Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43244325432643274328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ''Fenerbahçe Tolgay ile Şener takası + Bir miktar para ile anlaşıyor'' Birde 3 yıllığına 40 milyon avroluk bir sponsorluk anlaşması var. Kaynak:Ferudun Niğdelioğlu Trt sporda söyledi.
  • İnş olur heyecanlandım ağa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlara katılıyorum.Volkanla ilk başta sözleşme yenilenmeyip kaleci antrenörü olarak sezon boyu devam Edip sene sonunda jübile yapılmalıydı. Fakat ne olursa olsun Fenerbahçe'nin uzun yıllar kaptanlığını yapmış, yeri geldiğinde çok kritik maçlar getirmiş ,hırslı ve Fenerbahçe sevgisinden zerre şüphe etmeyeceğim Volkana muamele bu şekilde olmalıydı. Basın açıklamasını izlerken Volkanin konuşmakta güçlük çektiğini görüp uzulmeyen Fenerbahçeli var mı? Ben üzüldüm şahsen .

Bu arada Ferdi Barış ve Berkeyi acilen duzenli oynamak şartıyla kiraya vermemiz lazım . Bu sene onların senesi değil , bu sene bizim için artık tarihi meseleye dönüştü işin şakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

İnş olur heyecanlandım ağa

Transfer olursa sen yapmış sayılırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

Merhaba, nasılsınız?

Hoca gibi hoca ikisi de.

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Yalan hocam Sporx habire durmadan atıp tutuyor böyle bir şey yok. Bildiğim Kadarıyla yabancı kontenjanı zaten dolu şu an için bizim. Yerliye yönelirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Hoca gibi hoca ikisi de.

Alıntıları Göster

Fener'de nasıl gidiyor transfer durumları, takip edemedim pek 2 gündür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

Fener'de nasıl gidiyor transfer durumları, takip edemedim pek 2 gündür.

Alıntıları Göster
    Gazeteler menejer şişirmesi haber yapıyor, Emre Mor, Yasin gibi. Sadık ile ilgilendiğimizi başkanları söyledi ama bjk gidecek gibi duruyor. Tolgay da geliyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 3 Ocak 2019; 23:33:3 >
  • Helal olsun Fatih hoca'ya.Şunu yapabilecek birisi var mı bizim kulüpte ? Takır takır dökmüşler twitter ergenlerinin hesaplarını.Aynısını salça malça ergenlere de yapılsa dert tasa kalmayacak

• Yerli bek yokken Şener'i vermek hata olur Tolgay'a.

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Hocam futboldaki hizmet-maaş ile özel sektörde ki hizmet-maaş mantığı aynı değil.

Hiçbir özel sektör çalışanının kovulduğunda tepki koyacak milyon tane fanı olmaz. Hatta tersinden düşünürsek herhangi x bir kişi sırf kamuoyu tepkisi var diye kovulabilirken, futbolda bir sahiplenme vardır.

Melodan biz tiksinirken gs’de simgedir. Simge oyuncular istediğiniz kadar sevmeyin camianın direkleridir. Onlara olan sevgi camiaları camia yapar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Helal olsun Fatih hoca'ya.Şunu yapabilecek birisi var mı bizim kulüpte ? Takır takır dökmüşler twitter ergenlerinin hesaplarını.Aynısını salça malça ergenlere de yapılsa dert tasa kalmayacak

Hocam naptin o saydigin isimler ali kocun yonetim kurulundaki onemli isimler

• Ali Koç ve onun vizyonlu destekçileri ne durumdasınız? Var mı transfer?

Bu arada sormak istiyorum siz Ali Koç destekçilerine yapılacak transferleri Comolli'mi yapacak yoksa Ersun hoca mı? Ersun hocanın dediği oyuncular alınacaksa, sezon başında yüzlerce defa sorduğum soruyu tekrar sorayım Comolli ne işe yarıyor?

Bu Ali Koç başarılı falan olamayacak arkadaşlar. Zaten biraz daha böyle giderse tepkiler kendisine yönelmeye başlayınca aile direk artık bırak soyadına zarar veriyorsun deyip koyacak tepkisini sonrası malum zaten. Bunu daha sezonun başında söyledim, bir başkanın gelip ilk icraatı çok borç var deyip bahane aramaksa o adam başarılı falan olamaz. Sanki Bjk ve Gs'nin hiç borcu yok.
  • Bu nedir yav şaka falan mı? Gerçek olmadığını düşünüyorum. Bu dünyada acıyacağım en son insan Volkan Demirel’dir herhalde ama şu fotoğraf gerçekse harbiden acıdım adama. Gülemedim bile.

