Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27692770277127722773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahmet Ercanların ilk antrenmanlarda Karavaiev'in izlenimleri şu şekilde;

* İlk antrenmanda Karavaev çok olumlu izlenim bıraktı herkeste. Güçlü ve gol yollarına sızıyor sürekli.

* Advocaat antrenmanlar boyunca Lens'i solda, Karavaiev'i ise sağ kanatta denedi ve gayet olumlu sonuçlar aldı.

* Karavaiev 1 asist yaptı ve 1 gol attı.
  • bize orta saha lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caspar

%90 Beşiktaş'ta diyolar lan yoksa

İmzalar atıldı Aatıf'ın maaşta anlaşmasını bekliyorlar açıklamak için. Ayrıca Fenerbahçe ve diğer kulüplerin ilgilendiği bir oyuncu varsa o oyuncunun başka takıma gittiği henüz görülmedi
  • Ekicinin aklı varsa zaten bize gelir.Bjk'de yerinde oynayan çok oyuncu var.Gs'de gitmek istemez oralar çok karışık onun içinde en mantıklı seçim FB olur.
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    Hocam transfer transfersizlikten Fotomaç okuyup,aspor izliyorum elde bir ekici kaldı üstüne titriyo bünye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

İmzalar atıldı Aatıf'ın maaşta anlaşmasını bekliyorlar açıklamak için. Ayrıca Fenerbahçe ve diğer kulüplerin ilgilendiği bir oyuncu varsa o oyuncunun başka takıma gittiği henüz görülmedi

Cardozo

İrfan can 3 saniyede aklıma gelenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Mehmet ekici bjk e gitti gibi diyor a spor son sayfa da.Sümsük aziz dick in istediği adamı almazsan tutamazsın zaten takımda.😡

Aspor arfa geldi diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

quote:

Cardozo

Cardozo meselesini bilmiyorum ama İrfan'la ilgilendiğimizi söylemek abartı olur.

• Bayburtlu kullanıcısına yanıt
    Cardozo meselesinde arada 1 sene var.O donem Emenike ve Cardozoyla anlasildi son karar Ersun hocaya birakildi.Ersun hoca da Emenikeyi istedi.Cardozo defteri kapandi.Sonraki sezon aldi Trabzon,istedigimiz zaman değil.

Örneğe gelirsek Sneijder derim
  • trabzondan bir oyuncu alamadık ya.
    sanki grönland'dan oyuncu almaya çalışıyoruz da bu kadar uzadı şu iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

trabzondan bir oyuncu alamadık ya.
    sanki grönland'dan oyuncu almaya çalışıyoruz da bu kadar uzadı şu iş

Trabzondan son transferimiz Gökhan Ünal en son bize karşı Menemenspor formasiyla oynuyordu birak gelmesin kimse Bi de 3.5 Milyon + Burak Yılmaz vermiştik
  • Aatif'ta neye bu kadar problem etti anlamadım. Sivasta oynadın zaten uzun süre. Trabzona gideceksin. İlk 11 yerin banko o takımda. Sanki yıllardır Paris'te yaşadın biz seni Trabzona yolluyoruz. Tabii ki oyuncunun duyguları önemli ama bu kadar da problem çıkarmasın Aatif.
  • 0je kullanıcısına yanıt
    Başka isteğn var mı kardeşim. Pazardan meyve alıyor sanki 3 tane adam saymış.Yetmemiş dördüncüsünü de eklemiş.
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    hocam büyükşehir faktörü de var trabzon istanbulla bir değil.
    hani teklif başakşehirden gelse örneğin aatif emre takası olmuş olsa aatif giderdi.
    ama trabzon şehir olarak antalyadan bile zayıf oyuncu tercihinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lauren Cohan -- 7 Ocak 2017; 3:1:25 >
  • 1 hafta oldu ekici haberleri çıkalı hala gelmediyse gelmesin artık hevesim kaçtı,eğer denildiği gibi bizde oynamak istiyorsa sezon sonu kimseyle görüşmeden gelir bize,atıfıda suçlamıyorum zorla adamı yollamaya gerek yok kampa çağırsınlar gitmiyorsa trabzona gerek yok böyle hareketlere.
  • Aatıf ilk yarıda daha fazla süre alsa şu ana kadar verdiği gol katkısının 2 katını verirdi. Ama gürcü hamsisi volkan şen'i izledik durduk. Aatıf'ın normalde kalmasını isterdim ama hoca onu kadroda düşünmediğini her türlü belli etti. Hem o gidip düzenli forma şansı bulsun hem de bizim orta sahaya pas atabilecek bir adam gelsin herkes mutlu olsun işte.
  • Alper Aslan :Aatif sozlesmesi konusunda anlasirsa Ekici transferi tamam. Trabzonspor ayrica Olcay Sahan (BJK) ve Emenike'yi de istiyor. İkisi de kiralik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0je kullanıcısına yanıt
    Şu ersun hocanın emenike sevdası beni her seferinde güldürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Kop gel Khazri. Elimizden Robben Aatif gidiyor zaten o kontenjan dolmali.

Bu arada nedense Karavaiev'e kanım inanılmaz ısındı. Bu Adam bizim yeni Ziegler'imiz olacak gibi. Niyeyse çok içten geliyor bu adamın duruşu bana Bu adam Gs'ye gol atacak bakin görün

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bize gol atıp atamayacağını bilmemde adamın gözlerinin içi gülüyor resmen mutluluktan

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

quote:

Cardozo

Güldürdün.

Cardozo ve Emenike, ikisiyle de anlasildi hoca Emenike dedi Emenike alındı.

Irfan Can konusunda da yonetim alalim demesine ragmen Advocaat istemedi.

• 
Sayfa: önceki 27692770277127722773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.