Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33193320332133223323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bize forvet tarzı kanat lazım. 433 oynayacaksak şu kenar isimlerinin gole yakın olması lazım. Sow,Webo,Kuyt üçlüsü idealdi mesela Aykutun son çalıştığı zaman. Üçü de gole çok yakın isimlerdi. Campbell son zamanlar düşük skorla oynuyor. Ama Kosta Rika'da gole yakın olduğu zaman etkili. Bence bizim için ideal sol kenar. Kiralık+opsiyonlu çok olumlu transfer olur. Ben 442 içinde yardımcı forvet olabileceğini düşünüyorum. Zaten merkez orta sahalarimiz ceza alanına çok girmiyor. Kenar isimlerinin Bunu sık yapması gerekli.

Ekstradan Ozanin kiralanmasi gündemde. Eğer ki Josef duracak Topaldan orta saha rotasyonun da kullanılacak ise çok doğru hamle olur. Benim isteğim Josef satilip, Topal Stopere kaydirilip, Caner Koca ve Ozanın değişimli DMC oynamalari. Ama bunu yapmaz Aykut.

Campbell deyince aklıma hep Ola John geliyor. Sahi noldu o çocuğa?

• Onu da çok severim. Lakin söndü gitti. Sağa sola kiralaniyor hocam. Gittiği yerlerde de forma bulamıyor. 2013 de çok iyiydi. Hatta bizim maçta filan da oynamıştı. Sonra kariyeri çok geriye gitti. Bize gelmesini isterim. Ucuza kapatırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kjaeri psg alsa ya. hizli stoperle yardirir. marquinhos, kimbempe, kjaer ve tah olsa, saglam rotasyon olur.

Mangala 30 ediosa, Kjaerde en az bi 20 eder. Bjkli Cenk icin 20 konusuluyor.
  • Karabükspor ilk 11

Fabiano

Vdw-skrtel-kjaer-hak

Josef-topal

Lens-alper-şeşu

Rvp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takımdan çıkarılabilecek en iyi 11' i çıkarmış Advocaat. Bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar Fenerbahçe'nin maçı var.Biliyorum zor ama güçlü kalın,birlikte atlatalım.Mümkünse maçı izlemeyip bildirimleri kapatalım

• Advocaat, kokoreç reyisin ismini bilmiyor goalkeeper dedi geçti
  • Ofansif çıkmışız yahu Topal ve Josef'in yanında Ozan oynamalıydı Topal-Josef-Ozan çıkmalıydık. Sakat mı acaba Ozan?
  • LİGTV kapattirdik. şimdi dayanamadim bir cafeye gittim oturdum maçı bekliyorum :)

• bayadır futbol maçlarımızı izlemiyorum buradan mı takip ediyoruz yoksa maç takip konusu açılıyor mu

• Abi bu mehmet topal neden her pas hatası sonrası çorabını çekiyor?
  • böyle güzel cumartesi gününde boşuna maçı izleyip vaktinizi kötü şeylere harcamayın arkadaşlar,futbolcular bile maç bitsinde ortamlara akalım cumartesi gecesi modundadır eminim
  • Hala fb maçı izleyen mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Abi bu mehmet topal neden her pas hatası sonrası çorabını çekiyor?

Çorabım düşmese atardım demeye getiriyor galiba. Suçu çoraba atıyor

• Yahu şu souzanın yerine alperi oynatıp 10 numara kısmında aatıfı alsa ve solada volkanı alsa çok daha yararlı olacak ama hala ısrar souza..
  • Madem ortada iddia falan kalmadı, bari koy şu takıma Caner'i, Salih'i de önümüzdeki maçları boş boş geçirmeyelim.

Topal ve Souza kadar kötü olamazlar. Souza yine yokları oynuyor. Topal da bildiğimiz gibi.
  • Bu takımda Mehmet Topal ile basarı gelmez . İstediği kadar top kessin pas atamıyor hucuma cıkarken el freni katlediyor. Fener gibi bir takımda Mehmet Topal gibi orta saha olmaz . Adamım Gs ile 1 Fb ile 1 şampiyonlugu var kac senede ıkı buyuk takımda bu istatistik nedeni acık

• Bize hızlı bir forvet lazım ama elde yok maalesef.Emenikede azıcık beyin olsa bu sene çok iş yapardı.Hızlı çıkmamız gerekirken Aatif oyunu çok yavaşlatıyor hele topla beraber 360° dönerek geriye pas atmasına çıldırıyorum.Tek oynayan,çabalayan lens her zamanki gibi.

• Ya sahaya çıkıp teknik direktöründen yöneticisine sövmek istiyorum abi topal ve souza nedir allahın adını verdim ikiside pas özürlüsü defansı da doğru yapamıyorlar lan bu adamların özelliği ne niye sürekli ilk 11 deler çıldırıcam ya takım kabız oldu allahım yarabbim kafayı yicem

koy salihi koy alperi koy stoch u göbeğe sola aatıf sağa lens orta rvp ya da stoch ile aatıf yerini değiştir allah aşkına yiceksek böyle gol yiyelim. Ben rvp ve Lens i gördükçe üzülüyorum adamların yapabilcekleri hiçbirşey yok ne doğru pas atan var ne alan açan ne doğru koşu yapan iki tane kabız adamla takım top oynuyor ya
  • 
Sayfa: önceki 33193320332133223323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.