Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31723173317431753176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk 4 deki takimlar bu hafta oynadiklari gibi oynarlarsa basaksehirle yarisiriz sadece. Basaksehir bizden daha iyi oynuyorlar ama en azindan bizim ne oynadigimiz belli kendimizi gelistirebiliriz. diger iki takim ise yanina bile yaklasamaz tamamen pata kute hakemlerle gazla ilerliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Hocam josef çağırılabilir. Brezilya ön libero eksikligi yaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Hocam josef çağırılabilir. Brezilya ön libero eksikligi yaşıyor.

Fernandinho ile Casemiro oynuyor, çok zor oynaması.
  • oyuncunun dünya kupasına çağırılması bile piyasasını yükseltir hele o takım brezilya ise.josef yedekte bile otursa 0 dk oynasa da piyasa yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

senin türün eksikti senle tam oldu forum

Bu konuda düzgün birini görmediğinden böyle düşünmüş olabilirsin.Tiner kokusuda yok ne yapıyorsunuz

Hep mi boş konuşuyorsun yoksa bozuk saat misali dolu konuştuğunda oluyor mu ?

Edit : silinen postunu da hesaba katarak yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 23 Ocak 2018; 22:18:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

quote:

quote:

Bu konuda düzgün birini görmediğinden böyle düşünmüş olabilirsin.Tiner kokusuda yok ne yapıyorsunuz

Silinmeden alıntılayamadın mı ?

Sacma sapan bir tez ortaya atıyorsun bide bunu kendin bile inanmayacağın şeylerle destekliyorsun

Bjk - sivas çekişmesinde anadolu takımları bjkyi desteklermiş fener olsaydı sivası desteklermiş bak sen .Birde gereksiz bilgi verip sivas 3 buyukleri yendi için diğerlerinide yenere getiriyor

Anadolu takımları olaya fb gs bjk diye bakmaz. İstanbul takımları derler.Taraftarıda bizans der. Bir çok şehire gittiğim için genel konuşabilirim.Kendim eskde ikamet ediyorum. Hepsinden nefret ederler.

Sen kendi çapında saçmala loserlığını rakipler oynadı ona alamadığa getir sonra bende bunu kabul etmemi bekle.Yav he he

Sivas düzgün oynasaymışta şampiyon olsaymış.Hiç bir anadolu takımıda şampiyonluk yarışında istanbul takımını desteklemez.

Bursaya verdiğin şampiyonluk kendi beceriksizliğiniz.Son maç nerdeyse 20 tane net gol poziyonunu değerlendireme sonra futbol bize karşı hadi ya öyle mi gerçekten

Mesajımıda sen sildirdin sindirememiş olabilirsin

Bozuk saat misali bile olmuyormuş sende öğrenmiş olduk . Bloklamamak için denemek istemiştim ama olmadı :)

bloklandınız

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Silinmeden alıntılayamadın mı ?

Sacma sapan bir tez ortaya atıyorsun bide bunu kendin bile inanmayacağın şeylerle destekliyorsun

Bjk - sivas çekişmesinde anadolu takımları bjkyi desteklermiş fener olsaydı sivası desteklermiş bak sen .Birde gereksiz bilgi verip sivas 3 buyukleri yendi için diğerlerinide yenere getiriyor

Anadolu takımları olaya fb gs bjk diye bakmaz. İstanbul takımları derler.Taraftarıda bizans der. Bir çok şehire gittiğim için genel konuşabilirim.Kendim eskde ikamet ediyorum. Hepsinden nefret ederler.

Sen kendi çapında saçmala loserlığını rakipler oynadı ona alamadığa getir sonra bende bunu kabul etmemi bekle.Yav he he

Sivas düzgün oynasaymışta şampiyon olsaymış.Hiç bir anadolu takımıda şampiyonluk yarışında istanbul takımını desteklemez.

