Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Hocam ben de sizi severim, eksik olmayın. Kötü niyetli falan olmadığınızı da biliyorum o yüzden elimden geldiğince açıklama yapayım. Bakın Benfica maçında Souza-Topal mi vardı? Yoktu, ee müthiş pas akışı falan mı sağlıyordu takım? Geçen sezon Vardar içerideki maçta Souza yoktu yine, ne yaptı takım?

İnsanlar ezbere yorum yapıyor, sanıyorlar ki Josef-Topal olmasa takım müthiş hücum oynayacak, takir takır dikine oynayacak...Yok böyle bir şey

4 resmi maç oynadık, hepsinde de gol yedik. Peki bu maçlarda kaç pozisyon verdi bu takım? Souza-Topal üzerlerine düşeni yapiyorlar zaten, Volkan gelen her şutu yerse, Slimani öyle net pozisyonda o topu kaleye sokamazsa elbette maç falan kazanamazsın. Üzücü olan taraftar günah keçisi olarak belirlemiş Topal-Souza'yı, her puan kaybinda bu adamların suçu olsa da olmasa da bütün suçu bu adamlara yıkıyorlar.

Mesela bugün Ayew hiçbir sey yapmadı ama 10 mesajdan 9 tanesi Topal-Souza'yı elestirirken Ayew'e laf eden yok. Souza-Topal yerine Kante-Matic olsa Ayew Messi'ye dönüşmeyecek, Giuliano efsane milimetrik paslar atmayacak. Şu anda hücumda sorumluluk almaya çalışan tek oyuncu Barış ise durup bir düşünmemiz lazim hata nerede diye.

Alıntıları Göster
    Hocam katılıyorum ama Souza topalın pas akışını durdurduğu bir gerçek.Benfica maçında niye yapamadık?Adamlar çünkü müthiş bir baskıyla oynadılar.Evimizde oyunu domine ettik zaten.Benim demek istediğim getir ferdiyi kulübeye. koy sahaya giu(giderse 8 Ekici ile olmaz o iş)-eljif-josef veya topaldan birisini.O zaman takır takır oynarız bu tip takımlara.Avrupa Ligi'nde atıyorum Allah korusun Chelsea çıktı diyelim.Onda da çek josefi stoperlerin ortasına 5li oyna topal kalsın orta sahada.Bu ikisi beraber ortasahada oynamamalı benim demek istediğim o.Zaten geriye hızlı bir stoper alırsak buna gerek kalmaz bile.

• Arkadaş ne anlatıyorsunuz ya gol yedin kenarda 10 dk değişiklik hesapladılar sanki bana 5 bilinmeyenli denklem çözüyorlar bu neyin rahatlığı gelip burda Cocu'yu savunuyorsunuz adamı delirtmeyin anasını satayım yaa.
  • Giuliano'yu mumla arayacağız.
  • yyaydin kullanıcısına yanıt
    bana göre azizle aykut keşke kalsaydı bu oyuncularla 5 sene daha oynamak zorunda kalırdınız üstüne de 10 sene men yerdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whesper

hocam adam 10 gol attiysa 8i penalti.
    alex de 28 attığı sezon 9'u penaltıydı. ronaldo messi de 50 gol attıkları sezon 12-13 tane penaltı atıyorlar. adam 15 gol atmış 6'sı penaltı herhalde. penaltı futbolun içinde olan bir şey. ayrıca takımda iyi bir penaltıcı var işte kötü mü
  • Bu kaybın en büyük sorumlusu Volkan'dır kim ne derse desin. Fifa'da zorluğu amatöre alır ve orta sahadan kaleye şut çekersin ya. Kaleci de üzerine gelen topu üzerine alır ya. Hah işte Volkan o amatör kaleci golü yedi. Yazık ya.

Slimaniyi ben beğendim. Top indiriyor, pas atıyor, kaybetmiyor, geri yardıma geliyor falan çok iyi forvet ama istediği pozisyonları bir türlü bulamadı. Sebep ne?

JOSEF-TOPAL ikilisi...

20 milyon taraftar yanlış da bu teknik direktörler mi doğru bilmiyorum. Biz sıkıldık artık bu ikiliyi izlemekten. Takımı öyle bir kısırlaştırıyor ki kimse tam verim gösteremiyor.

Allah bu Vitoru bildiği gibi yapsın takımda Topal var zaten Souzayı niye getiriyorsun. 4 senedir o lanet herifin berbat kadro yapılandırmasını çekiyoruz. Josef-Topal beraber oynadığı sürece ben bu takımı izlemem kardeşim.

