Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26722673267426752676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bulkan

Son günlerde konuda Kjaer in satılması falan konuşuluyor. Nereden çıktı bu mevzu hiç anlamıyorum. Bu kadar kaliteli, savaşan & lider ruhlu bir sarı pipi bulmuşuz yıllar sonra, satmak net salaklık olur. Roman denen neden geldiğini anlamadığım yumuşak ve topa 10 kere dürtmeden ayağından çıkarmayan Topal stoperde sarı pipinin yerini dolduramaz asla. Topaldan zaten ne stoper olur ne ortasaha artık. Souzanın yedeği olmalı bence.
    Skrtel ile Roman geleceğine Egemen ile Kadlec in kalması çok daha isabetli olurdu. Baştaki diktatör her seferinde gideni arattırmayı, daha kötüsünü bulmayı başarıyor malesef.

Eto falan diyorsunuz. Şaka mı bu yahu. Takımda RVP hariç ne beynini kullanacak ne de tam anlamıyla hücum lideri olacak oyuncu yokken ne Eto su. Hep söylüyorum takım RVP odaklı oynamalı diye. Emre geri alınabilirse şahane olur. Zaten gitmesi büyük hataydı. O kadar takıma liderlik etmiş oyuncuyu bir bıyıklı komisyoncu uğruna harcadı baştaki diktatör. Gerektiği zamanda parayı harcamayıp , en olmayacak zamanda 2 çapsıza kulübü emanet etti, 2 yıldız tranferiyle egosu kabardı ama en kritik oyuncuları yolladı. Yanlışlarına bu sene de devam etti.

En kötü ihtimalle 1 kaliteli , iki yönlü ortasaha lazım. Şen denen hain beyinsiz bir daha forma yüzü görmemeli. Dolayısıyla bir adet beynini kullanabilen kanat oyuncusu da şart. Stoch yine harcanacak belli. Stoch ile Salih i mutlaka takıma kazandırmalı Dick dayı. 2 tane teneke kupası maçına göre şu oyuncuları değerlendirenler var. Gerçekten şaşırıyorum. Ozan da oynadıkça daha iyi olacak inanıyorum. Ama biz bu kaos şeklindeki idari & sportif organizasyonla asla oyuncu yetiştiremeyiz, kazanamayız. Son birkaç maçtaki korkak, geri yaslanan silik oyun anlayışı acilen değişmeli. Emre Lens Kuyt Kjaer gibi nokta atışı transferler şart.

Ne Eto su yani. Yussuf Poulsen gibi Nadir Çiftçi gibi yetenekli adamları niye hiç gündeme getirmiyorlar. Santrafora transfer yapılacaksa dediğim türde genç-genç sayılacak yaşta kaliteli adamlar alınmalı. 1 mevkiye 1den fazla lider oyuncu almak olmaz.
    Nokta atışı en az 2 transfer yapılmazsa kısa-orta vadede başarı imkansız, şampiyonluk hayal. Umarım devre arası kamp dönemi de çok verimli geçer. Yoksa yine kanser olmaya devam.

Sağ - sol bek alternatifleri, kale, ortasaha, santrafor ve sol açık hepsi sıkıntılı neredeyse. 3 yıldır göya bazı çöpler temizleniyor ama nasıl oluyorsa bir şekilde yenileri ekleniyor takıma. Ciddi planlama hataları var. Hiç ileriye dönük plan yapılamıyor, önünü göremiyorlar , geçmişteki yanlışların sonuçlarıyla uğraşmaktan.

Skrtel taş gibi stoper yalnız hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Fenermedya'dan

Advocaat onaylarsa Eto'o Fenerbahçede.
    Fernandao'nun Çine gitme meselesi neredeyse tamamlanmış.
    Spartak Moskovanın Emenike için resmi teklifi 6.5 milyon euro

Şunun detayları geldi,

Eto'o için Antalya ile 1 milyon euro + Aatıf olarak anlaşmışız. Advocaat onay verirse bizde, istemezse beşiktaş alır.

Aatıfın satılmasına karşıyım onun yerine Volkan Şen versek ya?

• Evet haklısınız hocam. Skrtel in deneyimine ve kalitesine lafım yok. 1 lider özellikli denge stoperi, 1 de daha çabuk ve hamleli ters ayaklı stoper tandemi her zaman daha iyidir. Caner bizde olduğu süre içinde son 2 sezonda çok sırıttı. Egemen varken bu kadar sırıtmıyordu. Çünkü çabuk ve hamleleri iyi bir stoperdi Egemen. Kadlec de iyiydi bu konuda. İkisi de yok şimdi ve sıkıntı yaşıyoruz.

Kadlecin kalması ya da benzeri deneyimde bir sol stoper alınıp asıl para kaliteli bir ortasahaya verilebilirdi, daha iyi olurdu. Demek istediğim buydu. Mevcut durumda 2 benzer stoper & 2 aynı tip oyuncudan oluşan kısır ortasaha düzeni yüzünden önde baskılı oyun oynayamıyoruz.

Şu meşhur resim var ya 2-3 yıldır millet konulara o resmi atmaktan bıktı. Sevgili yönetim transferi buraya yapacaksınız diye. Emre ile Meyro varken bile bize kaliteli ortasaha lazımdı. Şimdi daha da vahim durumdayız. Rvp, Lens, Stoch hariç beynini kullanan adam yok takımda.