• KEŞKE İMKANIMIZ OLSA DA AYEW'İN SÖZLEŞMESİNİ UZATABİLSEK

-Sir Koç

Rüyalarıma giriyor artık şu cümle

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

Hocam naptin o saydigin isimler ali kocun yonetim kurulundaki onemli isimler

Alıntıları Göster
    Eski başkanlar tribündekilere para yedirirler yerini sağlama alırlardı.Şimdi devir değişti tribün apaçileri yerini sosyal medya ergenlerine bıraktı.Bunlar ne derse o oluyor kulüpte.Yarın yönetimle ters düşsünler isyan fitilini ateşleyenler de bunlar olacak.Çok büyük bir topluluğu etkileyecek güçleri var 50 bin,75 bin,100 bin,160 bin takipçi ne demek Anadoluda daha az nüfuslu ilçeler hatta iller var

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Haklısınız katıldığım yerleri muhakkak var , ancak bu kulüpte oynuyor diye tepki verecek binlerce fan kazanmış şahıslar bu gücü kulübe Karşı pazarlık unsuru yada yaptırım gücü olarak kullanmaya çalışırsa bu adilane değildir. Bunu Volkan’dan bağımsız söyledim. Ayrıca Volkan’ın basın toplantısı düzenlediği ortamı sonradan gördüm , orası Samandıra tesisleri ise kulübümüz ciddi anlamda yanlış yapmıştır. Fakat kampa gittikleri otelde bir masa ise yine yanlış yapılmıştır ama Samandıra kadar değil.

Volkan olur ahmet olur , Mehmet olur hiçbir Fenerbahçe futbolcusu öyle bir ortamda basına beyanat vermez, vermemelidir. Eğer dediğim gibi orası Samandıra ise kulübün çok büyük hatası vardır. Kulübün yazıyorum diye kelime cambazları çıkıp sallanmasın açıklamasını yapayım. Kulübün kararı yönetim kurulu ve Başkan’ın kararıdır. Bu kararı onlar aldılarsa ayıp etmiş , yanlış yapmışlardır. Fenerbahçe değeri taşıyan hiçbir futbolcu öyle bir ortamı haketmemektedir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Eski başkanlar tribündekilere para yedirirler yerini sağlama alırlardı.Şimdi devir değişti tribün apaçileri yerini sosyal medya ergenlerine bıraktı.Bunlar ne derse o oluyor kulüpte.Yarın yönetimle ters düşsünler isyan fitilini ateşleyenler de bunlar olacak.Çok büyük bir topluluğu etkileyecek güçleri var 50 bin,75 bin,100 bin,160 bin takipçi ne demek Anadoluda daha az nüfuslu ilçeler hatta iller var

Yazik kulup ne hale geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan konusu da ayrı bir olay zaten.

Bu vasıfsız herif ne ara simge oldu bu kulüpte onu anlamadım. Şampyionluk falan mı kazandırdı? Örnek Rüştü izleyin Trabzon deplasmanındaki kurtarışları, Hami'nin kaç tane frikik atışını çıkardı.

Geçen sene yediği salak salak gollerle bizi şampiyonluktan eden adamlardan. İsmail Kartal döneminde Gençler deplasmanı ve Akhisar'dan yediği gol sırf konsantrasyon eksikliğinden yediği goller.

Geçen sene Beşiktaş kupa maçında yaptığı saçma sapan hareketten sonra zaten özür dilemeyi bırak bir daha stada bile sokulmaması gereken bir adam. Bu dingile bu kadar yüz veren de maalesef Aziz Yıldırım başka biri değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

KEŞKE İMKANIMIZ OLSA DA AYEW'İN SÖZLEŞMESİNİ UZATABİLSEK

-Sir Koç

Rüyalarıma giriyor artık şu cümle
    Yakın zamanda mı söyledi bunu Mister Vizyon
  • 
Sayfa: önceki 43244325432643274328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.