Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21752176217721782179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hayatımda bir kulüpte bu kadar çok gönderilmek istenen ama kene gibi yapışan topçu sürüsü görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Şahan bizim ruh halimizi anlatmış. Nasıl dizersen diz olmuyor. Ne zaman izlesem gülerim

At Valbeuna'ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi oğuz kaanın lisans problemi de yok ama adam gerekirse norştateri orta sahaya çeker yine çift ön liberoyu bozmaz, eljif falan yazık yani oynarım diye geldiyse

• Salih'in Sion'a transferinde kiralama ücreti+ opsiyonlu satış+ sonraki satıştan yüksek bir yüzde bulunacak.

@chemedya

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Hemen söyleyelim. İki yıldır futbolculara beslenme önerileri sunup uygulayan Diyetisyen Şengül Bayrak, bu yıl Ozan'ın uyguladığı rejimden çok mutlu. Ozan Tufan'ın yağ oranı 10'dan 8.7'ye düştü... İdeali 6-8 arası. Aykut Hoca'nın yardımcısı Alper Aşçı, "Ozan'ı fazla hırpalamadan ideal yağ oranına kavuşturacağız. Bu gidişle çok çabuk düşebilir ama enerji de kaybedebilir. O yüzden biz ne 5'e düşmesini isteriz, ne de 8'i aşmasını" diyor. Aşçı'nın verdiği bilgiye göre Ozan Tufan, 90.5 kilodan 87'ye düşmüş... Bir kilo daha verecek. Karnında, kasıkta ve bacaklarda yağ dokuları var, onlar da eriyecek!

Ozan uzun süre 4 kiloluk ağırlık yeleğiyle çalışmak zorunda kalmış, yakında o ağırlıktan da kurtulacak.

Fenerbahçe'de yağ oranı "yüksek" oyuncu sayısı 3... Ozan Tufan, Aatıf ve Volkan. Özel çalışma yapıyorlar, düşecekler.

hocam yanlış mı okudum!ozan 90 kilodan mı düşmüş...ayıp bir şey yahu...daha genceciksin koca FB ye gelmişin ve 90 kilosun...yazıklar olsun böyle kıymet bilmez amatörlere!!

• http://www.fotomac.com.tr/fenerbahce/2017/08/30/fenerbahceyi-yikan-transfer

Başlığa koptum

• Josef denilen vatan hainin transferi yatti beyefendi yıllık maaş az demiş yine kaldık öyle umutlanmayin bu saatten sonra idmanda şuan transferi olsa ingiltere de olurdu

• Mardinli stoper Neto dışında Zenitten bir oyuncu daha mı aldık? Facebook'ta görüyorum.

• izleyin aykut kocaman değilmi aynı

• Souza ' nın kalması büyük yıkım oldu gerçekten, adamları zorlamayacak ilk teklifte hayırlı olsun diyecektik, kanseri gönderirken bile nazlanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

Josef denilen vatan hainin transferi yatti beyefendi yıllık maaş az demiş yine kaldık öyle umutlanmayin bu saatten sonra idmanda şuan transferi olsa ingiltere de olurdu

Maaş yüzünden anlaşmanın yatması çok zor. Bizimkiler öder en kötü. Kjaer'da da aynısını yaptılar muhtemelen. Emre Bol da Emenike aslında bedava gitti ama maaşını ödeyip bonservis almışız gibi gösterildi demişti Vardar maçından sonra.

• Son haftaya girdik bu saatten sonra bir yol olmaz.En iyi 1 kişi geldi diyelim bu takıma 3-4 transfer lazım.

Ama olsun Aykut hoca biz şampiyon olacağız demiş o böyle dediyse kesin oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

quote:

