Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir an tereddüt ettim acaba beşiktaşlıların konusuna mı girdim diye ama bizim konuymuş. olm yazık lan.
  • yine konu BJK li dolmus :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göztepe.

Seyircisiz maçta "Haydi Bastır Şanlı Göztepe" tezahüratını iliklerinize kadar hissetmeye hazır mısınız?

aliağa belediyesporlular da gelmiş, hoşgeldiniz, en son sezer öztürk, krasiç gibi vitaminsizlerle 4 atmıştık, şimdi şanslısınız valbuena, van persie gibi dünya yıldızları karşısında yenileceksiniz, üstelik bu sefer izmir'de,

bu lig izmirli maganda taraftarı hiç özlemedi, ne kadar uğraşsanız da nafile yine geldiğiniz yere yani layık olduğunuz yere 2-3. liglere geri döneceksiniz, ilk darbeyi de seve seve biz indireceğiz, heveslenmeyin,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara alınmaz sağlam bir sol kanat alınırsa o da iyidir. Valbuane'yi ortada oynatırız. 4 değil 3 transfer bile yeter sol bek, sol kanat (orta saha) santrafor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

D. Zapata : 196 Maç 60 Gol
    K. Babacar: 220 Maç 76 Gol
    L. Teodorczyk: 187 Maç 84 Gol

Dakika/Gol: Teodorczyk 137, Babacar 172, Zapata 202, Emenike 172

Umarım Teodorczyk'i alırız

Ben de Teo'yu isterim de diğerleri İtalya kendisi Polonya ve Belçika'da oynamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

bir an tereddüt ettim acaba beşiktaşlıların konusuna mı girdim diye ama bizim konuymuş. olm yazık lan.

Yılların ezikliği var. Adamlar son 2 senedir futbol konuşmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Nasıl alacaksınız bunu, tm değeri bile baya yüksek.

Anderlecht önce kiraladı sonra 4.5 milyon euroya satın aldı o değere bakma
  • Kimse kusura bakmasın ama olaya biraz objektif bakmak lazım.Lens olayı tamamen yönetimin başarısızlığıdır.Sen geçen sene ölü takımda iş yapan adamı gidip başkasına kaptırıyorsan bu rezilliktir.Ben de Beşiktaş taraftarı olsam gayet dalga geçerim,geçmişe bakarak tatmin olmak anlamsız.Kendi egolarını tatmin etmek için İsmail Köybaşı'yı almış bir yönetim var.Ben 3 senedir stad'a gitmiyorum bu herifler yüzünden.Taraftar olarak bu adamı başımızda tuttuğumuz için,1-2 transfer ile göz boyayıp,yediğimiz için taraftar da suçludur kimse kusura bakmasın.At gözlüklerinizi çıkarın bir 2007-8 senesine,o zamanki duyduğumuz heyecanı düşünün bir de şuanki durumu düşünün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

yapılacak 4 transfer içinde ben arfa veya başka bir ofansif orta saha olmadıgı, kanat oyuncusu oldugu bilgisi var.

Aykut kanat oyuncusu olmayacak dedi. O yüzden 2 forvet bir orta saha bir de stoper alacaklar galiba.

• Aykut kocamani en cok yerenlerdenim ama birlik olma zamani bundan sonra yerme yok guzel gunler icin sabirla mayis ayini bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

10 numara alınmaz sağlam bir sol kanat alınırsa o da iyidir. Valbuane'yi ortada oynatırız. 4 değil 3 transfer bile yeter sol bek, sol kanat (orta saha) santrafor.

Hocam sola adam alınmayacak. Belki graz maçından sonra fikir değiştirmiştir. Sol bek kiralanabilir ama Aykut hoca istemiyor. Yönetim alırsa o olur

• l*nsin ne mal oldugunu sunderlandin kume dusmesini bekliyorum demesinden anlamaliydik. turkiyede fenerbahceden baska takimda oynamam demisti bir de yalanci ikiyuzlu adam. kadikoyde tepki koymamaliyiz ki kendini degerli zannetmesin gormezden gelinsin, hos g*kh*n ' a da koymamaliydik hata etti taraftar orada. bunlar gibiler kendilerini bulunmaz hint kumasi zannediyor

• Kesinlikle lukasz teo yerine babacar ı almalıyız teo bildiğin burak yılmaz millet gol sayısına bakıp kuduruyor izlemeden yorum yapılıyor. Çok net bi pivot santrafor ayakları birbirine çok dolaşıyor genellikle kale ağzından gol vuruşu yapıyor.Bide kafa vuruşlarında etkili. Bu adam yerine burak yılmaz ı koy aynı şeyleri yapar belçika liginde emin olun.

