Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25452546254725482549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Yine bir şey yazacağım hakaretten uzaklaştırma alacağım. Burası ağlama duvarı mı ? Neden bütün ezikler gelip burada ağlıyor ?

ne hakareti

hakaret etmeden ceza yapıştırıyorlar.

anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashley j williams

bırakın şu beşiktaşlıları

geçen haftanın acısı kolay kolay dinmediği için buradan çıkamıyorlar.

Öff sıktınız siz de ya arkadaşım biz bok gibiysek adamlar da bal gibi gelir burada sonuna kadar dalga geçerler, önce bir kendimize bakalım. Aynı şey GS kötü olduğu zamanlar, BJK kötü olduğu zamanlar Fenerliler tarafından yapılıyordu, kim kötüyse her zaman onla dalga geçilir Türkiye'de. Bıktım şu konuyu çarpıtmalarınızdan.

"Geçen haftanın acısı" ne arkadaşım, adamlar Fener'e kaybettikten 2-3 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde hani şu bizim 10 senedir gidemediğimiz yerde gümbür gümbür oynayıp maç kazandı, bilmem farkında mısın? Fener'e kaybetmek çok koyar mı onlara? Hem ligte hem Avrupa'da adamlar döktürüyor bir kendinize gelin ya neyin acısı çıkmıyormuş geçen haftadan onu anlamadım? NE ACISINDAN BAHSEDİYORSUNUZ SİZ ADAMLAR YOLUNA DEVAM EDİYOR NE DİYORSUN SEN?!

Adamlara koymaz o derbi hala farkında değil misiniz sevgili renktaşlar?! Saplantı haline getirdiniz bazı şeyleri.

YETER ARTIK, DAHA KENDİ TARAFTARIMIZ ÇOCUKÇA DÜŞÜNCELERE SAHİPKEN BİZDEN BİR CACIK OLMAZ !

• quote:

Orijinalden alıntı: k62545

quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

Hakem yüzünden yenildik diyen bir tane FB li arkadaş görmedim. Değil 10 kişi 9 kişi 12 kişi oynasakta kazanmamız zordu zaten. Konu bu değil. Konu BJK nin kayırılması. Derbinin faturasının hemen kesilmesi. Taraftar çaresiz. Sinirden geberiyor. Ama elimizden bişey gelmiyor. Açık ve net şekilde bjk nin kayırıldıgı gercegi su götürmez bir gerçek.

Hakem yüzünden kaybetmedik bunu diyen yok zaten diyorsunuz.
    Peki derbinin faturası nasıl kesildi dün? bu faturada ne var 3 puan yoksa?
    Ayrıca dün sahada Beşiktaş mi vardi? nasıl kayirildi dün?
    Beşiktaş in gecen hafta verilmeyen bir penaltı bir golü var, Fener in dün verilmeyen neyi var?

Beşiktaş in kayrilma kollanma ayaklarını bırakın lütfen.
    Hakemlerden de TFF den de Tupcuden de sizden daha fazla nefret ediyoruz.
    Biz o Tupcuden neler çektik. 7 yıl önce kurtulduk ondan. Ve çok şükür kulüp 3-5 yıl içinde toparlandı.
    Ama sanki 2 yıl önce TFF başkanı olmuş da geldiğinden beri Bjk şampiyon yapıyormuş gibi sallıyor millet.

Sana 10-15 tane karsılastırmalı fotograf koyarım kayırılmayı anlarsın o zaman. BJK nin kayırılması için sahada olmasına gerek yok. Nasıl fatura diyorsun dimi. Alper GS macında yok. Malatya macında ise skrtel neto ikilisi yok !! En basit aklıma gelen örnegi vereyim. Geçen sene TS maçında Quaresma 3 kere atılmadı. O maç sampiyonluk yolundaki en önemli maçtı.Adam O.ç diyor 1 maç ceza yiyor. orta parmak cıkarıyor ( Talisca) 1 maç yiyor. VE sen hala BJK kayırılmıyor diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Öff sıktınız siz de ya arkadaşım biz bok gibiysek adamlar da bal gibi gelir burada sonuna kadar dalga geçerler, önce bir kendimize bakalım. Aynı şey GS kötü olduğu zamanlar, BJK kötü olduğu zamanlar Fenerliler tarafından yapılıyordu, kim kötüyse her zaman onla dalga geçilir Türkiye'de. Bıktım şu konuyu çarpıtmalarınızdan.