Orijinalden alıntı: kinqoos

Beyler soldadodan birşey göremedik şu ana kadar atraksiyon hareket felan . Van persie denen adam 5 para etmez cigersizin teki kulupten acıklama yapılıyor sakat dıye adam mıllı takım kampında acıklama yapıyor sakatmıyım gorecegiz diye . Salih ozan kadrodaki bebeleri saymasan takım yaş ortalaması banko 30un üzerinde takım sacma sapan goller yiyor Vardara elendik . Bu sene sampıyon olamayız ama turkıye kupasını kesin kazanırız. Valbuena diyecek söz yok alperede. Dirar denen adam kalitesizin teki. Guliano 7m nedir arkadas ya 3mden 1 euro fazla etmez ciddi soyluyorum . Mehmet ekici var oda sakat. Emine kimse sevmiyor ama van persidende fernandaodanda soldadodan da kat kat iyi topcu . Topal yaşlandı cok hata yapıyor. Souza kesin gidicek zaten WBA karalı souza konusunda. Takımın tel ve en iyi oyuncusu kjaerdi onun parasıda sacma sapan oyunculara gitti. Sag bek şener ve isla ikiside bes para etmez sol beki cope at . Kaleciler ayrı bir degısık. Artık Fenerbahceli oldugum ıcın utanıyorum herkes dalga gecıyor ama ben aykut hocadan umutluyum bu sene olmasa bile seneye elinden gelenin en iyisini yapacaktır . Bu takımın senelerdir basarısız olmasının nedeni kısa ve özdür . Baskan aziz yıldırım ve teknik heyet yoneticler dahil zaten komple hata kadro muhendisligi denen bir sey kısa ve öz türkiye milli takımının sag beki ve şili takımının sag beki ornek veriyorum 2 side milli takımın degismez oyuncuları boyle bır muhendıslık sostem olamaz ya forvet yok takımda nerede 32-34 yasında adam varsa getırıyorlar verim 0 kulup zarar gecmıs olsum butun fenerbahcelilere. Aziz yıldırım gitmeden takım felan tutmuyorum ben .

Emine kim?

Emenike yazacaktım emine olmuş :) hahahah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

quote:

Orijinalden alıntı: kinqoos

Beyler soldadodan birşey göremedik şu ana kadar atraksiyon hareket felan . Van persie denen adam 5 para etmez cigersizin teki kulupten acıklama yapılıyor sakat dıye adam mıllı takım kampında acıklama yapıyor sakatmıyım gorecegiz diye . Salih ozan kadrodaki bebeleri saymasan takım yaş ortalaması banko 30un üzerinde takım sacma sapan goller yiyor Vardara elendik . Bu sene sampıyon olamayız ama turkıye kupasını kesin kazanırız. Valbuena diyecek söz yok alperede. Dirar denen adam kalitesizin teki. Guliano 7m nedir arkadas ya 3mden 1 euro fazla etmez ciddi soyluyorum . Mehmet ekici var oda sakat. Emine kimse sevmiyor ama van persidende fernandaodanda soldadodan da kat kat iyi topcu . Topal yaşlandı cok hata yapıyor. Souza kesin gidicek zaten WBA karalı souza konusunda. Takımın tel ve en iyi oyuncusu kjaerdi onun parasıda sacma sapan oyunculara gitti. Sag bek şener ve isla ikiside bes para etmez sol beki cope at . Kaleciler ayrı bir degısık. Artık Fenerbahceli oldugum ıcın utanıyorum herkes dalga gecıyor ama ben aykut hocadan umutluyum bu sene olmasa bile seneye elinden gelenin en iyisini yapacaktır . Bu takımın senelerdir basarısız olmasının nedeni kısa ve özdür . Baskan aziz yıldırım ve teknik heyet yoneticler dahil zaten komple hata kadro muhendisligi denen bir sey kısa ve öz türkiye milli takımının sag beki ve şili takımının sag beki ornek veriyorum 2 side milli takımın degismez oyuncuları boyle bır muhendıslık sostem olamaz ya forvet yok takımda nerede 32-34 yasında adam varsa getırıyorlar verim 0 kulup zarar gecmıs olsum butun fenerbahcelilere. Aziz yıldırım gitmeden takım felan tutmuyorum ben .

Emine kim?

Malın oglu souza fazla para isteyince yattı yoksa kesin gidiyordu üzüldüm keşke gitseydi

• Su salak Souzanin daha ne kadar sozlesmesi var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jared-Leto

Son haftaya girdik bu saatten sonra bir yol olmaz.En iyi 1 kişi geldi diyelim bu takıma 3-4 transfer lazım.

Ama olsun Aykut hoca biz şampiyon olacağız demiş o böyle dediyse kesin oluruz.

2-3 tane psikopat basın mensubu olacak, böyle derken koca kamerayı kafasında parçalayacaklar, resmen alay ediyor.
  • Bu ffp sadece bizim için mi var anlamıyorum millet çatır çatır satmadan oyuncu alıyor en yakın örnek Galatasaray adamlar 10 tane transfer yaptı nasıl iş bu yönetim bizimi yiyor

• Tek bir transfer bile kadroyu güzelleştiriyor

2si ise bal kaymak olur

Bunlar hep hayal tabi...
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hocam biz o çöp beklerle kanatlarda gene tıkanır kalırız. Aatıf tüm sene tek başına oynayamaz bence. Dirar desen zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Hocam biz o çöp beklerle kanatlarda gene tıkanır kalırız. Aatıf tüm sene tek başına oynayamaz bence. Dirar desen zaten

Bek falan almaz bizim kazma yönetim, yoksa neler neler yazacağım
  • 
Sayfa: önceki 21752176217721782179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.