Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2002. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    transfer edildigini yazmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Bence tek stoper 3 ön libero ile oynayalım.

Skertel

Topal souza Neustader

Maksat bekler olmasın

Alıntıları Göster
    Hocam 3-4-3 oynayın Hasan Ali ve Isla yı at kulübeye en güzeli

Neustadder Skrtel Yiğithan

Barış Eljif Josef Valbuena

M.Frey Slimani Ayew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 23 Ağustos 2018; 1:58:47 >
  • 12 milyona josef işi biter klübün yaptığı açıklamada josef bizim için değerli bir oyuncudur ibaresi çok açık şekilde yaptığınız teklife karnımız tok biraz daha arttırımda satalım denektir.

Bu arada sosyal medyanın transferde ne kadar etkili olduğunuzda gözlermizle görüyoruz. Biz josef alırken nedir ne değildir hiç bilmiyorduk ne videosu vardı ne oyuncu hakkında adam akıllı bir bilgi ama bugün fb taraftarı resmen Arapları kandırarak josefi adeta bir casemiro gibi pAZARLADI Arapların hepsi nasıldı istiyor josefi. Bu transfer 10 milyon üstüne biterse çok net taraftara yazar. Sabahtan beri Twitter’da Arapların yorumunu okuyorum istemeyen 1 tane bile yorum görmedim adamlar resmen kösede aşık oldular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Bende bekler oynamasın diye zorladım ne yalan söyleyeyim şöyle ucuz yollu genç dinamik teknik bekler sıcak ülkelerden bulamadı sayın comolli adam 8 yıl futbol takip etmemiş muhtemelen nasıl scouting bu ayew slimani isimler beni ne kadar mutlu etsede scouting bu değil.
    Gökhan Gönül ve Caner gibi adamlar olsaydı keşke yav bekler aşırı zayıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Hocam 3-4-3 oynayın Hasan Ali ve Isla yı at kulübeye en güzeli

Neustadder Skrtel Yiğithan

Barış Eljif Josef Valbuena

M.Frey Slimani Ayew

Alıntıları Göster
    Biri sakatlansa adam kalmıyor ben mi oynayacağım, Kameni mi oynayacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Biri sakatlansa adam kalmıyor ben mi oynayacağım, Kameni mi oynayacak?

Alıntıları Göster
  • OreoNewAccount kullanıcısına yanıt
    Twitterdan gördüyseniz o hesap fake.
  • Bu adamlar zengin diye her oyuncuya gel sana 5m maaş demiyorlar kardeşim. Kaldı ki oyuncu ben gitmek istemiyorum burada yaşamaktan memnunum derse 100m bile verseler gönderemezsin.

Teklif vardır mutlaka yoksa bu kadar yankı olmaz kaldı ki bu iş sadece Türk medyasından çıkmıyor karşı tarafta delirmiş gibi.

Sen her şeyi paraya bağlıyosun da bu adam yaşadığı yerden memnunsa başka planları varsa o iş olmuyor.

Benim kendi fikrim zaten olmayacağı yönünde.

• Fenerbahçeye en acil stoper sol bek ve kaleci gerekli bence.

Gitmesi gerekenler :

Volkan Kameni Hasan Ali Dirar Valbuena M Topal Neustadder Ozan Tufan Soldado
  • Bı josef denen salatalıgı alacak takım kimse Allah razı olsun onlardan

• Baba Frey ne ya ? Hayatımda daha kötü transfer çok az gördüm.

Sol bekin Hasan Ali, acilen futbolu bırakıp sanayi sitelerinde meslek öğrenmeye yönelmesi gerekirken her hafta Saraçoğlu'nda top koşturuyor. Sol bek iddiası yok.

Stoper alternatifi yok, hala ortada bir stoper iddiası yok.

Ozan meselesi çözülemedi, hala Josef-Topal oynuyor ?

Ama forvet alalım biz kanki 20 gol atar Frey kemiksiz aynen.

