Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
85.360
Cevap
173
Favori
3.583.782
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      3463 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:23:15
      Salih'in Sion'a transferinde kiralama ücreti+ opsiyonlu satış+ sonraki satıştan yüksek bir yüzde bulunacak.

@chemedya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      764 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:23:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Hemen söyleyelim. İki yıldır futbolculara beslenme önerileri sunup uygulayan Diyetisyen Şengül Bayrak, bu yıl Ozan'ın uyguladığı rejimden çok mutlu. Ozan Tufan'ın yağ oranı 10'dan 8.7'ye düştü... İdeali 6-8 arası. Aykut Hoca'nın yardımcısı Alper Aşçı, "Ozan'ı fazla hırpalamadan ideal yağ oranına kavuşturacağız. Bu gidişle çok çabuk düşebilir ama enerji de kaybedebilir. O yüzden biz ne 5'e düşmesini isteriz, ne de 8'i aşmasını" diyor. Aşçı'nın verdiği bilgiye göre Ozan Tufan, 90.5 kilodan 87'ye düşmüş... Bir kilo daha verecek. Karnında, kasıkta ve bacaklarda yağ dokuları var, onlar da eriyecek!

Ozan uzun süre 4 kiloluk ağırlık yeleğiyle çalışmak zorunda kalmış, yakında o ağırlıktan da kurtulacak.

Fenerbahçe'de yağ oranı "yüksek" oyuncu sayısı 3... Ozan Tufan, Aatıf ve Volkan. Özel çalışma yapıyorlar, düşecekler.

hocam yanlış mı okudum!ozan 90 kilodan mı düşmüş...ayıp bir şey yahu...daha genceciksin koca FB ye gelmişin ve 90 kilosun...yazıklar olsun böyle kıymet bilmez amatörlere!!
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Ağustos 2017 23:36:26
      |
      |

• Binbaşı
      1392 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:37:55
      Josef denilen vatan hainin transferi yatti beyefendi yıllık maaş az demiş yine kaldık öyle umutlanmayin bu saatten sonra idmanda şuan transferi olsa ingiltere de olurdu

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Ağustos 2017 23:38:32
      Mardinli stoper Neto dışında Zenitten bir oyuncu daha mı aldık? Facebook'ta görüyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      960 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:45:22
      izleyin aykut kocaman değilmi aynı

|
      |

• Yarbay
      9756 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:45:41
      Souza ' nın kalması büyük yıkım oldu gerçekten, adamları zorlamayacak ilk teklifte hayırlı olsun diyecektik, kanseri gönderirken bile nazlanıyoruz.
      |
      |

• Yarbay
      2655 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:46:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

Josef denilen vatan hainin transferi yatti beyefendi yıllık maaş az demiş yine kaldık öyle umutlanmayin bu saatten sonra idmanda şuan transferi olsa ingiltere de olurdu

Maaş yüzünden anlaşmanın yatması çok zor. Bizimkiler öder en kötü. Kjaer'da da aynısını yaptılar muhtemelen. Emre Bol da Emenike aslında bedava gitti ama maaşını ödeyip bonservis almışız gibi gösterildi demişti Vardar maçından sonra.

|
      |

Tell me, if your precious Renly commanded you to kill your own father and stand by, while thousands of men women and children were burned alive, would you have done it? Would you have kept your oath then?
      -Ser Jaime Lannister
    • Yüzbaşı
      512 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:49:22
      Son haftaya girdik bu saatten sonra bir yol olmaz.En iyi 1 kişi geldi diyelim bu takıma 3-4 transfer lazım.

Ama olsun Aykut hoca biz şampiyon olacağız demiş o böyle dediyse kesin oluruz.

• Teğmen
      196 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:50:51
      quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

quote:

Orijinalden alıntı: kinqoos

Beyler soldadodan birşey göremedik şu ana kadar atraksiyon hareket felan . Van persie denen adam 5 para etmez cigersizin teki kulupten acıklama yapılıyor sakat dıye adam mıllı takım kampında acıklama yapıyor sakatmıyım gorecegiz diye . Salih ozan kadrodaki bebeleri saymasan takım yaş ortalaması banko 30un üzerinde takım sacma sapan goller yiyor Vardara elendik . Bu sene sampıyon olamayız ama turkıye kupasını kesin kazanırız. Valbuena diyecek söz yok alperede. Dirar denen adam kalitesizin teki. Guliano 7m nedir arkadas ya 3mden 1 euro fazla etmez ciddi soyluyorum . Mehmet ekici var oda sakat. Emine kimse sevmiyor ama van persidende fernandaodanda soldadodan da kat kat iyi topcu . Topal yaşlandı cok hata yapıyor. Souza kesin gidicek zaten WBA karalı souza konusunda. Takımın tel ve en iyi oyuncusu kjaerdi onun parasıda sacma sapan oyunculara gitti. Sag bek şener ve isla ikiside bes para etmez sol beki cope at . Kaleciler ayrı bir degısık. Artık Fenerbahceli oldugum ıcın utanıyorum herkes dalga gecıyor ama ben aykut hocadan umutluyum bu sene olmasa bile seneye elinden gelenin en iyisini yapacaktır . Bu takımın senelerdir basarısız olmasının nedeni kısa ve özdür . Baskan aziz yıldırım ve teknik heyet yoneticler dahil zaten komple hata kadro muhendisligi denen bir sey kısa ve öz türkiye milli takımının sag beki ve şili takımının sag beki ornek veriyorum 2 side milli takımın degismez oyuncuları boyle bır muhendıslık sostem olamaz ya forvet yok takımda nerede 32-34 yasında adam varsa getırıyorlar verim 0 kulup zarar gecmıs olsum butun fenerbahcelilere. Aziz yıldırım gitmeden takım felan tutmuyorum ben .

