Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27582759276027612762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadıköy Çetesi'nde pastore ismi dönüyor ya tutarsa
  • Kadıköy Çetesi'nde pastore ismi dönüyor ya tutarsa
  • semiz-manço kullanıcısına yanıt
    kiralık gelse çok iyi olur.
    sevdiğim bi oyuncu. çok da şans bulamıyor psg de zaten draxler de geldi.
    ki ben arfadan daha iyi verim verir pas oyununda.
    tabi bazı arkadaşlar istemeyebilir sonuçta alperi ve volkanı çok seven var forumda.
  • Bu sene hiçbir yurtdışı transfer yapmazsak yönetime kızmam. Bu terör ülkesine kimse gelmek istemez.
  • Yalnız Souza'ya helal olsun.Diğerleri hala tatildeyken adam 2 gün önceden gelip hazırlanıyor. İş ahlakını çok beğeniyorum kendisine bakmasını biliyor.
  • Mehmet Ekiciden daha önemli bir transfer bence Emre Belözoğlu.

Emre ve Mehmet ile kapanırsa transfer şampiyonluğa oynarız ama avrupa da çeyrekten sonrası şansa kalır.
  • Narsinghi gs istiyomuş bizimkiler de temasa geçmeli.
  • Bu onyekuru meselesi ciddimi acaba cok begeniyorum bu cocugu dickin ellerinde ucabilir
  • lord joker'i samimi bulurdum fakat cidden trollmüş. yanılmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

İkinci yarı için şöyle bi kadroya kimse hayır demez herhalde?

Volkan
    Şener-Kjaer-Skrtel-Hasan
    Souza
    Ekici-Moutinho
    Lens-----------Elia
    RVP

Şu Elia yi niye isterler anlamıyorum. Adam bizim Volkan Şen gibi ve 30 yaşında futbolcu. Zaten Sow var orada şimdi alınıp seneye oraya yerleştireceğimiz genç oyuncu alsak güzel olur.

Rvp, Elia ve Moutinho beni endişelendiriyor. Rvp ne zaman oynayabilecek bilmiyoruz, Moutinho zaten Portekizli ve ön yargılarımiz var. Elia ise bana mantıklı gelmeyen bir transfer. Mevcut iki kanat oyuncumuz yeni alınan Karayev + Elia dan daha kaliteli ve Elia zaten 30 yaşında. Aldığımızda elimizde kalacak futbolcu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 6 Ocak 2017; 6:55:51 >
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Pek bilgim olmadığından soru anlamında dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Fotomaç doğru söylüyorsa eğer Wiel 1.5 seneliğine kiralık verilmiş adam onda bile 2.5 milyon euro imza parası almış yuh
  • Ulen Fanatik başka Fotomaç başka diyor Ekici transferi hakkında biri anlaşma tamam diyor diğeri anlaşma olmadı diyor
  • Kimse de sormamış ki " 2016 Dünya Kupası nedir?" diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Volkan
    Şener-Kjaer-Skrtel-Hasan
    Souza
    Ekici-Moutinho
    Lens-----------Elia
    RVP

Şu Elia yi niye isterler anlamıyorum. Adam bizim Volkan Şen gibi ve 30 yaşında futbolcu. Zaten Sow var orada şimdi alınıp seneye oraya yerleştireceğimiz genç oyuncu alsak güzel olur.

Rvp, Elia ve Moutinho beni endişelendiriyor. Rvp ne zaman oynayabilecek bilmiyoruz, Moutinho zaten Portekizli ve ön yargılarımiz var. Elia ise bana mantıklı gelmeyen bir transfer. Mevcut iki kanat oyuncumuz yeni alınan Karayev + Elia dan daha kaliteli ve Elia zaten 30 yaşında. Aldığımızda elimizde kalacak futbolcu.

Dediğiniz yeni sezon planlamasında düşünülmeli bence,şu an transferde fayda sağlayıp,sonuca etki edecek nokta atışları yapmamız lazım,ligdeki durumumuz malum.

Elia hem büyük liglerde tecrübesi olması,hemde maliyet açısından iyi bir tercih bence.

En azından Volkan Şen in bizi kanser etmesinden kurtuluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kimse de sormamış ki " 2016 Dünya Kupası nedir?" diye.

Aferin sana iyi bulmuşsun helal

• quote:

Harbiden ya Çok güzel duruyor ama yazınca, sanki gerçekten varmış gibi. Mandela etkisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

FEGHOULİ kacırdılar bedava topcu adamda gelme taraftarıydı sankı

sıkıntı orda işte, adamları ikna edemiyoruz artık.
    yoksa buraya anelkalar, ortegalar, alexler, r.carloslar, p.van.hoojdonklar geldi.

feghoulide kimmiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Volkan
    Şener-Kjaer-Skrtel-Hasan
    Souza
    Ekici-Moutinho
    Lens-----------Elia
    RVP

Dediğiniz yeni sezon planlamasında düşünülmeli bence,şu an transferde fayda sağlayıp,sonuca etki edecek nokta atışları yapmamız lazım,ligdeki durumumuz malum.

Elia hem büyük liglerde tecrübesi olması,hemde maliyet açısından iyi bir tercih bence.

En azından Volkan Şen in bizi kanser etmesinden kurtuluruz

Volkan as oyuncu değil ki hocam. Lens ve Sow oynuyor ondan sonra da Karayev olur zaten. Böyle bir durumda hala 30 yaşındaki adama niye yatırım yapıyoruz.

Birde elimizdekinin kıymetini bilelim biraz, Sow bu adamdan daha iyi topçu bizim için. Skor eksikliğimizi kapatıyor ve defansa da yardım ediyor. Dripling atıp, asist yapan oyuncu profilinden ziyade gol yönü ağır olan futbolcu. Zaten diğer işi Lens yapıyor ve aralarında iyi bir uyum da sağlandı.

Ekici + kaliteli bir orta saha alınsın, oyuncu satılıp kanat alınacaksa da 30 yaşında adam alınmasın artık. Nani bile 28 inde geldi.

• quote:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • 
Sayfa: önceki 27582759276027612762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.