Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31273128312931303131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam darbe olmadan sakatlandı... hayır kasabın biri gelse biçse herifi tamam hata %80 aykutta %20 de kasapta derim de bu herifin 3. 4. darbe olmaksızın sakatlanışı demekki herif çalışmıyor. rotterdama gitse 2 3 maç sonra sakatlanırdı sorun hocalarda değil yiğithanda. herifin ömrü 30 dk çünkü... henüz bırak 90'ı 45dk tamamlayamadı. ayrıca sanki barça almış gibi muamele etmeyin ya alt tarafı yarım dönem hollanda 2.lig seviyesindeki bi takıma yedek olarak gidiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Aykut KOCAMAN nefretimizsin....

Bu aptallık değil, bu bildiğin sinsice yapılmış kötülük. Hem kulübe hem oyuncuya...

Transfer olan oyuncunun fizik durumundan SANA NE !

Derdin madem fizik, 2. yarı oynayacağını umduğumuz Eljif Elmas neden oynatılmadı ?

Sen kötü kalpli, art niyetli, kulübe elinden gelen zararı vermeye çalışan bir korkaksın....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykutculara yazmama kararı aldım artık.Bu artık başka bi seviye yani vitor zamanından bile vahim durum.Bide asıl sıkıntı vitor zamanında vitorcularin sayısı azdı,aykutcularin sayısı da fazla.

Ve hayir,ben şucu bucu diye ayırmıyorum.Fenerbahçe'ye gelen her hoca şans hak eder,bu nefret ettiğim Aykut kocaman olsa bile,ama eğer takım kötüye gidiyorsa ve sen hala hocayı savunuyorsan,bu takım tutmak değil hoca tutmaktır.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Türkiyede hatta abd-kanada gibi ülkeler hariç dünyanın bir çok yerinde futbol kulüpler için her şeydir.

Madem öyle Aziz Yıldırım zamanında bizim ve gs nin aldığı kupaları yazda başkanın ne kadar başarılıymış görelim.

• SSgn S kullanıcısına yanıt
    Siz basketbolda Avrupa şampiyonu olunca sevinmiyorsunuz o zaman...
    Yada kadın basketbolda yada erkek voleybolda vs vs vs ...

Ben bir spor kulübü taraftarıyım HEm basketbol maclarına hem futbol maçlarına aboneliğim var. Sizin için herşey dmek olabilir benim için değil...

Karşılaştırma yapacaksanız tüm alanlarda karşılaştırma yapın da görelim işinize geldiği gibi çevirmeyin işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 17 Ocak 2018; 19:30:37 >
  • bu takım bu sene 3.lüğü kovalar.

ikincilik bile çok zor.
  • futbolda iyi olmadktan sonra.

voleybolda , masatenisinde iyi olmuşsun. boş.

o şampiyonlar ligine giremedikten sonra.

lokomotif futboldur. 10 tane euroleague kupası al.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Konu futbol konusu ben mi yanlış görüyorum? Futbol konusunda su topundan mı bahsedeceğiz. Aziz içinize işlemiş tıpkı onun gibi alakaya maydanoz örnekler veriyorsunuz. Size azizle mutluluklar ben Sayın Ali Koç geldiği gün bayram yapacağım. Aziz-aykut gibi başarısızlığa mahkum kişileri körü körüne destekleyen birine daha fazla cevap yazmaya gerek duymuyorum.

• bitcoin patlamış aykut dirarı aldıracağına 4.5m ile kulübe bitcoin alabilirdi başımızda adam gibi bi td olsa şuan 4.5 m olmuştu size 100m
  • Yiğithan olayı ile birlikte '' Aykutçu '' tayfanın TROLL olduğunu anladım .

Eğer troll değillerse de problem başka bir şeyden kaynaklı , ama ben dillendirmek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Yiğithan transferi iptal şu çocuk ne zaman parlama fırsatı bulsa sakatlanıyor

Peki ertesi gün transfer olacak adamı oynatmak pislik değil de nedir ?Buna nasıl bi bahaneniz var merak ediyorum.