Emine kim?

Emenike yazacaktım emine olmuş :) hahahah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      196 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:52:33
      quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

quote:

Orijinalden alıntı: kinqoos

Beyler soldadodan birşey göremedik şu ana kadar atraksiyon hareket felan . Van persie denen adam 5 para etmez cigersizin teki kulupten acıklama yapılıyor sakat dıye adam mıllı takım kampında acıklama yapıyor sakatmıyım gorecegiz diye . Salih ozan kadrodaki bebeleri saymasan takım yaş ortalaması banko 30un üzerinde takım sacma sapan goller yiyor Vardara elendik . Bu sene sampıyon olamayız ama turkıye kupasını kesin kazanırız. Valbuena diyecek söz yok alperede. Dirar denen adam kalitesizin teki. Guliano 7m nedir arkadas ya 3mden 1 euro fazla etmez ciddi soyluyorum . Mehmet ekici var oda sakat. Emine kimse sevmiyor ama van persidende fernandaodanda soldadodan da kat kat iyi topcu . Topal yaşlandı cok hata yapıyor. Souza kesin gidicek zaten WBA karalı souza konusunda. Takımın tel ve en iyi oyuncusu kjaerdi onun parasıda sacma sapan oyunculara gitti. Sag bek şener ve isla ikiside bes para etmez sol beki cope at . Kaleciler ayrı bir degısık. Artık Fenerbahceli oldugum ıcın utanıyorum herkes dalga gecıyor ama ben aykut hocadan umutluyum bu sene olmasa bile seneye elinden gelenin en iyisini yapacaktır . Bu takımın senelerdir basarısız olmasının nedeni kısa ve özdür . Baskan aziz yıldırım ve teknik heyet yoneticler dahil zaten komple hata kadro muhendisligi denen bir sey kısa ve öz türkiye milli takımının sag beki ve şili takımının sag beki ornek veriyorum 2 side milli takımın degismez oyuncuları boyle bır muhendıslık sostem olamaz ya forvet yok takımda nerede 32-34 yasında adam varsa getırıyorlar verim 0 kulup zarar gecmıs olsum butun fenerbahcelilere. Aziz yıldırım gitmeden takım felan tutmuyorum ben .

Emine kim?

Malın oglu souza fazla para isteyince yattı yoksa kesin gidiyordu üzüldüm keşke gitseydi

|
      |

• Yarbay
      4267 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:54:24
      Su salak Souzanin daha ne kadar sozlesmesi var ?

|
      |

• Yarbay
      9756 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:54:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Jared-Leto

Son haftaya girdik bu saatten sonra bir yol olmaz.En iyi 1 kişi geldi diyelim bu takıma 3-4 transfer lazım.

Ama olsun Aykut hoca biz şampiyon olacağız demiş o böyle dediyse kesin oluruz.

2-3 tane psikopat basın mensubu olacak, böyle derken koca kamerayı kafasında parçalayacaklar, resmen alay ediyor.
      |
      |

• Yarbay
      2847 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:58:35
      Bu ffp sadece bizim için mi var anlamıyorum millet çatır çatır satmadan oyuncu alıyor en yakın örnek Galatasaray adamlar 10 tane transfer yaptı nasıl iş bu yönetim bizimi yiyor

• Yarbay
      23668 Mesaj
      30 Ağustos 2017 23:58:49
      Tek bir transfer bile kadroyu güzelleştiriyor

2si ise bal kaymak olur

Bunlar hep hayal tabi...

XBOX ONE X - GAMERTAG: lll K A K A lll ll PLAYSTATION 4 - PSN: KAKA_DH
    • Yarbay
      4106 Mesaj
      31 Ağustos 2017 00:02:30

Hocam biz o çöp beklerle kanatlarda gene tıkanır kalırız. Aatıf tüm sene tek başına oynayamaz bence. Dirar desen zaten

|
      |
      KAKÁ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I5 6600K / MSI Z170A GAMING M3 / ASUS GTX1060 O.C/ TEAM ELİTE 8GB DDR4 2400MHZ / WD 1 TB BLUE / COOLERMASTER HYPER 412PWM / CORSAIR SPEC03 + HIGH POWER E.S 750W
      DELL INSPIRON N5010 / BENQ RL2240HE / CORSAIR H2100 / LOGİTECH Z5500 - G105 - G502- F710 / CREATİVE MEGAWORKS THX550
    • Yarbay
      23668 Mesaj
      31 Ağustos 2017 00:06:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Hocam biz o çöp beklerle kanatlarda gene tıkanır kalırız. Aatıf tüm sene tek başına oynayamaz bence. Dirar desen zaten

Bek falan almaz bizim kazma yönetim, yoksa neler neler yazacağım
      |
      |

XBOX ONE X - GAMERTAG: lll K A K A lll ll PLAYSTATION 4 - PSN: KAKA_DH
    • Yüzbaşı
      835 Mesaj
      31 Ağustos 2017 00:07:42

Hayatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      KAKÁ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4267 Mesaj
      31 Ağustos 2017 00:08:59
      quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Tek bir transfer bile kadroyu güzelleştiriyor

2si ise bal kaymak olur

Bunlar hep hayal tabi...

Ipana yumurtasi gibi olmus kadro ortadan ayirinca yarisi curuk yarisi saglam

• Yarbay
      4267 Mesaj
      31 Ağustos 2017 00:10:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Hayatlar

La sirf tipine bakip almaktan vazgecmek olurmus

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.