• Üşenmedim 90 dk maçını izledim sizin için...incelemem;

"yönetim fernandaoyu göndermeyecekti yaaa" diye forumu darlayanlar, fiziği tekniğin önünde tutanlar, hayvandao sevenler hadi iyisiniz yeni fernandaonuz hayırlı olsun.

Bi kere, takım oyuncusu.... gol atmasa bile sahada varlığını hissettiren tarzda bi oyuncu.çok küfür yemez çünkü çok çalışıyo taraftar sever böyle adamı, soldado gibi sahadan silinmiyo
    Ama eğer ayağına topu alıp 2 kişiyi çalımlayacak KLAS bi oyuncu arıyosanız o adam frey değil. Teknik sayılmaz ama top ayağına çarpıp 2 metre ileri de açılmıyo, nobre de çok teknik değildi...

Oyunu tamamen fiziksel üstünlük üzerine kurulmuş ama haksızlık etmeyim fernandaodan daha iyi oyuncu
    lakabının hakkını veriyo, tank gibi, stoperlerin sevmeyeceği tarzı var, ezmek imkansız çok zorluyo çok rahatsız ediyo, yani mesela karşısında serdar aziz ne yapar başedebilir mi emin değilim, her kafayı vuruyo her topa ayak sokuyo..fernandaodan farkı daha hızlı daha atletik. Önüne top atsan sürer, zaten oyun içinde sürekli koşu yoluna top istiyo..

aslında fernandao yerine kalite ve işlev olarak Keneth andersonla kıyaslamak daha doğru olur, bence keneth anderson kalitesi var. Yırtıcı santraforun çok moda olduğu dönemlerde gelseydi ortalığı yıkardı heralde...

Sonuç:
    slimani daha teknik daha tehlikeli daha klas kalıyo freye göre, topu daha iyi saklıyo ayağında, ilk tercih slimani olur heralde, frey hamle oyuncusu olacaktır bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 23 Ağustos 2018; 2:31:48 >
  • Bu josef salatalıgı ne işe yarar

Uzaktan şut atarmı YOK

Çalım atarmı YOK

Kafa golu atarmı YOK

İyi orta yaparmı YOK

Ara pası atarmı YOK

DURAN top kullanırmı YOK

AGA BU ADAM NE İŞ YAPAR ???

• Şöyle bir çöpe nasıl para dökülür hiç anlamıyorum. Yaşı da o kadar genç değil ki pişirelim. Tutmayacağı çok belli. Bonservis bedelinin havaya uçacağı ilk kez bir transferde bu kadar açıkça belli oluyor.
    Anlaşıldı. Comolli ile de olmayacak. Öncekinin yaptığı gibi sağlam para çarpıp gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 23 Ağustos 2018; 2:16:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

Souza’nın instagramında FB oyuncusu yazıyor muydu bazı yerler kaldırdığını söylemiş.

Arap kulübü delirdiyse alır fakat zor gibi geliyor bana.
    Kulüp yalanladı bugün. Souzaya teklif falan yokmuş. ELde kaldı yani.
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    İncelemeniz için teşekkürler.

• Arap basını son dakika geçiyor 12.000.000 m€ karşılığında transferin gittiğini ilerleyen saatlerde açıklanacağını yazmış hepsi. Eğer doğruysa çok iyi kazıkladık Arapları.

• Led bir' vele diştiri

Vela di seau diftiri

Led bir' vele diştiri

Vela di seau diftiri

https://twitter.com/Okaz_Sports/status/1032404045691019264?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Niye 1.5 milyon Euro verelim onu anlamıyorum ben. Adam Zürih'te çürüyecek bize gelmezse, kariyer fırsatı gelmişken 1 milyon Euro'dan fazla vermek saflık olur, hep biz mi fedakarlık yapacağız biraz da oyuncular fedakarlık yapsın.

Alıntıları Göster
    doğru diyorsun da düzen böyle maalesef. cocu da psv'de 440 bin euro alıyordu bizde 2 milyon alıyor
  • Hayırlı olsun. Josef de Souza 12,00 mil. €'ya Al-Ahli kulübüne satıldı.

• 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.