Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SporX'in özel haberine göre CAS trabzonunun başvurusunu reddetmiş.12 Numara da şuan aynı şeyi paylaştı.10 dakika önce Şekip Mosturoğlu " :) " diye tweet atmıştı.Akıyoo bugün maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi gelip kupaya tekrar bakabilirler. Bugün ziyaret bizden.
  • Her yerden ret yiyor adamlar her gittikleri yerde tokatı vurup gönderiyorlar bunları, hala öbür yanaklarını çeviriyorlar

Hayır yani kupayı görmek için Cas falan ne uğraşıyorlar, müzemize giderek rahatlıkla görebilirler.
  • Yol uzun. Ondan gelemiyorlar.

İmitasyonunu yaptırıp gönderelim koysunlar stada. orda baksınlar bari.
  • Kaçıncı lige düşüyoruz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pürömiyer lig
  • Şimdi Fenerbahçe şikeci mi değil mi

• Bugün harika haberler geldi.Yargıtay,CAS ve sponsorluk anlaşmaları.Hukuki mücadelemizi de kazandık.Şimdi tek kalan sportif başarı ve birlik beraberlik.Şuan başkanlığı Ali Koç'a bıraksa yeni yönetim yeni sponsorluklar taraftarlarla barış hep beraber tek yumruk oluruz kimse bizi tutamaz.Ama malesef bu kadar iyi habere karşı kötü haber olmak zorunda çünkü Fenerbahçe böyle bir kulüp.2018 beklenirse çok geride kalırız :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

Bugün harika haberler geldi.Yargıtay,CAS ve sponsorluk anlaşmaları.Hukuki mücadelemizi de kazandık.Şimdi tek kalan sportif başarı ve birlik beraberlik.Şuan başkanlığı Ali Koç'a bıraksa yeni yönetim yeni sponsorluklar taraftarlarla barış hep beraber tek yumruk oluruz kimse bizi tutamaz.Ama malesef bu kadar iyi habere karşı kötü haber olmak zorunda çünkü Fenerbahçe böyle bir kulüp.2018 beklenirse çok geride kalırız :(

E şimdi men yedik, Şampiyonlar Ligine gidemedik falan bunlar boşuna mıymış?
  • Ercanlar kolpa sezonunu açmış

• Ohh bee öyle bir algı yaptılar ki kupayı şikeci Trabzonspor'a kaptıracağız diye korkmaya başlamıştım, valla çok sevindim.
    Unutma unutturma!
  • Şu yönetim son dönemde azıcık adam akıllı hareket etseydi bu haberlerden sonraki ilk iç saha maçı karpuzsporla bile olsa 50bin kişiye oynardı.

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Boşunaymış hocam.Yargıtay,UEFA,CAS hepsi bizim lehimize sonuçlanıyor.Tazminat davaları açılacaktır ama bunlar suçu birbirine atar.Uefa der ki TFF yüzünden almadık,TFF der Uefa yüzünden almadık.En çok M.Ali Aydınlar'ı merak ediyorum.45 milyon Euro sözünü tutacak mı?

• Mehmet ali aydınlar bey şu 40 m euro yu artık versede keyfimize baksak

• --TimuR-- kullanıcısına yanıt
    İnşallah doğrular çıkar aralarından kardeş.
  • Fenerbahçe düşmanı Mehmet Ali Aydınlar'ın hiç sesi çıkmıyor

yazık, bir de bunlar ''Fenerbahçeliyim'' diye geçinir işte. Zamanında utanmadan başkan adayı oldu bir de...

Birazcık adam ol da sözünü tut, 45 milyon euroyu cebinden ver
  • ekleme yapayım, alex o maç çok gol kaçırdı. kaçırmasa küfür ettiğimiz kezman 3-4 assist yapacaktı.

Takıma bakıyorum da oyuncular iyi kötü olsalarda hepsinin topla bir lişkisi var. Alex, Kezman, Deivid, Aurelip. Zico Deivid'le Kezman'a küfürler etsek bile oynatıyordu, şimdi anlıyorum. Kezman'a topu atınca geri alabiliyorsun, Deivid tek pas yapıyor, aurelio da öyle. Şimdi topalcılar, fernandaocular, sowcular, salih olmazcılar, stoch olmazcılar olduğu için kazma kazma adamları izliyoruz.
  • Trabzonun'un kupa için Fetoculara ödediği paralar da yandı. En çok o koyuyordur :)

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Bu neyin kafası :D yeter da bıkmadınız mı ret yemekten. 2010-2011 sezonunun şampiyonu Fenerbahçe kafanıza kazıyın artık.

Trabzonspor FIFA'ya gidiyor haberihttp://www.ntvspor.net/futbol/trabzonspor-fifa-ya-gidiyor-58d939a64ccc9b5708dc6ad6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezmer -- 27 Mart 2017; 19:17:49 >
  • Emre Mor beşiktaşa kaptırdık az önce Oğuzhan'ın asistiyle

• 
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.