Babacar öyle değil sırtı dönük çok iyi oynuyor yoktan pozisyon yarattığı oluyor rakibi çok daha fazla yıpratıyor çok geziyor.

Gol sayısına bakıp oyuncu almak neymiş önce bu lige uyuyor mu ona bakmak lazım. Ama teo tam aykut hocanın istediği tipte oyuncu oda ayrı mesele ben Türkiye hiçbirşey yapamıyacağına eminim.
  • Mayıs sonuna kadar transferi bitiriyoruz sözü ne kadar inandırıcıysa 4 transfer daha yapıcağız sözü de o kadar inandırıcı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Seyircisiz maçta "Haydi Bastır Şanlı Göztepe" tezahüratını iliklerinize kadar hissetmeye hazır mısınız?

Göztepe ligte düşmesini istemediğim takımlardan bence ligin en sempatik takımı olabilir, biliyorsunuz izmire ve laikliğe çok düşkünüz. Umarım taraftar holiganlığı abartıp bu algıyı tersine çevirmez.
  • Fenerbahçenin anlaşması beklenen forvet bknz:https://www.transfermarkt.com.tr/rachid-ghezzal/profil/spieler/118287
  • Racid ghezzal net bir forvet değil hiçbir zaman da olmucak bu adam 4-2-3-1 de sağ kanat oyuncusudur içeri kat eder genellikle asist yapar

Toplam: 119 14 20 421 5.888

119 maçta 14 gol
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

aliağa belediyesporlular da gelmiş, hoşgeldiniz, en son sezer öztürk, krasiç gibi vitaminsizlerle 4 atmıştık, şimdi şanslısınız valbuena, van persie gibi dünya yıldızları karşısında yenileceksiniz, üstelik bu sefer izmir'de,

bu lig izmirli maganda taraftarı hiç özlemedi, ne kadar uğraşsanız da nafile yine geldiğiniz yere yani layık olduğunuz yere 2-3. liglere geri döneceksiniz, ilk darbeyi de seve seve biz indireceğiz, heveslenmeyin,

Emin olun "İzmir'li magandalar" sizleri ve liginizi çok özledi.Bu özlem hak ettiğimiz yerde olmanın özlemi. Bizim öyle köy kasaba takımlarıyla kıyaslanmayacağımızı da çok iyi bilirsiniz. Amatörde de 15 bine oynadık yine düşelim yine oynarız. Fark ettiysen skorla ilgili bir şey yazmadım kadro kalitesi olarak üstün olsanızda karşınızda defansa otobüs çekip maçı bitirmeyi hedefleyen bir takım olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

quote:

Göztepe ligte düşmesini istemediğim takımlardan bence ligin en sempatik takımı olabilir, biliyorsunuz izmire ve laikliğe çok düşkünüz. Umarım taraftar holiganlığı abartıp bu algıyı tersine çevirmez.

Öncelikle hoşgörülü mesajınız için teşekkürler. Taraftarımızın holiganlıktan ziyade bize kim nasıl davrandıysa ona aynı şekilde karşılığını veren bir taraftar profili vardır. Elbette bu asacaz kesecez diye lanse edilmemeli. Fakat özellikle İstanbul takımlarıyla oynanacak olan maçların tansiyonu çok yüksek geçecektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

quote:

Öncelikle hoşgörülü mesajınız için teşekkürler. Taraftarımızın holiganlıktan ziyade bize kim nasıl davrandıysa ona aynı şekilde karşılığını veren bir taraftar profili vardır. Elbette bu asacaz kesecez diye lanse edilmemeli. Fakat özellikle İstanbul takımlarıyla oynanacak olan maçların tansiyonu çok yüksek geçecektir.

Niye hocam? Gelin paşa paşa hep beraber İzmir Marşını söyleyelim.

• 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.