Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.522
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    3419 Mesaj

Arkadaşlar Diego Reyes adlı arkadaş nasıl bir topçu bileniniz var mıdır ? Fm profilinden ya da you tube videolarından hareketle bir kanıya varmak yanlış oluyor bunu daha önce tecrübe ettim :D Bilenler bilgilendirebilirse çok sevinirim.

25 yaşında kaç senedir Porto da oynayan fena sayıda da maça çıkmamış bir stoper neden bu saate kadar imzalamadı acaba ? Özellikle Porto etiketi de üzerindeyken. Şüpheli bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Adamlar Süper Lig'de ki futbolcular için yanıp tutuşuyorlar
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Teğmen
    233 Mesaj
    genelde negatif bir insanımdır ama frey konusunda iyi hislerim var. videolar yanıltıcı olabilir ama izledigim kadarıyla senelerdir ihtiyacımız olan bir forvet tipi. 3 senelik sözleşme yapalım. çöp çıkarsa da şansa. bonservisi 2.5'tan az olmalı. değeri o çünkü. maaşı da isviçrede topçuların 300-400 bin euro oldugunu varsayarsak en fazla 1.5 milyon euro olmalı. zaten aldığının 3 katı ediyor nerdeyse. kabul etmek zorunda. yoksa zurichte çürüsün

Bana kalırsa tüm kiralık transferler işlevsiz adama 4-5m yıllık maliyet yapıyorsun seneye yok kaldı ki sakatlandı mı bkz Janssen para çöpte.

FFP nedeniyle mecburuz birazda yinede sabretmekte fayda var henüz 2. Haftadayız yeni gelen adamlara sallamak yersiz bence. Biraz daha beklemekte fayda var kaldı ki bir planımız yok şuan taktik olarak. Kimse bireysel olarak iyi değil.

|
    |
    SSgn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

genelde negatif bir insanımdır ama frey konusunda iyi hislerim var. videolar yanıltıcı olabilir ama izledigim kadarıyla senelerdir ihtiyacımız olan bir forvet tipi. 3 senelik sözleşme yapalım. çöp çıkarsa da şansa. bonservisi 2.5'tan az olmalı. değeri o çünkü. maaşı da isviçrede topçuların 300-400 bin euro oldugunu varsayarsak en fazla 1.5 milyon euro olmalı. zaten aldığının 3 katı ediyor nerdeyse. kabul etmek zorunda. yoksa zurichte çürüsün
    Niye 1.5 milyon Euro verelim onu anlamıyorum ben. Adam Zürih'te çürüyecek bize gelmezse, kariyer fırsatı gelmişken 1 milyon Euro'dan fazla vermek saflık olur, hep biz mi fedakarlık yapacağız biraz da oyuncular fedakarlık yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 23 Ağustos 2018; 0:45:17 >

|
    |

Neresi güvenilir hocam Fotomaç ve a sporu kaynak gösteriyor adam

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kiralık oyuncuya karşı değilim. Bjk feda sezonunda kiralıklarla işi götürdü. Yüksek bonservisle aldığın adam oynamazsa sıkıntı oluyor elde patlıyor. Ama biz feda sezonunda doğru işler yapamıyoruz şu anda.

|
    |
    illfeel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kante1907

Arkadaşlar Diego Reyes adlı arkadaş nasıl bir topçu bileniniz var mıdır ? Fm profilinden ya da you tube videolarından hareketle bir kanıya varmak yanlış oluyor bunu daha önce tecrübe ettim :D Bilenler bilgilendirebilirse çok sevinirim.

25 yaşında kaç senedir Porto da oynayan fena sayıda da maça çıkmamış bir stoper neden bu saate kadar imzalamadı acaba ? Özellikle Porto etiketi de üzerindeyken. Şüpheli bir durum.
    Fm de fb ye alıyorum pası idare eder ama markaj, top kapma ve poziyon alması olağan üstü 2 sene oynatıp atleticoya 20m civarı bir paraya sattım orda da banko oynuyor. Oyunda 200 üzerinde 145 gücü var.
    |
    |

|
    |

Aynen katılıyorum ama beklemek gerek şuan her şey değişti birden tak diye makine gibi işleyen bir çark olmaz. Bjk bunu yaparken Bilicle bir temel oturttu ve üzerine koydu hep. Ben de şuana kadar pek memnun değilim. Özellikle sponsorumuz yok hala hazır denilen sponsorlar yok oldu. Yine de beklemek zorundayız.

|
    |
    SSgn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yibo90

Fenerbahceye hoşgeldin Reyes. Geç oldu ama kavuştuk

Bahsettiğiniz reyes fotoğraftaki değil. Aşağıda kidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlackerTR -- 23 Ağustos 2018; 0:58:42 >

• Yüzbaşı
    655 Mesaj

Onları gördümde adam bizim transfer yalanlamasını da paylaşmış. Adam şimdi de Souza'nın sosyal medya hesaplarını felan paylaşmış. İlginç. 50 bin takipçisi felan var.

|
    |
    ismail58000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hepside bizim vatandaşlardır hocam gece yatarken Souza 10 a gitse dirar 5 valbus 5 soldado 5 diye hayal kuruyorum :)

Çoğu insanda böyle ve bu yüzden bu tarz yerleri takip ediyorlar rahatlamak için bazı çıkarcılarda bunu kullanıyor

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Esprisine yazdım onu

Reyes Romandan bir iki tık daha iyi , ayağı iyi. Gerçek stoper. La ligada iyi kötü iki sezon geçirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SlackerTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Böyle böyle battik. Orada 300-400 bin Euro aliyorsa en fazla 600 bin euro verilmeli. Kabul etmiyorsa teşekkür edilmeli.

|
    |

|
    |

bizim oğlan dellenmeye başladı
    |
    |
Media Sözlük
Sohbet
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.