Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39733974397539763977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon başı Aziz başkan gitmiş Ali başkan gelmiş iyi sayılabilecek isimler transfer edilmiş. Gidip fener taraftarına sorsan "ligde 15. hafta kaçıncı oluruz?" diye, herhalde milyon tane taraftarlar hep ilk 3 bekliyordu. En kötümseri 5. oluruz felan derdi :)

Beşiktaş taraftarı olarak, maçlarınızı takip eden biri olarak bence yerli bir hoca ile anlaşmamak en büyük yanlışınız oldu. Aykut'un gitmesi hata değildi ama yerine gelecek isim yerli olmalıydı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Fenerbahçe'nin formasının 2. olduğunu bilmiyor muymuş? 78 gol attık da n'oldu? 7'si Karabük, 5'i Kayseri'ye.

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe'nin forması 2. olur gibi romantikliklerle bitirdiniz koskoca camiayı ya çok üzücü.

Al çıkıyoruz sahaya formayla nerde 2.lik :) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Alıntılayan 3 kişinin 2'si olayı çakmamış. Forumun yaş ortalaması bayağı düşük herhalde. 12/13 sezonunu bile hatırlamıyorlar.

Alıntıları Göster
    Valla bende şaşırdım Hocam 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galibiyet almamız çok zor diyor. Ligin en iyi kadrosu elinde senin sahada bir şeyler yapman lazımdı. Oynamayan futbolcuları oyundan çıkarmazsan kazanamazsın.

• Bu sonuca hiç şaşırmadım. Maçı izlemedim zaten. Takımın durumu belli seneye bu kadronun yarısı yok ya kiralık ya da sözleşmelerinin son senesi. Takımın başında antrenör de olmayınca haliyle sonuç bu oluyor. Kimse umursamıyor.

• Ali koç olduğu sürece zerre üzülmüyorum.beter olsunlar.

• Seçimleri Ali Koç kazanmadı, Aziz Yıldırım kaybetti. Taraftar Aziz Yıldırım'dan nefret eder duruma gelmişti. Yılların birikimi vardı seçimlerde patladı. Aziz Yıldırım'ın karşısına kim gelse kazanacaktı. Ali Koç görevi bırakmazsa bir sonraki kongrede karşısına orta üstü kalitede kim çıkarsa çıksın kaybeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmemati

Comolli vs hala kovulmadı mı?
    parası ödenemediği için daha Cocu kovulamadı. Bir tazminat da Comolli ye çıkarma sen de
  • Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt
    Şaka maka Feneri dediğiniz yöntemden başka hiçbir şey kurtaramayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Galibiyet almamız çok zor diyor. Ligin en iyi kadrosu elinde senin sahada bir şeyler yapman lazımdı. Oynamayan futbolcuları oyundan çıkarmazsan kazanamazsın.
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 9 Aralık 2018; 22:34:53 >
  • Bu ve bunun gibilere inat bu durumda bile vasıfsız hocana fırsat çıkmayacak.
    [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
  • Yapılması gereken artık belli . Ersun Yanal’ı getir bu seneden itibaren gelecek sezonu planlamaya başla.Avrupaya katılım için,Türkiye Kupası hedefi koy. Uefa’da gidebildiğin kadar ilerle. Ersun Yanal’ı ben de istemedim ama bazen şartlar sizi zorlar. Şu anda Fenerbahçe’nin başka çıkış yolu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

Ben asıl mart ayından sonrasını merak ediyorum Ali KOÇ kendi açıkladı mart ayından sonrası karanlık diye.

Aha buraya yazıyorum 6 aya kalmaz kulübü araplara satacaklar. Bunlar daha iyi günleri
    ekonomik olarak gs daha büyük sıkıntıda olabilir. futbol anlamında fenerbahçe fail etti ama. takım maaş maliyetini düşürdüler, epey oyuncu sattılar. kiralıklar seneye döndüğü zaman maaş bütcesi ciddi manada düşmüş olacak. gs nin elinde dursunun kitlediği 4m üstü maaş alan çok adam var. seneye CL geliri olmazsa GS ciddi krize girer.
  • Toplu blok konusu. Azizci ve aykutculari topluca bloklayin gecin

• Haftaya Erzurum macindan alinacak bir mağlubiyet halinde Ersun Yanal da kurtaramaz Ali Koc ve yonetimini, durum o kadar cok ciddi.

Su takima Koeman ne yapsin, adam elinden geleni yapıyor, yarin acilen Volkan, Atif ve Dirar affedilmeli.

Harunla olmaz o kale, Volkanla da olmaz o kale ama en azindan tecrübesiyle goturur bu yılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 9 Aralık 2018; 21:35:28 >
  • Ali gitsin ersun gelsin !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

Toplu blok konusu. Azizci ve aykutculari topluca bloklayin gecin
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 9 Aralık 2018; 22:36:21 >
  • Ooov Dostum bu vizyon bir harika evrenselleşiyoruz

• Acil müdahale lazım. Ali Başkanı zamanında çok destekledik ama Aziz'i özletmesin. Böyle bir ihtimal olmamalı. Yerli hoca gelmeli takımdaki bazı çöp oyuncular ve Comolli gönderilmeli. Başka çaremiz kalmadı. Gelen geçen 3-5 atıyor.

• mmemati kullanıcısına yanıt
    Şuanda resmî olarak teknik direktörünüz Cocu, durum o kadar karışık yani

• 
Sayfa: önceki 39733974397539763977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.