Saracak yer mi arıyorsunuz her futbolcunun daima sakatlanma riski vardır transfer olsaydı orda sakatlanmayacağının garantisi mi vardı?

Dertleri Yiğithan değil ki bunların.Daha 1 maç tamamlayamayan adamı neden önemsesinler?

En iyi yaptıkları işi yapıyorlar yani iftira atıyorlar.

O kadar kötü niyetliler ki bunlar, mesajlarından bile nefret dilini anlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerli Jön

Yiğithan'ı 15dk'da Kjaer yaptılar çocuk 11 oynadığı her maç istisnasız ilk yarıyı tamamlayamadı şimdi de Allah'ın çöp takımına 3 aylığına kiralanıcaktı ama ya diye yaygara koparıyorlar

bu takımın teknik direktörü Aykut KOCAMAN anca eme eli keç gelence eykete kevcek diye avutursunuz kendinizi

bunu o kafanıza sokun hadi şimdi yallah basketbola

Beşiktaşlı ya da Gsli olduğunu , yallah baskete diyerek açık etmene gerek yoktu .
  • Kupadan Trabzon ve Başakşehir elendi... Bizimkiler hala Yiğithan diyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

quote:

Yiğithan'ı 15dk'da Kjaer yaptılar çocuk 11 oynadığı her maç istisnasız ilk yarıyı tamamlayamadı şimdi de Allah'ın çöp takımına 3 aylığına kiralanıcaktı ama ya diye yaygara koparıyorlar

bu takımın teknik direktörü Aykut KOCAMAN anca eme eli keç gelence eykete kevcek diye avutursunuz kendinizi

bunu o kafanıza sokun hadi şimdi yallah basketbola

Beşiktaşlı ya da Gsli olduğunu , yallah baskete diyerek açık etmene gerek yoktu .

YALLAH BASKETE HADİ YANDAN YANDAN FUTBOLUN BAŞINDA AYKUT KOCAMAN VAR

Çevir gazı yanmasın , troll hesabına girince daha dikkatli yazarsın artık

edit : kazmış o ne gazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 18 Ocak 2018; 1:13:15 >

• Dirar'ı beğenen tek insan Oğuz çöp yazmış bu takımın gençlerini değerlendirmek sana mı kaldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Açın eski türk filmlerini izleyin hep fenerden bahsedilmiş keza taraftar sayıları da öyle.Fener en büyüktü ta ki aziz gelene kadar.Aziz'in başkan olduğu dönemden bugüne kadar gs 19 yılda 21 kupa almış biz ise 11.Neyin başarısı?Fenerbahçe tarihini bu adamla sınırlayan fenerli değil Azizcidir kimse kusura bakmasın.

Özhan Canaydın da sayısız FB mağlubiyetleri gördü.Bunu ne yapacaksınız Başkan düşmanları

• Arkadaşlar Aykut Kocamanı ve futbol takımını beğenmeyenler yallah gidebilir basketbola. neden kendinize işkence ediyorsunuz
  • yiğithan olayında aykut hocanın suçu yok. sakatlık konusu kader kısmet olayıdır

• quote:

Arkadaşlar Aykut Kocamanı ve futbol takımını beğenmeyenler yallah gidebilir basketbola. neden kendinize işkence ediyorsunuz

Mesajları siliyorlar zaten boşuna yazma.FB düşmanı kaynıyor burası.

Tek dertleri Fenerbahçeye sallamak bunların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

Arkadaşlar Aykut Kocamanı ve futbol takımını beğenmeyenler yallah gidebilir basketbola. neden kendinize işkence ediyorsunuz

Mesajları siliyorlar zaten boşuna yazma.FB düşmanı kaynıyor burası.

Tek dertleri Fenerbahçeye sallamak bunların.

admine pm attım tam olarak ne sebeğle silindiğni bilelim de bu fenerbahçe düşmanlarına o şekilde hitap edelim

adamlara futbolu beğenmiyorsanız yallah baskete diyorum kızıyorlar üstelik aykutu ve oynana futbolu sevmiyorlar işe bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerli Jön -- 17 Ocak 2018; 21:10:49 >

• 
Sayfa: önceki 31273128312931303131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.