Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20452046204720482049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Josef gitti Topal'ı bonus verelim diyorsun ee tatlı su Fenerbahçelisi adam bu futbolcular gidince orta sahayı nasıl kuracaksın ha size kalsa Elmas-Ferdi oynar değil mi sizde genç oyuncu mastürbasyonu yaparsanız vizyon diye gezersiniz ortalıkta takım başarılı olmuş olamamış kimin umrunda.

Alıntıları Göster
    Kardeşim bu ikili varken yaşadığımız başarıları bana anlatirmisin. . Ben mi farkında değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Aynen sözleşmesi bitmesine 4 ay kalan adamı 13 milyon€ ya satmak başarısızlık..

Ulan ne tipler var , laf söylesen ceza yiycen !*!
    bizde herkes akıllı 13 ü verenler de aptal diyorsun galiba. ortadaki gerçek rakam o olsa bile bana pek inandırıcı gelmiyor bu son dakika vuruşları. sonuç olarak güzel hareketler bunlar. bu arada forum istatistiğime baktım da 6 kişi bloklamış beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

trollemek için yazmıyorum ama gomis için 6m az. hadi yönetim ve ft istemeyebilir ama pazarlamada bir sıkıntınız var
    Gomis sakat adam, bayilma ihtimali yüksek yaş 33 6 Milyon yeter

• 53 dk kaldi Arabistan’da transferin kapanmasina bakalim nolacak ya Arabistan ya Fransa.

• gomis bayılmaz tamam yaş 33 ama 29gol attı. araplara allayıp pullama pazarlama satış stratejisini herkes yapamaz.malın varsa iyi yönlerini öne atacaksın sanırım araplarda gomis'in sorun yaşadığını biliyorlardı.comolli olsa 10m'a okuturdu

• man utd kullanıcısına yanıt
    O üye hep öyle hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

gomis bayılmaz tamam yaş 33 ama 29gol attı. araplara allayıp pullama pazarlama satış stratejisini herkes yapamaz.malın varsa iyi yönlerini öne atacaksın sanırım araplarda gomis'in sorun yaşadığını biliyorlardı.comolli olsa 10m'a okuturdu
    Mesele comi değil gomis bitik adam sakat belli yani FT keriz değil en golcü adami göndersin bariz sıkıntısi var zaten zam istiyordu sürekli gitmesi gs içinde bizim içinde iyi oldu

• 12 Milyon Euro Josefden cok iyi para ama yerine kim gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Hocam altın bir kural var. Hiçbir başarı cezasız kalmaz.

Gomis'in zam talebinde bulunduğu haberleri çıktı. Ki kendi açısından çokta haksız sayılmaz. Adam geçen sezon, takımın tek forvetiydi. Hiç aksamadan, 40 maç oynadı. Yaklaşık 40 gole de katkı verdi. 9 kez maçın adamı seçilmiş.

Bu adam 33 yaşında. Vazovagal Senkop rahatsızlığı var. Normalde bir sezonda, takımın tek forveti olarak aralıksız 40 maç oynaması, bu yaşta mucize.

Bu sezon kalsaydı 3.350.000 € maaş alacaktı. Belhanda ve Feghouli 4 - 4.500.000 civarı kazanacak. Kendi akranı golcülerin maaşı da belli az çok. Negredo,Burak,Adebayor... Hiçbirinin maaşı 3.5 aşağısı değil.

Maaşına zam istemiş olması, kendi açısından anormal değil yani. Şiddetle reddedilmiş talebi. Bütün bunlar olurken de, 33 yaşına gelmiş Donk'un sözleşmesi aynı tarifeden hatta zamlı olarak 2 yıl uzatıldı.

