Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soldado 1 yıl kiralık alacaksak alalım. Bonservis bağlamak mantıksız.
  • Acil almamız gereken forvet pozisyonuna çöp Soldado'yu alırsak...

Bana pek mantıklı gelmedi.
  • Soldado Rvp Ben Arfa fizyoterapistlerle takılırlar artık.Sakat adam almayın şu takıma yeter ya.Krasicin 10 cm yirtigini bilerek aldık,uslanmadık yıldız transfer diye sakat rvpyi aldık.Hala daha aklimiz basimiza gelmedi

• Hala ses seda yok hadi diyelim baskan sozunde durdu 4 adam birden getirdi zaten kampi kacirdilar kaynasmayi kacirdilar kisa surede adapte olmalari lazim oda biraz zor.

• Soldado geçen sene yırtık sebebiyle 193 gün sakat kalmış. Eski skorer özelliği de yok, istatistikleri ölü. Alacaksak adam gibi bir forvet alalım da rahatlayalım. Soldado nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Soldado Rvp Ben Arfa fizyoterapistlerle takılırlar artık.Sakat adam almayın şu takıma yeter ya.Krasicin 10 cm yirtigini bilerek aldık,uslanmadık yıldız transfer diye sakat rvpyi aldık.Hala daha aklimiz basimiza gelmedi

Ben Arfa 2014'ten beri sadece 7 gün hasta olup da maç kaçırmış. Fiziksel durumunda bu problem yok.
  • http://www.strawpoll.me/13657185

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bence ters köşe yapacaklar soldado yerine perez veya başkası olabilir

dh fosil grubu tarihe karışalı çok oldu herhalde hocam,bağlantı linkin uçmuş . Hiç bu kadar imza uyumu görmemiştim ,harbiden fosil grubu
  • Soldado bitmiş
  • Tamam bizcede RvP yetersiz ama ilk geldiği sezon 22 gol atan adamı bu kadar gömmeyin.

Sırf laf olsun torba dolsun diye Soldado daha iyi falan demeyin allah çarpar.van Persie den beynini alın yine Soldado kazmasından daha iyi oynar haterlığınız gözünüzü köreltmiş sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Bellamy -- 8 Ağustos 2017; 17:14:11 >
  • Ahmethan oynasın daha iyi Soldado kimdir arkadaş...

• Soldado'yu Valencia zamanı beğenirdim.ama 3-4 yıldır baya kötü durumda.Bizim Negredo'da 2-3 yıldır iyi değil.

Soldado yada Negredo ikisinden biri patlayacak gibi geliyor bana.Aynı anda da patlayabilirler.GS'ye iyi performansla gelen Gomis bu iki isimden daha önde.Neyse hayırlı olsun fbye bence Aboubakar tarzı size çok uygun olurdu,Soldado pek size uygun gibi gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Bellamy

Tamam bizcede RvP yetersiz ama ilk geldiği sezon 22 gol atan adamı bu kadar gömmeyin.

Sırf laf olsun torba dolsun diye Soldado daha iyi falan demeyin allah çarpar.van Persie den beynini alın yine Soldado kazmasından daha iyi oynar haterlığınız gözünüzü köreltmiş sizin

Şu Kupa Beyini hala öven var . Attığı gollerin yarısı penaltı , yarısı da Ziraat da Giresuna .
  • Soldado boş oyuncu olur o kadar paran var saçma sapan isimlerle ilgilenceğine biraz vizyonla daha iyi oyuncular alınabilir.

• yatmaya gelcek ve sakat oyuncu alıyorlarsa ..............
  • Di Marzio hesabında paylaşmış, Gustavo Gomez için bugün Milan'a teklif sunmuşuz.

http://gianlucadimarzio.com/it/calciomercato-milan-offerta-del-fenerbahce-per-gustavo-gomez
  • Soldado gelecek deniyor yeni guiza hayırlı olsun.Bize gerektiğinde kendi pozisyonunu yaratabilecek atletik bir zenci lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bence ters köşe yapacaklar soldado yerine perez veya başkası olabilir

dh fosil grubu tarihe karışalı çok oldu herhalde hocam,bağlantı linkin uçmuş . Hiç bu kadar imza uyumu görmemiştim ,harbiden fosil grubu

imzamdaki bağlantıda sorun var,bende şimdi farkettim
    fosil grubu duruyor,evet fosiliz hala windows xp kullanıyorum memnunum

https://forum.donanimhaber.com/fosil-grubu-dikkat-icerde-dedeler-var--40697741

• Sow'u getirelim Soldado'dan daha iyi. Ben as forvete ek olarak Sow'da yedeğe gelir forvet hattı toparlar diyordum as kadroya Sow'un yedeği olacak adamı alma peşindeler.

• 
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.