Bursaya verdiğin şampiyonluk kendi beceriksizliğiniz.Son maç nerdeyse 20 tane net gol poziyonunu değerlendireme sonra futbol bize karşı hadi ya öyle mi gerçekten

Mesajımıda sen sildirdin sindirememiş olabilirsin

Bozuk saat misali bile olmuyormuş sende öğrenmiş olduk . Bloklamamak için denemek istemiştim ama olmadı :)

bloklandınız

Cevap veremeyince tabi bloklarsın.Sende benim dediklerimi haklı buluyorsun Sadece kendin kabullenemiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar lütfen tartışacaksak saygı çerçevesinde ve birbirimize hakaret içermeyecek şekilde tartışalım. Aksi taktirde mesajlarınıza işlem yapılacaktır. Teşekkürler..
  • Sen onu bırakta fatih terim ile çöp oyununuzla, leş derbi performansinizla nasil sampiyon olacagini düşün.

• Aziz yine yemekler veriyor başkanlık için.Ben artık emin oldum bu adam ölmeden bize huzur yok.

Bu arada gslilere cevap vermeyin giderler.Adamlar şu an bjk v2.Uzay futbolu oynadıklarını sanıyorlar.
  • bize bu futbolla şampiyon mu olacaksınız diyen adamlar hakemler olmasa şimdiye bizden 6 7 puan fark yemişti

ah adam gibi yönetim yok ki şu hakem hatalarına dur diyecek. biz de bunları çekmezdik gelip burada boş yapmazlardı en azından.
  • jannsen 11 maç 2 gol. 5 aralık’ta sakatlandı. henüz ne zaman döneceği bile belli değil. jannsen kahraman ama rvp kan emdi değil mi? algı böyle bir şey işte... yazık.

sakatlık oyuncunun elinde olan bir şey değildir. bunun için kimse kimseyi suçlayamaz. sadece söylemek istediğim jannsen’in performansı kötü. zaten jannsen bugün var yarın yok. kiralık oyuncu neticede. çok abartılıyor. jannsen’e gösterilen tahammülün yarısını kral fernandao’ya ve leblebici soldado’ya gösterilmesini diliyorum.

• Bu ne ya, forumu amacının dışına çıkartmışsınız. Herkes kendi takımının durumunu tartışsın diye açılmış bir konu ama rakiplerimiz konuyu istila etmiş görünüyor. Arkadaşlar karşılıklı tartışma istiyorsanız bir konu açıp orada devam edin isterseniz. Şu hali ile forumun son birkaç sayfası işlevsizleşmiş tartışmalarınız nedeni ile.
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Fernandao>Soldado+RvP

• Janssen haberlerini okudum ve içim daraldı 3 hafta daha yok diyolar inşallah yalandır.En kritik maçların olduğu dönemde sistemin bence en önemli parçası olan Janssen sakat diğer umut bağladığımız Giuliano sakat bu kadar şanssızlık olmaz bütün ümitler Valbuena'da. Fernandao ve Soldado bu işi kıvırsalar muhteşem olur. Ekici için ne demeli bilemiyorum Allah şifa versin oynarsa puanlar kazandırır.
  • Arkadaş millet Vagner Love u alıyor biz hala jansen diyoruz wallahi yazık
  • sadece janssen giuliano ve josefin şu anki piyasası gsnin tüm yabancılarının toplamından yüksektir
  • ingilterenin alay konusu gomis
    ingilterenin şutladığı fernando
    ingilterede çöküşe geçmiş feguli
    hiç bi avrupa takımında tutunamamış belhanda..
    başka söze gerek yoktur heralde
  • Vitor Van Persie'yi kesince çarmıha gerenler, Aykut Valbuena'yi kesince ya sus pus ya da kılıf bulmaya çalışıyorlar. Yetti artık şu adama verilen tolerans. Uzun bir yazı gerekli bizdeki yerli Vs yabancı hoca ayrımcılığı. Bana göre iki yüzlülüğün daniskası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim sakatlardan 11 kursak ligi 2. bitirir.
  • 
Sayfa: önceki 31723173317431753176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.