Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler alıntı yapmayın şu çocukları yav. Lens için üzülüyordum da çektiği videodan sonra gereği yokmuş gülün geçin. Biz kendi çorbamıza bakalım.
  • Her üye sadece seçtiği takımın konusuna yazabilse. Sonradan takım degistirilemese. Zor mu bunu ayarlamak ey yönetim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Yıllık Galatasaray dominasyonuna son vermiş ve ilk defa Fenerbahçenin Galatasaraya 10 puan attığı sezonda sonra Teknik Direktöru saçma sebeplerden dolayı gönderen zihniyet gitmedikçe futbolu bırakma kararı aldım hayır demiyorum ki her zaman iyi olalım şampiyon olalım demiyorum ama kötü günde olsak bile takımı ayağa kaldırabilecek. bir yönetim görmuyorum malesef.2015 İsmail Kartal döneminden sonra daha 2.Lig takımını yönetemeyen daha da kötu teknik direktöru bulanlar gitmedikçe bu takımı desteklemeyi bırakmanın daha iyi olacağını düşünüyorum sizde deneyin.
  • Qnq sen bjk ye gitmiyo o haberler fake diyodun ne oldu o iş xd

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Hesap kitap bilmiyorsunuz gelmiş burda ahkam kesiyorsunuz aç bak bakalım Beşiktaş kaç yıllık sözleşme yapmış Gökhan'la ve ne kadar imza parası vermiş,menajere ne kadar para bayılmış.

Sonrada açıp Fenerbahçe'nin teklifine bak.

Sonra yüzün kızarmazsa cevap yazarsın..

• Aziz'in bu videoyu izledikten sonra çıldırıp 4 oyuncuyu cidden alıcağını düşünüyorum.Yarın açıklanırsa şaşırmayın yani.

• lens bize geldi bi defter daha kapandı ne bizimkilerin dedikleri ne de sizin 8-0 muhabbeti bir yere varmayacak.

bardağın dolu tarafından bakmanız gerekirse aziz yıldırım inat edip ben arfa yı falan alabilir veya daha büyük birini
  • Trolleri ciddiye almayın

• Admin mesaide
  • konuya noldu herkesin mesajlar silinmiş
  • katliam çıkmış
  • Forum yönetimi buna zemin hazırlıyor sonra deleted user deleted user....

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Takip etmek lazım. Ceza yiyecekler mi yoksa yemeyecekler mi?

• Amma boş adamlar ya 1400 küsür sayfalık konu çöp oldu.
  • Beşiktaş'a gidip klip çeken bir oyuncu için, alınmasını isteyen bir hocaya sövdünüz. Birisi FB efsanesi, biri kiralık asker. Söve söve adamı açıklama yapmak zorunda bıraktırdınız ben alınmasını istedim diye. Belli ki Lens kendisi gitmek istemiş Beşiktaş'a. Çikolata almadı diye eve ekmek getirmeye çalışan babanın yakasına yapışan çocuklardan farkınız kalmadı. Şöyle sıkıntılı bir senede elini taşın altına hiçbir yabancı sokmaz. Kulüp için mücadele eden adamları bezdiriyorsunuz, yatacak yeriniz yok. Kulübe musallat olmayın artık. Gönlü başka takımda olan adam için Fener'e ter dökenleri harcıyorsunuz.
  • Konuya bak nolmuş ya Lens'i kadroya yazanlar bir zahmet silsinler artık Hep Emre Mor'u istemiştim o da olmayacak galiba. Dirar'a kaldık. Lens 5 yıllık sözleşmeyi çaktı. Onlar düşünsün
  • Alın siz alın uyarı sayısı düşük diye günde 10 dk online olanları alın sonra delete User

• Resmen trol akımına uğramış burası, adamlar transfer ettiklerini kendi bölümlerinde tartışmayıp başka bölümlere yazıyorlar. Bunlara en az 12 gün ban atılması ve aylarca rakip takım bölümlere yazımının yasaklanması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Beşiktaş'a gidip klip çeken bir oyuncu için, alınmasını isteyen bir hocaya sövdünüz. Birisi FB efsanesi, biri kiralık asker. Söve söve adamı açıklama yapmak zorunda bıraktırdınız ben alınmasını istedim diye. Belli ki Lens kendisi gitmek istemiş Beşiktaş'a. Çikolata almadı diye eve ekmek getirmeye çalışan babanın yakasına yapışan çocuklardan farkınız kalmadı. Şöyle sıkıntılı bir senede elini taşın altına hiçbir yabancı sokmaz. Kulüp için mücadele eden adamları bezdiriyorsunuz, yatacak yeriniz yok. Kulübe musallat olmayın artık. Gönlü başka takımda olan adam için Fener'e ter dökenleri harcıyorsunuz.

Hocam Dirari alinca cok belliydi Lensin gelmeyecegi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben arfa gelir mi sizce

• 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.