"Geçen haftanın acısı" ne arkadaşım, adamlar Fener'e kaybettikten 2-3 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde hani şu bizim 10 senedir gidemediğimiz yerde gümbür gümbür oynayıp maç kazandı, bilmem farkında mısın? Fener'e kaybetmek çok koyar mı onlara? Hem ligte hem Avrupa'da adamlar döktürüyor bir kendinize gelin ya neyin acısı çıkmıyormuş geçen haftadan onu anlamadım? NE ACISINDAN BAHSEDİYORSUNUZ SİZ ADAMLAR YOLUNA DEVAM EDİYOR NE DİYORSUN SEN?!

Adamlara koymaz o derbi hala farkında değil misiniz sevgili renktaşlar?! Saplantı haline getirdiniz bazı şeyleri.

YETER ARTIK, DAHA KENDİ TARAFTARIMIZ ÇOCUKÇA DÜŞÜNCELERE SAHİPKEN BİZDEN BİR CACIK OLMAZ !

heee

sanki cl yi alıcak beşiktaş.

döktürüyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

BJK kayırıldığı için Ali Palabıyık 2 sezondur FB-BJK maçlarına atanıyor değil mi?
    BJK kayırıldığı için BJK'nin gördüğü son 8 kırmızı kartın 5'ini Ali Palabıyık veriyor değil mi?
    BJK kayırıldığı için üst üste FB ve Trabzon maçları olduğu halde 3 tane kırmızı (biri maçtan sonra) veriliyor değil mi?
    BJK kayırıldığı için Şampiyonlar ligi'nde üst üste 2 galibiyet alan tek takım değil mi?

Fanatiklik gözünüzü bürümüş. Allah ıslah etsin. Kayırılan tek takım Fenerbahçedir. Bu futbol ile kümede kalması için ciddi çaba sarf ediliyor.

3. büyüksünüz konu tartışmaya kapalı. O yüzden biyerleriniz fazla oynamasın
  • Bırakın Td falan aykut 2-3 yıl daha kalır zaten bu sezon büyük ihtimalle eğer aziz yine aday olup seçilirse ya devam eder yada gönderilir ama tabloya bakılması lazım. Devre arasında falan gönderilme durumu falanda olmaz. Seneye ali koçun gelmesi ise her şeyi değiştirecektir diye düşünüyorum yoksa tablo hiç iyi olmayacak.
  • aykut kocamanın devre arasına kadaryolu var.

nereye 2-3 yıl kalıyor.

aziz yıldırım gönderecek. sözde istifa olucak

devre arası görürsünüz.
  • quote:

quote:

quote:

heee

döktürüyormuş.

Ben kime laf anlatıyorum ki hepiniz çoluk çocuksunuz. Gerçek Fenerbahçelilik böyle olamaz yok, harbi yazıklar olsun ne diyeyim, fanatiklikten gözünüz dönmüş. Yaşın da muhtemelen 15-16, liseye falan gidyorsun arkadaş ortamında "bak Beşiktaş'a nasıl koyduk muhahahaha" diyen tiplerdensindir. +Blok.

• loopusait kullanıcısına yanıt
    2 senedir evire çevire 3. büyüğüz

Fener camiası geçen hafta bjk'yi çatır çatır yendiğini söyledi ama 2 senedir şampiyon olan takımı yenen takım daha dün 1 şut bile atamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 30 Eylül 2017; 14:24:19 >
  • quote:

Fener camiası geçen hafta bjk'yi çatır çatır yendiğini söyledi ama 2 senedir şampiyon olan takımı yenen takım daha dün 1 şut bile atamadı

1907 den beri =)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

heee

döktürüyormuş.

Ben kime laf anlatıyorum ki hepiniz çoluk çocuksunuz. Gerçek Fenerbahçelilik böyle olamaz yok, harbi yazıklar olsun ne diyeyim, fanatiklikten gözünüz dönmüş. Yaşın da muhtemelen 15-16, liseye falan gidyorsun arkadaş ortamında "bak Beşiktaş'a nasıl koyduk muhahahaha" diyen tiplerdensindir. +Blok.

gerçek fenerbahçeli nasıl olunuyormuş anlatta bilelim.

ömer üründül abi.

• Adam Fenerbahçeyi küme düşürse savunacak tipler var nerden türedi lan bunlar Anadolu kulübüne döndü yönetim de td de takım da taraftar da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu italya Ligi olsun almanya ligi olsun ispanya ligi olsun avrupa kuluplerinin taraftarlarında bizimki gibi bir durum yok açıkcası adamlar derbiler yapıyorlar tamam keza onlardada tansiyonu yüksek derbiler oluyor ama taraftarları bizim gibi değil. Adamlar ertesi günü o maçı unutup gidiyorlar ama bizler öyle değiliz. Beşiktaşı yendikmi yendik tamam konu kapansın asıl sorun bu hafta niye bu kadar kötü bir futbol oynadık ne olduda bu durum oldu herhalde cezalılar ve sakatlar değil sadece.
  • İnşallah senelerce takimin başinda kalir. Taraftar da malum partinin secmenleri gibi oldugu icin kalmamasi için sebep göremiyorum

• fener dun hic bir sekilde kazanamazdi ama alperin kirmizi kart pozisyonu icin dogru diyen tipler var, fanatiklik gozunuzu bu kadar kor etmesin..

