aynen 15 e bir oyuncu alacak galatasaray.

Biraz araştırın lütfen.

Transfer geliri kadar gider olabiliyor. 8 rodrigues ( dolarla satıldı ), 7 milyon nerede ?

Maicon'u satsa, stoper falan nasıl alacak adamlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 5 Ocak 2019; 23:27:51 >
  • Şu Türk sağ bek kıtlığı zamanlarında beşiktaş gibi rakibe sağ beki eksik iken 28 yaşında hala önünde yılları olan sağ beki satmak takıma ihanettir. Böyle bir transfer umarım gerçekleşmez. Bırak takası, 10 milyon euro para verilse satılmaması gerekir.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Bence bu kıyafet, inanç vs. Meseleleri ile uğraşmak anlamsız.

Bu adam süper performans verse kimse bakmazdı namazına, kıyafetine. Aksine aynısından bulup alıp giyerdi bizim taraftar.

İnsanlar edebe aykırı olmadığı sürece istediği gibi giyinebilmeli. Yaşayabilmeli. Sow’da giyiyordu böyle şeyler ama hiç gündeme gelmedi. Ben bu fotoğraf servis edildiğinden beri çok rahatsızım şahsen.

Benzia başarılı değil. Takımdaki en potansiyelli oyuncu ama vurdumduymaz umrunda değil. Gitmeli. Benim için önemli olan bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Bence bu kıyafet, inanç vs. Meseleleri ile uğraşmak anlamsız.

Bu adam süper performans verse kimse bakmazdı namazına, kıyafetine. Aksine aynısından bulup alıp giyerdi bizim taraftar.

İnsanlar edebe aykırı olmadığı sürece istediği gibi giyinebilmeli. Yaşayabilmeli. Sow’da giyiyordu böyle şeyler ama hiç gündeme gelmedi. Ben bu fotoğraf servis edildiğinden beri çok rahatsızım şahsen.

Benzia başarılı değil. Takımdaki en potansiyelli oyuncu ama vurdumduymaz umrunda değil. Gitmeli. Benim için önemli olan bu.
    beyaz çorap terlik olmamış
  • Forvet transferi yapılmayacaksa slimaninin forma numarası değiştirilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Forvet transferi yapılmayacaksa slimaninin forma numarası değiştirilmeli.
    numaradan diyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

numaradan diyorsun?

Alıntıları Göster
    İslam adlı forvete o numarayı vermek hangi parlak zekanın fikriydi diyorum.

• Serdar Aziz hoşgeldin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar beleşe geliyorsa gelsin. 1 kuruş para veriyorsak gelmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

İslam adlı forvete o numarayı vermek hangi parlak zekanın fikriydi diyorum.

Alıntıları Göster
    Bizim Barış, Berke falan hiç uyarmıyor mu acaba?
  • Serdar Aziz derbide çirkeflik yapmamışmıydı, bu adamı almak ne vizyonunuz batsın. Rezilsin Ali Koç.
  • Tolgay transferinde fena kazık yemişiz.Hem alternatif sağ bekimizi hem de türk statüsünde bir oyuncuyu bu kadar ucuza bırakıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

4.5 milyon bonservis konuşuluyor, umarım doğrudur, iki takımda kazançlı çıakr.

Alıntıları Göster
    Piyasa değeri bile 3.5 milyon euro olan gözden çıkarılmış adama 4.5 milyon veriyoruz demek bunu dışarda söyleme
  • 
Sayfa: önceki 43504351435243534354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.