• Allahım bu Lens nedir ya gene Asist maşallah bin kere be
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Evet haklısınız hocam. Skrtel in deneyimine ve kalitesine lafım yok. 1 lider özellikli denge stoperi, 1 de daha çabuk ve hamleli ters ayaklı stoper tandemi her zaman daha iyidir. Caner bizde olduğu süre içinde son 2 sezonda çok sırıttı. Egemen varken bu kadar sırıtmıyordu. Çünkü çabuk ve hamleleri iyi bir stoperdi Egemen. Kadlec de iyiydi bu konuda. İkisi de yok şimdi ve sıkıntı yaşıyoruz.

Kadlecin kalması ya da benzeri deneyimde bir sol stoper alınıp asıl para kaliteli bir ortasahaya verilebilirdi, daha iyi olurdu. Demek istediğim buydu. Mevcut durumda 2 benzer stoper & 2 aynı tip oyuncudan oluşan kısır ortasaha düzeni yüzünden önde baskılı oyun oynayamıyoruz.

Şu meşhur resim var ya 2-3 yıldır millet konulara o resmi atmaktan bıktı. Sevgili yönetim transferi buraya yapacaksınız diye. Emre ile Meyro varken bile bize kaliteli ortasaha lazımdı. Şimdi daha da vahim durumdayız. Rvp, Lens, Stoch hariç beynini kullanan adam yok takımda.

Egemenin neden yolladığını hiç anlamadım zaten lakin Kadlec için aynı şeyi söyleyemeyeceğim geçen sene izlediğim maçlarda yaptığı hatalar çok fazla.
    Fenerbahçenin en iyi olduğu mevki zaten stoperler.
    Lens gerçekten efsane denecek bir şey yok, Stoch u oynatmıyor anlamadığım bi nedenle ve Rvp zaten bi var bi yok.
    Bize en az 2 tane ortasaha bi tane de iş bitirici forvet lazım.
    Ben bunu yazarken Lens güzel bi çalım attı ve asist yaptı.
    Lens çok fazla faule maruz kalan bir futbolcu sakatlanma olasılılığı çok yüksem maalesef, dediğim gibi stoch u oynatmıyor Rvp ye de güvenemiyorum bi var bi yok gibi.

Kjaerin ya da Skrtelin Lens e atacağı topları bekleyeceğiz sanırım sezon sonuna kadar ya da bi ihtimal Aatıfı forvet arkası oynatacak. Israrla daha önceki yorumlarımda da dile getirmiştim Aatıfı forvet arkası denemeyi.

• ligde 34 maçta hepsini trabzonspor ile yapsanız hepsini kazanırsınız inanılmaz
  • Tebrikler arkadaşlar
  • Lensin okaziyi geçtiği pozison . Bana Anelkanin Korayi ezip çordobayi avadigi pozisyonu hatırlattı. Lens Alexten sonraki kalırsa eğer efsane adayı
  • Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    BB Ferdi.

• Bu ekiciyi isteyenler vardı birde,hem yeteneksiz tek yaptığı iş duran top kullanmak hem de karakter olarak sıkıntılı bir arkadaş.Ama yukarıda Allah var kendisini yere atıp faul aldırdı,pişmiş kelle gibi sırıttı dil çıkardı kullandığı serbest vuruşun devamında attık golü çok şükür.
  • 2 tane rezalet takımın seviyesiz maçı. Trabzon için de daha ne yapalım bundan daha kötü takımımız yok bi altı A2 oluyor. Lens'i çıkar TFF 1. lig kalitesinde.
  • 4 ten sonra yine kale arkası direkleri kırılır bence
  • 26 yaşımdayım, Fenerbahçe'de Tuncay'dan sonra beni heyecanlandıran tek isim Lens oldu kanat oyuncusu olarak. Nani bile heyecanlandırmıyordu böyle.. Bu adamı inşallah alabiliriz.
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Ben dedim abi adamın gözlerinde gördüm golü ve vedasını Yalnız güzel oynamadan eksik ve kötü kadroyla bile fark atıyoruz bunlara hala şampiyonluk falan diyorlar

• Ts'yi yeniyoruz en çok sinirlenen çıldıran tayfa GS'li muazzam olay

TS 2 3 senedir Gs yi yeniyor bize free puan çok seviyorum son yıllarda bu takımı
  • Rvp en son ne zaman oynamıştı
  • Şimdi biz bunları burada yenemiyecez deyip

Stadı yıkarlar
  • hakemler arkalarını kollamaya başlasınlar malum taraftarlar arkalarından saldırabilir.
  • trabzonspor ve taraftarı ''2010-2011 şampiyonu ts'' kafasından çıkmadığı sürece daha çoook üzülür. o sezon şaibeli veya değil, bir şekilde bitti geçti. hayat devam ediyor önlerine bakmaları lazım
  • Trabzon'da tribünlerde tartışma çıktı. Yöneticilerin bulunduğu tribüne Trabzonsporlu taraftarlar tepki gösteriyor.

0-0 da oyuncuları alkışlama, Şike.

1-0 da Fbli oyuncuları ıslıklama

2-0 da kendi oyuncularını ıslıklama ve yönetime tepki

3-0 da Teknik direktöre tepki

4-0 da taşkınlıklar başlar, kale arkası direği yıkılır ve maçın hükmen olması için taşkınlıklar devam eder
  • 
Sayfa: önceki 26722673267426752676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.