Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salı günü Rıdvanla programı var Aziz'in NTV'de. O günü bekleyelim, net şeyler orda konuşulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAlisca Olayı hikaye...
    BJK ile olan sözleşmesinden dolayı bu yıl satamadı Benfica onu. 20-25 milyon lardan bahsediliyor bu adam için... birileri bir şey uyduruyor alıyor başını gidiyor sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Ekonomimiz sarsıntıdayken Chp'nin yürüyüş yapmasının ne anlamı var diyen Akp'liden gram farkın yok. Eleştiriden o kadar mı ödünüz kopuyor? AY fırıldağın tekidir kulüp bugün bu durumdaysa sorumlusu AY'dir ama siz hala ölümüne destek hatada olsa yanlışta olsa.

verdiği örneğe bak

şimdi sen dedin diye aziz yıldırım yarın çıkıp " bütün fenerbahçe camiasından özür diliyorum dark_hell_86'nın lafı beni derinden sarstı hatamı anladım başkanlıktan istifa ediyorum." demesini mi bekliyorsun?

ha işe yarayacağını düşünüyorsan el ele tutuşup selenayı çağırır gibi istifaya çağıralım hepimiz.

hadi iyi gün taraftarı bak başakşehir var beşiktaş var git onları tut sen. sayın cumhurbaşkanım diye diye şampiyonlukları, oyuncuları toplarsın.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Erdoğan bazen bir laf söyle sonra akil hocaları o lafın çıkarlarına ters gittiğine karar verir ve Tayyip aslında öyle demedi böyle dedi derler. Ha işte Aziz'in yorumları da aynen böyle hissiyat uyandırıyor bende hocam ister kızın ister küfredin.
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Herkes hata yapar güzel kardeşim adam da cıktı TV de hata yaptım dedi bunu kabul etti. Şimdi hatasından dönmüş daha ne bekliyorsun onu anlamadım. Sevmiyor olabilirisiniz bu yüzden her olan biten size sıkıntı veriyor.

Fb nin başına gelebilecek en iyi teknik direktör Aykut Kocaman dı. GEcen sezon başında da istediler ama Aykut hoca Tam lig başlarken Konya yı bırakıp gelemem dedi o yüzden bir sene gecikti bu buluşma. Advocat ile idare ettik
  • 11numara kullanıcısına yanıt
    Cevap veremeyince uff snn be slk seviyesinde mesaj yazmış bugün yazamazsan yarın çok geç olur derler unutmayın. İyi gün taraftarı olmak yalanı yanlışı şakşaklamaktan daha evladır. Ne fanatiğim ne de kör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

TAlisca Olayı hikaye...
    BJK ile olan sözleşmesinden dolayı bu yıl satamadı Benfica onu. 20-25 milyon lardan bahsediliyor bu adam için... birileri bir şey uyduruyor alıyor başını gidiyor sonra

Talisca imkansiz. Sacmalamayin. Adam bize niye gelsin. Talisca diyen trolldur. Dikkat edin gaza gelmeyin. Haklisin hocam.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Tayyip de hata yaptım demişti fetö olayları için ne kadar ortak yön varmış Aziz ile aralarında. Goygoy bir yana AY'nin peşinden sürüklenmek bizi daha kötü hale getirecek siz kabul etmesenizde.
  • lensin intikamın q7 i alarak yapalım. ne taliscası ne gomezi.

• Göztepe. G kullanıcısına yanıt
    İnsallah duyariz kardesim. Futbol boyle daha guzel. Emin ol izmir takimlarinind bu ligde olmasi lazim. İns kalici olup heyecan katarsiniz

• Dennis aogo şu an boşta kapıp getirseler ya yaralı ceylanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

tek kare, tek adam, tek çare, nice senelere kral,

Bizi satıp gidenin arkasından adam dediğine göre Beşiktaşlı falansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 6 Ağustos 2017; 19:51:21 >

• Kim uydurdu bu Talisca olayını. Hiçbir yerde yazmıyor. Bir de gelecek gibi vereceği katkıyı tartışanlar var.

• Sneijder 1.8 alcakmış Nice'den aga harbiden bu futbolculara büyük paralar vermesek gelmezler buraya katar gibi felan görüyorlar heralde rezilliğe bak elin Nice'sinde iki üç kat aşağı para alcak bizim Van Persie'de sene sonu beleşe gidince o da bir buçuğa oynar.

• Wizard Gezici kullanıcısına yanıt
    Azizle Ridvan arasi kötü degil miydi ya nasil kabul etmis

• arsenalden kieran gibbsle lucas perezi alırsak ffpye uyacak şekilde manyak olur üstüne ben arfa&lima+stoper gelirse tamamdır
  • Önemli olan bizim nasıl takım kuracağımız

Lens gitti yapacak birşey yok

Daha iyi takım kurarsan lensi aramazsın

Futbol yetenekli oyuncular ile oynanır

• Sneijder alsak iyiydi.

Lens i kaptıran yönetimin ne kadar basiretsiz rastgele toplanan vizyonsuz sığ kafalar olduğu netleşti.

Seneye ilk 4 te yokuz.

Bunu buraya yazıyorum.Zamanı geldiğinde hatırlatırım

• Fanatizm kullanıcısına yanıt
    alacağı net ücrettir büyük ihtimal vergilerle kulüp için 2ye katlanıyo o para bizde vergi düşük olduğundan adama daha çok verebiliyoruz diye biliyorum. ama bence de yabancılar bizim ligi katar gibi görüyor emeklilik ligi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Sneijder 1.8 alcakmış Nice'den aga harbiden bu futbolculara büyük paralar vermesek gelmezler buraya katar gibi felan görüyorlar heralde rezilliğe bak elin Nice'sinde iki üç kat aşağı para alcak bizim Van Persie'de sene sonu beleşe gidince o da bir buçuğa oynar.

maalesef ortadoğu ülkesiyiz, bu paraları vermesek gelmezler,

• 
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.