• KnghtER kullanıcısına yanıt
    Evet kesinlikle böyle bir hakemle kazanmazdı... Sert liğe izin verdi saçma sapan kartlar gösterdi vs vs vs...

Ama bunun takımın oyunu ile alakası yok acıkcası. Ya macı izlemediniz yada abuk subuk yorumcu agızlarıyla yorum yazıyorsunuz
  • TV programları üç gün önceden planlanmaz. Koskoca tv kanalları Fikret Orman canı istedi diye program mı çeker? Fikret Orman, derbide mağlup olacağını hesap edip tüm programları bu üç güne planlamış öyle mi? Bu söylediğine sen kendin inanıyor musun? Allah aşkına, siz Fikret Orman'ı gözünüzde biraz fazla büyütmüşsünüz. Gerçi Serdar Ali Çelikler de federasyonu yönetiyor dedi.. İmam cemaat meselesi. İnanılır gibi değil. Tekrar soruyorum, siz kendiniz inanıyor musunuz bu söylediklerinize?

Hafta içi sponsor antlaşması yapıldı, orada konuştu bizim başkan. Peki ne dedi? Mesela, tüm Beşiktaş'lı taraftarların kan kustuğu Palabıyık için ne dedi? Genç hakemleri bu maçlara verip kaybetmeyelim dedi. Sadece, Cem Satman için gözümüz üstünde dedi? Bu mudur propaganda? Bu mu kirli algı? Kirli algı nedir biliyor musun? Kirli algı, taraftar sayısını arttırmak üzere konuşulan konunun üzerinde, müslüman coğrafyanın nüfus sayısının çokluğundan bahsederek "en başarılı müslüman takımız" diyen bir büyük camia başkanının sözünü alıp mevzuyu FETÖ'ye getirmektir. Kirli algı budur. Hemde en kirlisinden.

Kulaklarıma inanamıyorum, şaşkınlıktan dilimi yutacağım. Tüm hafta bangır bangır bağırıp, gündemi sürekli sıcak tutup, tüm hafta ağlayıp, en son bizi pişman ettiler diyerek zirveye çıkan yüzsüzlüğü gösteren bir teknik direktörü ve bu adamı takımın başına getiren yönetimi desteklemek sizi sadece geri götürü fenerli kardeşlerim.

Lütfen, artık öz eleştiri yapın. Mahmut Uslu, Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu profilli yöneticilerinizi eleştirin. Artık doğru yöntem bu değil.

Not: Aklı başında tüm fenerbahçe taraftarlarını tenzih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdns

Adam Fenerbahçeyi küme düşürse savunacak tipler var nerden türedi lan bunlar Anadolu kulübüne döndü yönetim de td de takım da taraftar da

hepsi böyle bunların dün twitterda fener sayfaları hakem de hakem deyip duruyordu oynanan rezil oyuna laf yoktu ama.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Fikret orman nedir ne değildir kimdir bilmem...

Ama demirören kimdir, BJK den kaç para alacagı vardır
    Bunu tahsil için BJK nın para kazanması gerekir
    En kolay kazanılan parada TR liginde şampiyonluklardan geçer.
    Buda nasıl olur...
    Oyuncun atılmaz kart görmez görsede cezası en düşükten verilir
    HAkemler 10 maç peşgeş çeker bir maç sözde hatalı yönetir vs vs vs 2 yıldır olan bitenler gibi...

Siz bizim teknik drektörümüzü bırakıp kendi işinize bakın bukadar da kompleks yapmayın bence
  • quote:

Evet geçen hafta çatır çatır yendik sizi, Hakem en baştan düzgün yönetseydi maçı yine çatır çatır yenecektik sizi, Dün 1 şut bile atamadık doğru zaten sezon başından beri takımın kötü olduğunu biliyoruz biz ama sizin bilmediğiniz veya anlamadığınız şey şu ancak Fenerbahçe ve gs'nin kötü olduğu zamanlarda şampiyon olursunuz yada 10 senede bir işte oda

• 
Sayfa: önceki 25452546254725482549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.