Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlışlıkla bir vizyonluluk yapıp Guidetti ile dönseler bari İspanya'dan.
  • Soldado 2. VanPersie olabilir hatalı seçim..
  • Soldado iyi transfer (!)

RVP ile antremanda iyibir 2 li olurlar[:D

Ben zannetmiyorum

Yönetim okadarda eşşeklik yapmaz.

Not Şimdiye kadarki yaptıkları

Yapacaklarının referansı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi çıkıpta Soldado RvP den daha iyi demeyin
  • Aklıma nedense transfer teklifi ettiğimiz daniel agger'in futbolu bırakması geliyor ve yönetimden,scouttan dolayı dehşete kapılıyorum.

Siz önceden zannediyor musunuz, Anelka,Alex transferlerini Aziz amca yaptı hepsi çocuklar bilmez H.Bilal Kutlualp, Saadettin Saran gibi büyük iş adamları sayesinde oldu.

Beyler açın gözlerinizi, bir yıldızın bu kulübe gelmesi için ne sebebi var? Tek motivasyon paradır. Senin kulüple görüşmeye başkanın gitse bile tanımıyorlar, ama terrenao tarzı adamların gitmesine bile gerek olmuyor. Önce kemalettin müjdat saffet üçlüsünden kurtulman ve zihniyetini değiştirmen gerekiyor. Bu vizyonda ancak Ali Koç gibi birisiyle olur.

O yüzden Soldado bile gelirse yatıp kalkıp şükredelim. Biz artık buyuz beyler kabul edelim, Türkiye'de en fazla 2-3. kalite takımız. Vizyonumuz öldü. Geçen sene takımın neden Vitor'u getirdiğini hatırlayın Vieria gibi TD lik tecrübesi olmayan bir adam bile bizi reddetti. Aykut hocanın dediği gibi Türk futbolu için felaket yaklaşıyor. Özellikle Fenerbahçe için.

• RvP'nin balık tutarken canı sıkıldığı için Soldado'yu alıyolar böylelikle çok uyumlu bir forvet ikilisine sahip oluruz.
  • Yönetimin FB yi içerden yok etme projesi olduğunu düşünüyorum yoksa soldadonun izahı olamaz

• Soldado nedir yahu
    Salonda tek başına çalışan RVP'ye arkadaş olarak mı alıyoruz?
    Futbol, Soldado'yu bırakalı 4 yıl oldu. Adamın son 4 yıldaki istatistiğine, videolarına bakın RVP'ye şükredersiniz.
  • bence ters köşe yapacaklar soldado yerine perez veya başkası olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Alın size soldado ! Yine iyi pozisyona sokuyorlardı bu adamı fenerde maçta 1 kez bu pozisyonları yakalar onu da böyle harcarsa kafamızı duvarlara vururuz

• Soldadonun sakatlık geçmişinde menisküs yırtığı + ön çapraz bağ yırtığı var. Bize hayır gelmez ondan geçiniz. Bunlar yüzünden ameliyat geçirmiş biri varsa daha iyi anlar bu dediğimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yönetimin üstün bi başarısı var transfer konusunda.
    gignac meksikada acaba sıkıntı olur mu diyoruz, 37'lik eto getiriyorlar bu adam yaşlı diyoruz, 40 macta 10 gol atan zapata getiriyorlar, bu ne böyle diyoruz cagliarili duje cop getiriyorlar, olmaz diyoruz bitik soldadoyu getiriyorlar. her seferinde şok konusunda çıtayı yükselten bi yönetim var
  • Böyle sessiz ve herşeyi kabul eden taraftara soldado da müstahak

• [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

müthiş kadro tebrikler range rower başgan
  • Soldadoyu ne kötülediniz be . Wagner love adebayor da türkiyeye gelirken kötüyduler . soldado gelirse faydalı olur bence

• Linç edilmeyi göze alarak yazıyorum.

Topal + Josef > Ozan + Josef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barney07

Soldadoyu ne kötülediniz be . Wagner love adebayor da türkiyeye gelirken kötüyduler . soldado gelirse faydalı olur bence

Soldado çöp bidonu.

Bilerek böyle bir çöpü medyaya servis ettirip, alacakları oyuncuya şükür etmemizi falan mı istiyorlar acaba?
  • İsmail'den beri 60 golü geçemiyoruz. Aslında Ersun ve Aykut'un samp olduğu seneler haric yine 60 golü geçemediğimiz seneler vardı.

Sebepleri neydi: Forvet Güiza'ydı, alex 10-12 atarsa 60 golü geçemiyorduk, Niang'ın 15'i bile yetersizdi, Alex 28 attığı için gol sayımız gereken noktaya ulaştı. Sonra ersunlu senede 3 forvet oynadık sow kuyt emenike + webo. onlar sayesinde 70 i geçtik.

şimdi yine klasik 4-2-3-1. bu sistemde forvetin 20 yi geçmiyorsa şampiyon olamazsın, ya 10 numaran 20'yi geçecek (alex), ya forvetin 20'yi gececek (m.gomez)

yoksa şampiyon olamazsın. biz gidip senede ortalama 6 gol atan ben arfayla 10 gol atan soldadoyu alıyoruz. allah ıslah etsin bu takımı
  • Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Mehmet ekici + souza >>>> hepsi

Ozan zaten topçu falan deil yürüyen göbek

• quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Linç edilmeyi göze alarak yazıyorum.

Topal + Josef > Ozan + Josef

Faydalı falan olamaz elinde 14 milyon euro para varsa alman gereken forvet asla müzmin sakat soldado olmamalı zaten Fernandao ve rvp nin sakatlıkları devamlı sorun oluyor

• 
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.