Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33183319332033213322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bonucci26

Chelsea,yaz transfer döneminde Juventus'tan Bonucci'yi alamazsa Fenerbahçe'ye Kjaer için 12 Milyon Euro + Kurt Zouma 1 veya 2 yıllık kiralık teklifini sunacak

sat sat sat sat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Kjaer'e kimse 10 milyon €'dan yukarı vermez artık. Gözünüzü açın, her sezon garanti 5 sakatlığı, bu sakatlıklardan dolayı en az 10 maç eksiği var.

Gözümüzde çok büyüttük, ama bu istikrarı ile hayal ettiğimiz rakamları beklemek hata olur.

Gözümüzde çok büyüttük diye bir şey yok. Kjaer de bu sezonki savruk, sistemsiz takımın kurbanı oldu

Geçen sezonki gibi belli bir sistemi olan takımda Hasan'ın da Kjaer'in de neler yapabildiğini gördük.

He "Marifet Kjaer ve Hasan'da değilmiş, geçen sezonki hocadaymış meğerse" diye düşünüyorsan orası başka tabii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Basketbol takımımız da kötüye gittiğine göre aziz istifa edebilir

• Bonucci26 kullanıcısına yanıt
    zouma + 10 milyona tamam
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 45 bu sene de kalan maçlarla en az 40 maça çıkacak Kjaer'e de müzmin sakat muamelesi pek olmamış hocam.Ya da siz öyle demek istemediniz ama sakatlık falan konusunu yazınca ben öyle anladım.

Kjaer şuan 15-20 milyon Euro etmiyorsa bunun nedeni başarısız Fenerbahçe ve kalitesiz ligimizden dolayıdır..

• Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum zaten iyi bi oyuncu olsa feyenoord bırakmaz bu yaşta.
    belli ki bi ışık görmediler.yenilemediler sözleşme.
  • ligin ve takımın kalitesini geçtim,
    eğer geçen sene şampiyon olsak bu sene de şampiyonlar ligi görseydik kjaer gibi bi oyuncuyu çok rahat 17 18lere satardık nani falan da gitmezdi belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

Sene sonu Joel Campbell ismi kesin yazılır bize.Yıllardır Arsenal kiralıyor her sene Türkiye'ye yazılıyor ama bir türlü gelemedi

Sezonu erken açtık.Fotomaç Campbell'ı bu kez geliyor şeklinde haber yapmış

• Yönetim biraz vizyonlu olsa şuan andre castro tunay ve titi nin sözleşmeleri bitti onları alır schalkeden c.moting arsenal den kiralık Joel camphell ve Portodan kiralık oyuncular alır güzel teknik bi takım oluşturur ama bunların tam tersi olacak çünkü bu yönetim Skrtel gibi dünyanın en kötü stoper ine 6 m verip souza gibi bi oyuncuya 8 m verip ortada gezerler

Aykut hocamın aşkitosu sonuçta Ben severim Campbell. Istikrar yakalayamadı belki ama bizde kendini bulabilir. Ola John, Campbell sıçrama yapabilecek isimler. Bu ikisinden birini sol kenara istiyorum. İki kenara da çok iyi iki isim almamız lazım. Lens tamam inşallah. Sola Narsingh kaçmasa iyiydi. Evet bu sezon orta sahasizligin cilvesini çok çektik. Ama bu takımda Lens gibi bir sol kanat daha olsa biraz daha canlı olabilirdi takım. (Caner bile olsa başka olurdu) Merkezden top götüremiyorken çift iyi kenar oyuncusunun olması nimet.

• Fenerbahçe nin yeni hocasını açıklıyorum :https://forum.donanimhaber.com/yuzunuzu-kibleye-donun-antep-te-bulent-uygun-var-bizde-vizyon-televizyon--125218205

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

Geçen sene 45 bu sene de kalan maçlarla en az 40 maça çıkacak Kjaer'e de müzmin sakat muamelesi pek olmamış hocam.Ya da siz öyle demek istemediniz ama sakatlık falan konusunu yazınca ben öyle anladım.

Kjaer şuan 15-20 milyon Euro etmiyorsa bunun nedeni başarısız Fenerbahçe ve kalitesiz ligimizden dolayıdır..

Aynen, müzmin sakat demek istemedim tabii ki. Ama 20 milyon € civarı para ödenen bir stoperden beklenen istikrar daha yüksek olur düşüncesindeyim.

