Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27952796279727982799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyse ki Kasımpaşa ile oynuyoruz. Yoksa ne yapar eder rakibin kaybettiği hafta berabere kalırdı yine bizimkiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Neyse ki Kasımpaşa ile oynuyoruz. Yoksa ne yapar eder rakibin kaybettiği hafta berabere kalırdı yine bizimkiler.

Fenerbahçe'yi küçümsüyorsun, biz bugüne bugün akhisara yenilmiş, kayseriye 3-1den puan vermiş, hatta 4-1 yenilmiş takımız daha yakın tarihte.
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    Opta'ya baktım. Kasımpaşa ile oynadığımız 29 maçın 22'sini kazanmışız. Kaza olmaz herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Opta'ya baktım. Kasımpaşa ile oynadığımız 29 maçın 22'sini kazanmışız. Kaza olmaz herhalde.

Challange accepted.
  • Zaman geçmek bilmiyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Deplasmanda 1. Sırada Kendi evinde 9. Sırada Olan Fenerbahçe. Yazık ki ne yazık.

stadın ismine ellerini sürmeyeceklerdi

Vitor dönemi stadın ismi değiştirilmişti ve Saraçoğlu'nda 17 maçta 14 galibiyet 3 beraberlik almıştık Yok stadın ismi, yok taraftar gelmiyor bunların hepsi bahane. Takım iyiyse bir şekilde kazanırsın

• Maç kimle?

• bakalım yine böyle fırsatı değerlendirmemek için ne gibi aptallıklar yapacak takım.
  • valbuena ve isla yok allahım bu nasıl bir sınav 4 senedir ?
  • Alper ciddi ciddi santrafor oynuyor ben bile inanamadım. Aykut hep devşirme oynatıyor.

• Cok merak ediyorum valbueana ve isla oynatmamasinin sebebi ne fenerbahce dusmanimi bu adam ? Dirar oynuyor valbueana kulubede şaka gibi.

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Hep diyorum hain bu adam hain.Aykut-Aziz ikilisi haindir bu kadar basit.Allah belalarını versin.
  • Ben de çok merak ediyorum, Isla neden oynamıyor? Valbuena sakatlıktan yeni çıktı, tamam ama Isla'nın bildiğim kadarıyla sakatlığı yoktu.

Şener defansif yönden çok kötü bir bek. Taktik açısından Isla'nın yerine oynaması için hiçbir sebep yok. Bu adam ne yaptı? Aykut Kocaman'a küfür mü etti?

• Defansci kafası yüzünden Dirar'ı Lens yerine aldırdı dedim. Bu adam sağ açık için geldi dedim. Aykut abinizi korumak için "Isla piyangodan çıktı o yüzden mecbur Dirar sağ açık oynuyor" dediniz. Buyrun Isla yokken bir kere bile Dirari bekte denemedi daha. Bir saniye bile. Dirar bek yapıp, Valbu ile oynayamaz mi ? Bugün bu kötü ligde bu sırada isek tek suçlusu "Kendi adına gereğini yapan" Aykut Kocaman yüzündendir.

• Adam kazanan kadroyu bozmak istemiyor. Bilmiş bilmiş konuşmayın.

Bu işin yüzde 50'si kimyadır. Mevcut 11'le güzel bir hava yakaladık, bunu devam ettirmeyi istemek çok doğal.

Konuşun istediğiniz kadar, nasıl olsa maç sonu yine yeller esecek burada...
  • Kadro gerçekten gözlerimi kanattı. Umarım 3 puanı alırız bir şekilde.
  • mehmet topal olduğu sürece, işin sonunda kaybetmeye mahkumuz. Bu adam 4 seneki kısırlığın sebebi. Bu adam banko oynadığı sürece şampiyon olamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Ben de çok merak ediyorum, Isla neden oynamıyor? Valbuena sakatlıktan yeni çıktı, tamam ama Isla'nın bildiğim kadarıyla sakatlığı yoktu.

Şener defansif yönden çok kötü bir bek. Taktik açısından Isla'nın yerine oynaması için hiçbir sebep yok. Bu adam ne yaptı? Aykut Kocaman'a küfür mü etti?

Isla sakatlandı hocam Osmanlı maçında.
  • Bu nasıl 11 ya isla yol valbuena yok ya valla kanser olucaz

• Eksiklere rağmen kazanırsınız, rahat olun.
  • 
Sayfa: önceki 27952796279727982799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.