Bu noktadan sonra iki taraf için de ipler koptu. Galatasaray yönetimi süreci iyi yönetmedi. Yönetemedi değil yönetmedi. Çünkü Terim'de Gomis'i istemiyordu esasında. Tam anlamıyla tercih edeceği bir oyuncu tipi değil. Onun için de bu durum bir fırsat oldu gibi. Kupa maçında son penaltıya da bilerek bıraktı. Kaçırırsa fırsat doğar diye.Oyuncuyu kazanıp,anlaşmak yerine kovdular resmen.

Malı mundar etmiş oldular bir yerde. İşi bilen ellerde en az 10 civarına pazarlanacak oyuncu, yok pahasına gönderildi.
    Yerine de muhtemelen toy, hızlı birini alacaklar ama Gomis'in yarısı kadar katkı veremeyecek.
    Ben büyük zarar edeceğimizi düşünüyorum. Bu durum en çok sizin takıma yarayacak sezon içinde. Uzun uzun yazıp kirlettim konunuzu, kusura bakmayın. Mesaja cevap vermek istedim.

Alıntıları Göster
    çok güzel özetlemişsiniz. piyasada acayip bir forvet kıtlığı var . hal böyle olunca ufak bir parlayan topçu 15-20 milyon euro oluyor. bizim takımlarımız da o parayı veremeyeceğinden ötürü bir nevi kıyıda köşede kalanları topluyor.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Hocam hem pazarlamada sıkıntı var hem de oyuncuyu mundar ettiler tabiri caizse. Bu saatten sonra kimse çıkıp 10-15 vermez,sanmıyorum.
  • Slimani

Ayew Baris

Suarez Elmas

Sissoko

Coentrao Reyes Skrtel Sener

Berke

Madem Rafinha’ya opsiyon koydurup satmak istiyor Barca o halde suareze yönelelim ha olurda Rafinha olursa sahsi fikrim daha hos olur. Umarim Ozan ve ya Topali 3-5’e okuturuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: drgripin

Kardeşim bu ikili varken yaşadığımız başarıları bana anlatirmisin. . Ben mi farkında değilim

Alıntıları Göster
    Hocam takım başarısızsa fatura Topal veya Josef'e mi keselim? Josef-Emre-Alex Şöyle bir orta saha sizce başarısız olabilir miydi?

Josef üstüne düşen görevi gayette yerine getiriyordu.

Bu adamdan 10 numaranın meziyetlerini göstermesini bekleyemezsin. Adam savaşçı orta saha. Rakibi karşılar, topa basar, rakip hücumlarına keser ve takımı atağa kaldırır. Josef bunların hepsini eksiksiz olmasa da başarıyla yerine getiriyordu.

Göreceksiniz Josefin eksikliğinde orta saha direncimiz ne kadar düşecek. Umarım Appiah, Josef tarzı bir futbolcu bulabiliriz.

• aynen öyle malın varsa iyi taraflarını öne çıkarırsın.pazarlamada bir sanattır.neyse hayırlısı olsun sizin için

• Bu arap transferleri kanımca hep bir şüpheye sahip. Arkadan pis isler dönüyor olmasa bu paraları vermezler gibi.

• Ahmet Ercoşlar 8 numarada geliyor yazmış :O
  • Dirar nolacak tek sıkıntım bu çöp gene eldemi patlicak son 44 dk haydi Al Hilal Al Ahli. Gece gece yapin şovunuzu yansin buralar.

• <3 AL AHLI SAUDI SPORT CLUB <33

• quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Ahmet Ercoşlar 8 numarada geliyor yazmış :O
    nerede yazmış hocam , twitter hesabında göremedim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

nerede yazmış hocam , twitter hesabında göremedim de.

Alıntıları Göster
    Cevap olarak yazmış

https://twitter.com/chemedya/status/1032711693619666944?s=19

• Culyano ve josef bu 2 çöpten 23 milyon euro kazandık yemin ederim yılın transfer başarısıdır bunları bu rakamlara satmak..helal olsun comolliye maaşını çıkardı

• 
Sayfa: önceki 20452046204720482049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.