Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27592760276127622763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani abi nerde transferler bu ne takım SOS veriyor hala adam yok
  • Bugün Ekici kap gelsin artık sıkıldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Çok güzel takas hocam. Aatif forvet arkası oynuyor ve topu ayağında fazla tutmayı seven bir isim. Kenarda da topu hızlı one tasiyamadigi için Dickin düzeninde çok verim vermiyor.

Ekici ise aksine ortada çok verim verecek. 8.5 gibi oynayıp kazanılan topları çok çabuk kenarlara veya merkeze aktaracak. En önemli getirisi bu. Maç içinde 1-0 one geçelim, kontra ataklarin hazirlayicisi olacak Ekici. Yanına Alper düşünüyorum. Ekici topu aldığı zaman ortadan Alper,Kenarlardan Lens ve Transfer çok hızlı on tarafa kosular yaptığı zaman Ekici bu üçlüyü topla bulusturur. Direk karşı kaleye gitmiş oluruz. Ekici transferi tam fırsat transferi özetle. Atıf karşılığı bu tarz bir orta saha altın.

Siz ne düşünüyorsunuz hocam ?

Ekici dediklerinizi yaparsa güzel transfer ihtiyacımız var idi lakin Aatıfın gitmesine üzüldüm, Alperin topu aldığında pozisyonları harcayacağını düşünüyorum.

Bu arada Aatıf ı hep sol kanat olarak oynatmadı mı Dick?

• Terör yüzünden BJK'de Adriano gitmek istiyormuş. BJK'yi zerre sevmem ama umarım gitmez. Bu olaylar da şahsi görüşüm 2017 tavan yapacak.

Diğer bir görüşümde yükselen Çin futbolu ve var olan ABD, Katar ligleri. Şimdi kendimizi kandırmaya gerek yok RvP olsun Carlos olsun Guti olsun Drogba olsun bu ligleri gitmeden önce hem dolgun maaş hemde Avrupa Kupası için bizim liglere gelirdi. Artık terör belası yaş ilerlemişleri Katar veya ABD bunların bir kaç yaş altıda Çin'i tercih eder diye düşünüyorum.

Şu dönem tek isteğim Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Avrupa Ligi finale kalması. Biz burdayız demenin tam zamanı. Şu ara akıllıca yapılan transferler bunun için bir umut ışığı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Terör yüzünden BJK'de Adriano gitmek istiyormuş. BJK'yi zerre sevmem ama umarım gitmez. Bu olaylar da şahsi görüşüm 2017 tavan yapacak.

Diğer bir görüşümde yükselen Çin futbolu ve var olan ABD, Katar ligleri. Şimdi kendimizi kandırmaya gerek yok RvP olsun Carlos olsun Guti olsun Drogba olsun bu ligleri gitmeden önce hem dolgun maaş hemde Avrupa Kupası için bizim liglere gelirdi. Artık terör belası yaş ilerlemişleri Katar veya ABD bunların bir kaç yaş altıda Çin'i tercih eder diye düşünüyorum.

Şu dönem tek isteğim Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Avrupa Ligi finale kalması. Biz burdayız demenin tam zamanı. Şu ara akıllıca yapılan transferler bunun için bir umut ışığı olabilir.

Çin ligi futbolu tamamen silenlerin para için gideceği yer. Bizim hem avrupa avantajımız hem de yüksek maaş avantajımız var. Clde oynamak olsun formsuz yıldızların gelip hem para kazanacağı hem de clde tekrar kendini göstereceği bir lig

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Açıkçası yüksek maaş avantajımız arap ve çin kulüpleriyle yarışamaz hatta avrupaylada yarışamazda bizde vergi az o sayede net maaş yüksek oluyor. Ama diğer dediklerinizde haklısınız futbolcu kafasında futbolu silmediyse avrupa veya cl için tüykiyeye gelebilir bu sayede parlayıp geri dönebilir avrupaya.
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    bu oyuncular gerçekten bu demeçleri veriyor mu yoksa basın mı kolpalıyor bilmiyorum.