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Campbell'ı ben de isterim ama Lens'in alternatifi olarak değil.Lens ile birlikte çok güzel olur.Yaşı 25 falandır herhalde emin değilim ama yaşlı değil.Çocuğu 5-6 senedir kiralıyorlar.Opsiyonlu kiralamamız zor olmaz.Bonservis bedelini de yüksek yapacaklarını sanmıyorum.Ama haberi yapanın Fotomaç olduğunun da altını tekrar çizelim

Üst seviye futbolcu olmayacağı belli ama adamlar bir umut bekliyor

Yeni sezonda dikkatli olmak lazım. Sahada hırslı kişileri almalıyız. Meireles , Vdw gibi karlı dağdan serin tarzında adamlardan ne kadar iyi olursa olsunlar uzak durmak lazım .
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum,Wenger böyle oyuncuların Arsenal kalibresinde olmadığını bir türlü anlamıyor.Ama bence üst seviye olmasa da bizim lig için yetersiz değil.Kafa yapısını bilmiyorum açıkcası.Wiel'in umursamaz biri olduğu Ajax'ta iken belliydi ve herkes biliyordu.Bile bile aldık.Bunun yüzden tekrardan gördük ki yönetemeyeceğin adam almayacaksın.

• Kjaer'in 15-20'ye satılabileceğini düşünmek en basit ifade ile iyimserlik.
    Bu adam 7.5m €'ya gelmiş ve 2 sezondur Fenerbahçe'de. Almak isteyen bakacak Türkiye'de oynuyor, 2 sezonda Fenerbahçe'nin ne başarısı var ve bu oyuncunun bu başarıda katkısı ne yada takım başarısızsa oyuncunun bireysel performansı ne? Çok olağanüstü bir performans mı sergiliyor bu oyuncu bu ligde, hayır. Kim niye 15m € versin ki bu oyuncuya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Kjaer'in 15-20'ye satılabileceğini düşünmek en basit ifade ile iyimserlik.
    Bu adam 7.5m €'ya gelmiş ve 2 sezondur Fenerbahçe'de. Almak isteyen bakacak Türkiye'de oynuyor, 2 sezonda Fenerbahçe'nin ne başarısı var ve bu oyuncunun bu başarıda katkısı ne yada takım başarısızsa oyuncunun bireysel performansı ne? Çok olağanüstü bir performans mı sergiliyor bu oyuncu bu ligde, hayır. Kim niye 15m € versin ki bu oyuncuya?

Yani evet, ligin en iyi stoperi açık ara, tabiki de olağanüstü performans "sergiledi." geçen sezon, geçen sezon sonu €15m teklif almıştı yanlış hatırlamıyorsam, zten market değeri €12m olan bir oyuncu için €15m normaldir, yaşı desen daha 27, şuan örneğin Cenk tosun sence €15m'e gidemez mi? Bence Türkiye deyip ezmemek lazım, parlayan oyuncular değeri €10m'i geçince satılmalı, verecek de bulunur şuan itibari ile zaten 3-4 büyük takım direkt izlemede bu tip oyuncuları kimse kaçırmaz merak etme.

GEl gelelim €20m falan abartmayalım, Arap ya da Çin değilse kimse vermez o parayı €12m değeri olan adama.

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Kjaer'in 15-20'ye satılabileceğini düşünmek en basit ifade ile iyimserlik.

Bu sene değil ama geçen sene takımın açık ara en iyi, en sağlam oyuncusuydu. Ancak ben de 15-20'lere gideceğine inanmıyorum. Maksimum 13 milyon euro teklif gelir. Aziz de 20'den aşağıya bırakmam der, sözleşmesi bitince bedavaya yollarız. Aziz Yıldırım olmak bunu gerektirir.
    Bize forvet tarzı kanat lazım. 433 oynayacaksak şu kenar isimlerinin gole yakın olması lazım. Sow,Webo,Kuyt üçlüsü idealdi mesela Aykutun son çalıştığı zaman. Üçü de gole çok yakın isimlerdi. Campbell son zamanlar düşük skorla oynuyor. Ama Kosta Rika'da gole yakın olduğu zaman etkili. Bence bizim için ideal sol kenar. Kiralık+opsiyonlu çok olumlu transfer olur. Ben 442 içinde yardımcı forvet olabileceğini düşünüyorum. Zaten merkez orta sahalarimiz ceza alanına çok girmiyor. Kenar isimlerinin Bunu sık yapması gerekli.

Ekstradan Ozanin kiralanmasi gündemde. Eğer ki Josef duracak Topaldan orta saha rotasyonun da kullanılacak ise çok doğru hamle olur. Benim isteğim Josef satilip, Topal Stopere kaydirilip, Caner Koca ve Ozanın değişimli DMC oynamalari. Ama bunu yapmaz Aykut.

• bize önce kanat değil orta saha lazım.

souza ozan topaldan en az biri kesinlikle gitmeli bu transfer döneminde.

ve en az 2 oyuncu daha alınması gerek orta sahaya ekici hariç.

ondan sonra bir kaleci ve bir forvet almalıyız.

para kalırsa da kanat ve bek transferi bakabiliriz.

ama öncelik kesinlikle orta saha olmalı
  • 
Sayfa: önceki 33183319332033213322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.