Topal-Eljif-Alper

Topal-Eljif-Ekici

Topal-Eljif-Giuliano

Topal-Eljif-Valbuena

Topal-Eljif-Ferdi

Topal-Ekici-Alper

Topal-Ekici-Giuliano

Topal-Ekici-Valbuena

Topal-Ekici-Ferdi

Topal-Ozan-Alper

Topal-Ozan-Ekici

Topal-Ozan-Giuliano

Topal-Ozan-Valbuena

Topal-Ozan-Ferdi

Souza-Eljif-Alper

Souza-Eljif-Ekici

Souza-Eljif-Giuliano

Souza-Eljif-Valbuena

Souza-Eljif-Ferdi

Souza-Ekici-Alper

Souza-Ekici-Valbuena

Souza-Ekici-Giuliano

Souza-Ekici-Ferdi

Souza-Ozan-Alper

Souza-Ozan-Ekici

Souza-Ozan-Giuliano

Souza-Ozan-Valbuena

Souza-Ozan-Ferdi

Oğuz Kağan-Eljif-Alper

Oğuz Kağan-Eljif-Ekici

Oğuz Kağan-Eljif-Giuliano

Oğuz Kağan-Eljif-Valbuena

Oğuz Kağan-Eljif-Ferdi

Oğuz Kağan-Ekici-Alper

Oğuz Kağan-Ekici-Giuliano

Oğuz Kağan-Ekici-Valbuena

Oğuz Kağan-Ekici-Ferdi

Oğuz Kağan-Ozan-Alper

Oğuz Kağan-Ozan-Ekici

Oğuz Kağan-Ozan-Giuliano

Oğuz Kağan-Ozan-Valbuena

Oğuz Kağan-Ozan-Ferdi

Ozan-Eljif-Alper

Ozan-Eljif-Ekici

Ozan-Eljif-Giuliano

Ozan-Eljif-Valbuena

Ozan-Eljif-Ferdi

Ozan-Ekici-Alper

Ozan-Ekici-Giuliano

Ozan-Ekici-Valbuena

Ozan-Ekici-Ferdi

gibi bir çok orta saha varyasyonu var. Kimi oynatsın diyenler için yazdım bunların hepsini teker teker. Çok sıkıldım Josef-Topaldan işsiz gibi uğraştım evet. 4 farklı TD, aynı kanser taktik.

OYNATMAYIN ŞU İKİLİYİ

YETER ARTIK JOSEF-TOPAL YETER!!!!!!!!!!

• Sabah Cülyano gitti diyince bana sövenler nerdesiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 dakika değişiklik hesaplayıp hücumcu bek Şener'in yerine Elmas'ı sağ beke, forvet almak yerine ne oynadığı belli olmayan Alper'i alan aşırı vizyoner teknik bir kadromuz var.
  • MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    Kendi başkanınız açıkladı hocam teklif yok diye.Cocunun sistemine uymayan bir oyuncu.Aslında bizim orta sahada eljif hariç hiçbir oyuncu sisteme uymuyor.Topal-Souza ikilisinden biri(şuanda mecbur oynatılıyor) eljif-ofansif 8 numarayla kadro değişir.Biraz zaman lazım sadece,birazcık anlayış.

• Ekici’yi gönderin. Gitsin. Onun oynadığı her maç 1 kişi eksik gibi oynuyoruz. Kabız gibi oynuyor.

• Giuliano'dan gelen parayla Stoper+Kaleci alırsak sezonun dönüm noktası olur, yazin bir kenara

• quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Şu forumdakilerin çoğu fenerli değil.Sosyal medyada da fenomen geçinip bahşs reklamı yapan o ergenler de fenerli değil.Aykut Kocamanın tırnağı olamaz bu Cocu denen futbol cahili.Ali Koçun da vizyonu bu işte.Ultraslanın dediği gibi harbiden küçük Aziz Yıldırımmış.

Cl den elen transfer yap.

İlk hafta puanları kaybet çöp adamlarla sözleşme yenile.

Başarılı olan bir teknik direktörü gönder.

Alıntıları Göster
    Başarılı TD. Hadi canım şaka yapıyor olmalısın. FB tarihinin en vasifsız td'sine başarılı demek, Zico'ya, Ersun'a hakarettir.

• Her yenilğimizden hem görsel hem sosyal medyada anında bir gomme başlıyor ve bizim yorumcu ve taraftar bunu yapıyor az önce bizim emre bol barışı gomuyordu asporda 18 yaşında iyi Mac çıkarmış bir adamı !! ya bir oyuncu ya cocu ya oyun sistemi herkes birilerini birseyleri suçluyor bence berbat top oynamadık kazanadabilirdik volkan yine sezona çok kötü başladı onun ilaci klube , 4 5 Mac otursun panter oluyor , bence Josef elmas oynamali , oyuncuların sisteme uyum sorunu var cocu icin bekleyelim olumlu şeyler var takım öne hızlı oynamaya çalışıyor belide bu mağlubiyet bize iyi gelir

• Tam o satırları yazarken giu gitti.

16 gol 9 asist tek sezon katkısı.Umarım yeri dolar

• MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    He he istedik siz elimizden kaptiniz. Hayirli olsun gule gule kullanin...

• Cocu açıkladı gulliano gidiyor gözümüz aydın

• Gui gittiğine göre bakalim hangi çöpler gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Ekici çöp yahu. Şu adamın ismini Fenerbahçe ile aynı cümlede kullanmayın. Adam leş.

Alıntıları Göster
    top kapıyoruz ekici kendini gösteriyo, ama topal hasana aliye atıyo, hasan ali taca atıyo

top kapıyoruz ekici kendini gösteriyo, souza şenere veriyo, şener ayewe, ayew rakibe...

şenerde pas falan yok, atağın yönü değişsin falan yok, 40 metreden uçurtma gibi orta yapıyo bolca
  • 
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.