adamın hayatında ülkesi dışında bu çıktığı m.united, feyenord, fener dışında (onlar da bu yıl hep) büyük takım yok. ama dünyanın bir çok ülkesinde bir çok statta maça çıktığını söyleyip dünyanın en iyi taraftarlarındna biri olduğuna kanaat getirebiliyor.

keza bunu feyenoorda gitseydi de söyleyecekti muhtemelen.

bjk geliyorlar "taraftarı tanıyorum dünyanın en iyilerinden" gs ye gidiyorlar: "dünyanın en iyilerinden" fb ye gidiyorlar "dünyanın en iyilerinden"

meğerse dünyanın en iyi taraftarları hep ülkemizdeymiş anasını satayım

veriyorlar gazı, biz de tav oluyoruz. hava alanlarında maradona, messi gibi karşılayıp sonra da tekme tokat gönderiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmania -- 6 Ocak 2017; 11:48:32 >
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    İkna edemiyoruz değil bence daha doğrusu artık para suyunu çekti öyle 3 liralık adama 6 lira veremiyoruz yoksa sen ver o kel herife parayı bak nasıl ikna oluyor.
  • Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    Martin Skrtel de erken dönmüş tatilden o da çalışmalara başlamış Souza ile hocam.

Souzaya geçen sene acayip kıl oluyordum. Uyuz gibi gezerdi sahada, 22 dakika topa dokunmadan gezdiği maçlar vardı. Ama böyle olsun canımızı yesin. Bu sene defansta top kapıyor, bazen uzun pas, ara pası deniyor, topuk pasları çalımları vs var. Mücadelesini artırdı en azından..
  • Yunus Mallı Wolfsburg'a tranfer olmuş beğendiğim bir futbolcuydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Elia gelirse uelde oynarmi

Feyenoord elendiği için oynayabiliyor.
  • hayir grupta oynadigi icin oynayamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Levent Tüzemen: Selçuk İnan ile Mehmet Ekici arasında futbol kalitesi açısından büyük fark var. Ekici'yi Selçuk'la asla aynı kantara koymam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kimse de sormamış ki " 2016 Dünya Kupası nedir?" diye.

Aferin sana iyi bulmuşsun helal

Teşekkürler bro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiz-manço

Levent Tüzemen: Selçuk İnan ile Mehmet Ekici arasında futbol kalitesi açısından büyük fark var. Ekici'yi Selçuk'la asla aynı kantara koymam

Eee hangi daha iyiymiş
  • Ekici transferi garip bir yola girdi,trabzonda yönetim ikiye ayrılmış durumda.Bir tarafta yeni başkan'ın kafasındaki yöneticiler zaten şampiyonluk umudumuz yok ileriki seneler için ekici'yi fenere verip karlı çıkalım atıfı alalım diyorlar,diğer taraftan Hacıosmanoğlu tayfası var fenerbahçe ekiciyi alırsa güçlenecek şampiyonluk yarışında bu yüzden gerekiyorsa sene sonu bedava gitsin zarar edelim şeklinde homurdanıyorlar içeride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Ekici transferi garip bir yola girdi,trabzonda yönetim ikiye ayrılmış durumda.Bir tarafta yeni başkan'ın kafasındaki yöneticiler zaten şampiyonluk umudumuz yok ileriki seneler için ekici'yi fenere verip karlı çıkalım atıfı alalım diyorlar,diğer taraftan Hacıosmanoğlu tayfası var fenerbahçe ekiciyi alırsa güçlenecek şampiyonluk yarışında bu yüzden gerekiyorsa sene sonu bedava gitsin zarar edelim şeklinde homurdanıyorlar içeride.

2. Kafa tam komedi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

Elia gelirse uelde oynarmi

Feyenoord elendiği için oynayabiliyor.

Yalan yanlış bilgi vermeyelim. Uelde oynadığı için oynayamıyor. Mesela Karaveiev de oynayamıyor bizde avrupada.
  • Aatıf kamp kadrosuna alınmamış.

Ekici hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aatıf alınmamış kamp kadrosuna. Ekici hayırlı olsun. Çok iyi transfer bence.
  • 
Sayfa: önceki 27592760276127622763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.